Projekt chroniący życie znów w Sejmie. Spurek grzmi, że „aborcja to prawo człowieka”

Sylwia Spurek:
Sylwia Spurek: "aborcja to prawo człowieka"/Fot. screen YouTube Onet Rano/Twój Nemezis

W dobie koronakryzysu PiS przypomniał sobie o projekcie „Zatrzymaj Aborcję”, który leży w Sejmie od listopada 2017 roku. Lewica już bije na alarm i grzmi, że „legalna i bezpieczna aborcja to prawo człowieka”.

Po Świętach Wielkanocnych pod obrady Sejmu ma wrócić projekt inicjatywy obywatelskiej „Zatrzymaj Aborcję”. Wpłynął on do Sejmu 30 listopada 2017 roku, a więc jeszcze za rządów premier Beaty Szydło. PiS jednak trzymał go w sejmowej zamrażarce, a aborcja wciąż zbiera śmiertelne żniwo. Od tamtej pory zabito 2577 nienarodzonych dzieci.

Projekt Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej będzie omawiany podczas posiedzenia Sejmu zaplanowanego na 15-16 kwietnia tego roku. Dotyczy on wykreślenia przesłanki eugenicznej, która powoduje, że można legalnie zabić nienarodzone dziecko jedynie na podstawie podejrzenia, że jest chore. Ponowne pierwsze czytanie projektu musi odbyć się do 12 maja. Uzasadnienie przedstawi Kaja Godek.

Projekt „Zatrzymaj Aborcję” może być ponowie rozpatrywany bez ponownego zbierania podpisów i składania treści ze względu na zasadę dyskontynuacji. Dotyczy ona projektów, które były wniesione w poprzedniej kadencji parlamentu.

Wygląda więc na to, że tuż przed wyborami, i w dobie narastającego w Polsce kryzysu, PiS przypomniał sobie o najbardziej bezbronnych obywatelach. Ponadto 22 listopada 2019 roku projekt otrzymał numer druku sejmowego, co jest jednoznaczne z tym, że musi przejść – po raz kolejny – pierwsze czytanie nie później niż w terminie 6 miesięcy od daty pierwszego posiedzenia Sejmu.

Lewacki obłęd

Lewica grzmi, że PiS chce uderzać w prawa kobiet. Przekonuje również, że zabijanie dzieci nienarodzonych jest „prawem człowieka”.

„Prawica znów chce uderzyć w kobiety. Pod obrady Sejmu wchodzi projekt całkowitego zakazu aborcji. Każda kobieta ma prawo decydować o własnym ciele i zdrowiu. Dostęp do bezpiecznej i legalnej aborcji jest prawem człowieka” – napisała na Twitterze Sylwia Spurek.

Europoseł, poza lewackimi sloganami, które stoją w sprzeczności ze zdrowym rozsądkiem, dopuściła się także kłamstwa. Napisała bowiem o „całkowitym zakazie aborcji”. Ujęty w projekcie zakaz dotyczy tylko przesłanki eugenicznej. Nie dotyczy więc przypadku, w którym zagrożone jest życie kobiety ani, gdy ciąża jest wynikiem czynu zabronionego.

„Mordowanie dzieci to pogwałcenie praw”

„Pani powinna się wstydzić głoszenia nazistowskich poglądów odbierających człowieczeństwo dzieciom. Hańba! Dziecko poczęte ma takie samo prawo do życia jak każdy z nas. Mordowanie dzieci to pogwałcenie praw, a nie prawo człowieka” – skwitował na Twitterze Jacek W. Bartyzel.

„Już ruszyła lewacka nazistowska machina propagandy, dehumanizująca człowieka. Brunatna lewica mordowanie dzieci próbuje uznać za…prawo człowieka. Co za obrzydliwość! Mam nadzieję, że projekt Kai Godek zostanie przyjęty, a życie ludzkie zyska wreszcie prawną ochronę!” – dodał.

Źródła: Twitter/PCh24.pl/zatrzymajaborcje.pl

7 KOMENTARZE

 1. Te skrobiące się palantki nawet nie wiedzą, bo to typki bez pojęcia o reinkarnacji, co je czeka w przyszłości po opuszczeniu ciała.I lepiej nikomu źle nie życzyć. I można by to mieć w d…. .
  Niestety, te podłe, patologiczne czyny obniżają wibrację duchową Ziemi oraz Pole Morfogenetyczne Scheldrak’a, w którym jest zapisana dynamika zasobów gatunków Planety.
  I to jest dopiero zbrodnia. To się nie równa z jakimiś bzdurami o CO2, bo jest on konieczny do produkcji O2. Jak nie będzie CO2 – wymrą rośliny, bo fotosynteza opiera się właśnie na CO2, co wie nawet osioł i repetent z podstawówki, ale celowo „nie wiedzą” klimatyczni złodzieje i bandyci. I zamiast świat zalesiać, wycinają na chama, bo przecież oni pewnie czerpią energię z tapet w dolarowe banknoty. Ziemię niszczy nie nadmiar ludzi, ale ludzka pazerność, bezmyślność i duchowa patologia. Zamiast dbać o podnoszenie wibracji ludzkości, by automatycznie żyło się zdrowiej i lepiej – umysł wtedy jest przecież prawidło twórczy i wszystko przychodzi taniej, to ta banda światowej masońskiej patologii ciągnie Nas w dół – robiąc z Nas niewolników, a wręcz w planie – roboty, a potem jak już widzą do czego doszło – natychmiast zdepopulować Świat.
  Czy widział ktoś, kogoś u władzy we świecie, kto nie nadaje się do psychiatryka, choćby na badania, albo do paki ? Bo jeśli nie, to znaczy, że wyłącznie tacy Nami rządzą.
  Teraz pytanie: od czego, czy od kogo to zależy ? Bo jeśli od Nas – to wstyd!
  A jeśli nie od Nas – to znaczy, że wszystko jest zmanipulowane…
  Korespondencyjne wybory w lewackim świecie – istny śmiech na sali.
  To jak dowcipne powiedzenie, że „pewne jak w ruskim banku”.
  Pozbawieni poczucia rzeczywistości po prostu z Nas drwią.
  Oni nie znają nawet granicy przyzwoitości. O uczciwości, to już nawet nie ma co wspominać.
  Na pazerności, kłamstwie i manipulacji jeszcze nikt daleko nie ujechał.

 2. Babinka pewnie niedługo będzie walczyła o zakaz pożerania antylop przez lwy, hieny, likaony, gepardy, lamparty itd.,bo to przecież żyjące stworzenia i trzeba im zapewnić bezpieczne życie;
  natomiast aborcje na żądanie nie narodzonych to nie są wg niej jest zabójstwa żywych rozwijających się organizmów ludzkich no i przez to zmniejszy się zanieczyszczanie środowiska.

  • Takie typy wypadałoby poddać sterylizacji, żeby tej Planecie następna ewentualna patologia nie zagrażała, bo i sam Diabeł już tego nie uniesie.
   Po tym zmordowanym licu widać jak na dłoni, że to byt wybitnie nieszczęśliwy. Tragicznie strudzona z powodu braku użytecznych mioteł, do których naprawdę pasuje jak mało kto – doskonale. Wysłać CV do Hollywood, a scenariusz natychmiast się znajdzie. Ktoś, na kogo czekają takie synekury, miliony, siedzi tu i smaruje włosy olejem, miast wlać go do głowy.

 3. Spurek spartanka 2.0 słabszych i chorych zlikwidować + tych których nie chcemy tylko szybko zanim się jeszcze urodzą.

Comments are closed.