Tak imigranci szanują swoich „wybawicieli”. Muzułmanie w Niemczech łamią kwarantannę [VIDEO]

Angela Merkel i muzułmanie/obrazek ilustracyjny/Foto: PAP/ Facebook
Angela Merkel i muzułmanie/obrazek ilustracyjny/Foto: PAP/ Facebook

Berliński oddział partii Alternatywa dla Niemiec na Twitterze pokazała okolice meczetu w dobie kwarantanny. Jak widać na nagraniu, muzułmanie za nic mają rządowe zakazy i tłumnie gromadzą się na ulicach.

„300 muzułmanów tłoczy się przed meczetem, chociaż Senat zakazał spotkań w grupach większych niż 2 osoby z powodu koronawirusa. Bardzo niesolidarnie wobec wszystkich berlińczyków, którzy ograniczają się, by powstrzymać wirusa” – alarmowała AfD.

„Kto stawia religię ponad prawem, nie należy do Niemiec” – czytamy.

Na nagraniu widać tłum muzułmanów, którzy zgromadzili się przed meczetem. Niemal wszyscy trzymają w dłoniach telefony komórkowe i nagrywają. Krzyczą także „Allahu Akbar”. Ci wyznawcy islamu, którzy mają maseczki ochronne, zsuwają je z ust. Widać także klęczącego mężczyznę, który ma na sobie tylko jedną rękawiczkę ochronną.

W Niemczech odnotowano już ponad 90 tys. zakażeń. Z powodu koronawirusa zmarło co najmniej 1275 osób. Wyleczono jednak 24,5 tys. przypadków.

Niemcy, oprócz koronawirusa, mają jednak również inny problem. Z powodu zamkniętych granic zmniejszyła się liczba pracowników sezonowych i opiekunów ludzi chorych i starszych. Wśród zatrudnianych zawsze było wielu Polaków. Teraz Niemcy szukają zastępstwa dla pracowników fizycznych. Wśród pomysłów pojawiły się dopłaty dla polskich pracowników, czy otwarcie granic.

Niemieckie MSW podkreśla jednak, że na terenie RFN przebywa obecnie około 156 tys. bezrobotnych uchodźców. Zatem rząd Angeli Merkel rekomenduje lokalnym władzom, by te polecały imigrantów do zatrudnienia przy zbiorach.

Źródła: Twitter/nczas.com

11 KOMENTARZE

 1. ▌▌„300 muzułmanów tłoczy się przed meczetem, chociaż Senat zakazał spotkań w grupach większych niż 2 osoby z powodu koronawirusa.”

  Na tym przecież m.in. właśnie polega „ubogacenie kulturowe” — skąd to zdziwienie? Gdzie słynna niemiecka totalna cenzura?

  Ci Niemcy chyba jeszcze się nie nauczyli tolerancji dla odmienności, a tak fałszywie niedawno zapewniali:

  — „Willkommenkultur!”

  — „Damy radę!”

  — „Dla nas są oni cenniejsi niż złoto!”

  — „Niemcy jako hegemon moralny!”

  — „Przymusowa solidarność!”

  — „Korytarze humanitarne nie będą funkcjonować, dopóki nie będzie europejskich sił interwencyjnych, które będą w stanie zmusić kraje takie jak Polska, Węgry czy Austria do rezygnacji z ich postawy.”

  Oporni zostaną rozstrzelani na ulicy, bo trzeba dać przykład właściwych postaw.

  .

  • ▌▌No i znów wielka lekcja na przyszłość do pamiętania NA ZAWSZE:

   — Jakie REALNE kary TAK NAPRAWDĘ spotykałyby dziś członków zdradzieckiej lewicy POPSLDNoRazemZieloni, gdyby DOKŁADNIE TO SAMO, DOKŁADNIE DZIŚ, działo się także w Polsce?

   (Premier rządu PO-PSL zapowiedziała wdrożenie niemieckiego planu nieodwracalnej islamizacji polskich miast nielegalnymi migrantami z Północnej Afryki dokładnie w dniu muzułmańskiego zamachu multi-kulti na Polaków w Tunisie.)

   Jakieś realne odpowiedzi?

   Bo na pewno usłyszelibyśmy z ich strony trochę debilnych, obrażających inteligencję przeciętnego człowieka wykrętów, z których dowiedzielibyśmy się, jaki cymes nas spotkał (bo sami się na tym nieźle obłowili), to na pewno.

   .

 2. Będą padać jak muchy , bracia w wierze z Iranu też lizali klamki i kraty meczetu żeby uchronić swą świątynię, a teraz mamy okazję zobaczyć ogromne masowe mogiły kopane na pustyni 🤐

 3. A może spójrzcie na to inaczej – to jedyna grupa, która mie poddaje się wprowadzanej właśnie dyktaturze…

  Godni są raczej podziwu!

  Wolni ludzie za wolność są gotowi umrzeć.

  Nie słyszano chyba nigdy, żeby ktoś chciał umierać za „bezpieczeństwo”…

  :-\

  • ▌▌Tak, niemal wszystkie wysiłki i samoograniczenia milionów Niemców w walce z „chinką” czyni niczemu niesłużącą farsą.

   To tak, jakby w czasie nalotów podczas ostatniej wojny oni jedni nie uznawali zaciemnienia, „bo ich to nie dotyczy — ich wiara ich obroni”.

   .

 4. Co ta hitlerówa Makrela chce – inżynierów, lekarzy i astrofizyków – wysłać na pola szparagów ???
  A to ci nazistka !!!

Comments are closed.