Stanisław Michalkiewicz nie zostawia suchej nitki na TVP. „Myślałem, że nic nie przebije telewizji stanu wojennego” [WIDEO]

Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube: NCzasTV
Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube: NCzasTV

Stanisław Michalkiewicz był gościem telewizji NCzasTV, gdzie w rozmowie z Tomaszem Sommerem mówił między innymi o sprawie żydowskich roszczeń, ale także o telewizji reżymowej, zwanej dla zmylenia przeciwnika publiczną.

Stanisław Michalkiewicz w najnowszej rozmowie z Tomaszem Sommerem mówił o poziomie obecnej telewizji reżymowej. TVP zdecydowanie nie przypadło redaktorowi „Najwyższego Czasu” do gustu.

– Muszę powiedzieć że z przykrością słucham rządowej telewizji, bo wydawało mi się, że już nic nie przelicytuje telewizji stanu wojennego, tych łotrów którzy tam wykorzystali – powiedział.

– Okazuje się, że pani Holecka i to całe towarzystwo szemrane (dało radę – T.S.). Teraz lansowany jest taki pogląd, już nawet wprost, że każdy kto ma jakiekolwiek wątpliwości do poczynań rządu, które są w niektórych momentach wariackie, to nawet rząd sobie zdaje z tego sprawę, bo się czasami chyłkiem wycofuje z nich. Kto ma jakiekolwiek wątpliwości to jest szubrawcem, któremu zależy, żeby naród polski epidemia wybiła co do jednego – dodawał Michalkiewicz.

– Jest to takie łajdactwo. Odmawianie przez wycierusów moralnych, którzy tam zostali opłaceni 2 mld złotych, skorupowani, jest tak oburzające, że ja bym dla nich jedną karę obmyślił. Jeżeli zmieni się ekipa, np. dojdzie do władzy obóz zdrady i zaprzaństwa czy Konfederacja, żeby wszystkich tych dziennikarzy zostawili w telewizji, żadnemu nie pozwolili się nawet zwolnić, tylko żeby ćwierkali z całkiem innego klucza. I zrobią to – proponował.

Stanisław Michalkiewicz dodał do tego jeden warunek, „żeby jak będą już ćwierkać z właściwego klucza, żeby im na wizji przypominać jak ćwierkali z odwrotnego. Myślę, że to jakaś forma kary by była. Nie można takich zachowań tolerować”.

7 KOMENTARZE

 1. ▌▌TVPiS ma kasę odebraną Polakom, to zatrudnia najlepszych fachowców, którzy genialnie operują ludziom mózgi — wystarczy włączyć, a oni już ci to wszystko dobrze wytłumaczą…

  .

  ● „«Socjalizm jako pojęcie identyfikowany jest z błędami, z wypaczeniami, z konfliktami, itp. Trzeba zmienić punkt ciężkości, to znaczy nie tyle mówić że socjalizm był dobry, jest dobry, ale że może być dobry, będzie dobry» — z narady psychologów-ekspertów w Biurze Prasowym Rządu.” — „Tygodnik Mazowsze” nr 9, 1982.

  .

  ● „TV postanowiła zrobić wywiad z robotnikiem z «Pafawagu». Przywieziono więc «dyżurnego robotnika», przebrano, ucharakteryzowano i włączono kamerę. Wszystko działo się na oczach zdumionej załogi.” — „Z dnia na dzień” nr 36, 1984.

  ● „Przed przyjazdem ekipy TV na lubelski Dworzec Główny 13 III 1984 r. dyskretnie pozbyto się «niepewnych pracowników». I tak dyżurną ruchu jednego z peronów «podmienił» aktywista PZPR Zbigniew Kowalczyk.” — „BI S Kolejarzy” nr 10, 1984.

  ● „Z okazji święta 22 Lipca DTV doniósł z dumą, że nareszcie rozpoczęto w «Ursusie» produkcję licencyjnego traktora firmy Massey-Ferguson. Wprawdzie w 10 lat po zakupie licencji, ale jednak. Pokazano zjeżdżające nawet z taśmy «Fergusony». Taśma w «Ursusie» tymczasem nadal stoi pusta, a niektóre maszyny nie mają fundamentów. Kilkanaście «Fergusonów» dla potrzeb propagandy zakupiono w Anglii.” — „NAI” nr 45, 1984.

  ● „W związku z wydatkami potrzebnymi na zorganizowanie w Żywcu telewizyjnego Turnieju Miast milicja woj. bielskiego otrzymała polecenie uzyskania dodatkowych 2 mln zł przez nakładanie mandatów.” — „S Podbeskidzia” nr 77, 1985.

  ● „W piątek 12 II 1982 r. w Świdniku druga zmiana (większość to pracownicy WSK) bojkotując DTV spacerowała o 10-tej (dziennik poranny). Ulicę Sławińskiego zradiofonizowano i mieszkańcy podejrzewają, że władze zaczną nadawać DTV przez głośniki.” — „Tygodnik Mazowsze” nr 4, 1982.

  ● „Mieszkańcy niepokornego miasta Świdnika w godzinach wieczornego DTV masowo opuszczali swoje domy i spacerowali. Wprowadzono godzinę policyjną od godz. 19-tej. W Świdniku spacerują teraz w czasie popołudniowego dziennika o godz. 17-tej.” — „Informator Lublin” nr 111, 1982.

  ● „Z instrukcji PRiTV KC PZPR ws. «Dni kultury radzieckiej»: — «Wyklucza się wszelkie uwagi krytyczne — nawet w uzasadnionych przypadkach».” — „Z dnia na dzień” nr 18, 1985.

  .

  ● „Pseudoelity zazdroszczą Polakom Sylwestra” — TVP.

  .

 2. „Mądrego (p.Stanisława Michalkiewicza) przyjemnie posłuchać”-cytat z Kargulów i Pawlaków. Dziwię się tylko Ziemkiewiczowi, że skumał się z tymi szujami z kurwizji.

  • Na tym polega problem „uczciwej” konfederacji i ich autorytetow. Dopoki cwierkaja tak jak chcecie to jest cacy, ale jak maja w jakichs kwestiach inne zdanie to nagle sie im dziwicie, protestujecie i od czci wszelkiej odsadzacie. Nie ma zadnej roznicy; PiS, PO, komuchy, końfederacja korwinistyczno-mikkistyczna… Wladza demoralizuje – kazdego.

   Wlasnej smiesznosci nie dostrzegacie. Mowi sie, ze jak Bog chce kogos ukarac to mu rozum odbiera, a ja mysle, ze jeszcze zanim to sie stanie to najpierw odbiera poczucie humoru i zdolnosc do samooceny.
   Jakies Bosaki nieboraki na prezydenta???
   Braun – no to nazwisko wam sie podoba, ale juz u innych to doszukujecie sie korzeni ukrainskich, zydowskich czy niemieckich.

 3. Ziemkiewicz to zaprzedana szmata, Michalkiewicz tez sie sprzedal , gada w kolko to samo jak stara skleroza. Typ twierdzi ze Polsce nie naleza sie odszkodowania za zbrodnie niemieckie. Ciekawe czy jest na niemieckim garnuszku skoro bredzi takie.szkodliwe.i nieprawdziwe rzeczy?

 4. endo- skąd taka frustracja? A ty co zrobiłeś dla swego kraju oprócz tego, że przerabiasz chleb na gówno i zabierasz tlen?

Comments are closed.