Bydlęce stanowisko ONZ. Aborcja „niezbędna” do walki z koronawirusem

Flaga ONZ. Foto: pixabay
Flaga ONZ. Foto: pixabay

Sekretarz generalny ONZ niedawno apelował o 2 mld dolarów na pomoc w walce z COVID-19. Jednocześnie działająca w ramach Organizacji WHO uznała, że aborcja jest „niezbędna” do walki z pandemią.

W swoim apelu szef ONZ Antonio Guterres wielokrotnie podnosił też kwestię „zdrowia oraz praw seksualnych i reprodukcyjnych”. Mówiąc inaczej – zgodnie z tokiem myślenia urzędników WHO – chodzi o zapewnienie nieograniczonego dostępu do aborcji.

W marcu tego roku rządy zwracały się do Światowej Organizacji Zdrowia o wskazówki dotyczące walki z koronawirusem. Przedstawiciele WHO wprost wskazywali na aborcję, jako kluczową usługę w wytycznych dot. „Klinicznego zarządzania ciężkimi i ostrymi infekcjami układu oddechowego”.

„Wybory i prawa kobiet do opieki zdrowotnej w zakresie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego powinny być przestrzegane niezależnie od statusu COVID-19. Dotyczy to dostępu do antykoncepcji i bezpiecznej aborcji w pełnym zakresie prawa” – czytamy w wytycznych WHO.

Co więcej, w ubiegłym tygodniu przedstawicielka WHO dr Antonella Lavalanet podczas webinarium pochwaliła grupy proaborcyjne, które żądają od władz państwowych uznania aborcji za „niezbędną”. Podkreślała również oficjalne stanowisko Organizacji. Wynika z niego, że w miejscach o utrudnionym dostępie do zabijania nienarodzonych dzieci, kobiety powinny same dokonywać aborcji farmakologicznej.

Źródło: eKAI.pl

6 KOMENTARZE

 1. Skrobie się zwykle lewactwo i patologia.
  Gdyby się nie skrobało to urodzone dzieci w większości dołączyłyby do lewactwa i patologii.
  To dobrze, że ich nie będzie.
  Wadliwe geny trzeba eliminować z obiegu.
  Jestem za.

  • Coś w tym i to bardzo pozytywnego jest. Bo jeżeli przyjąć maksymę, że „prawdziwą wiedzę z domu się wynosi”, to faktycznie lepiej, by się nie rozmnażali. To jak ze zdrowiem: lepiej zapobiegać, niż leczyć.
   I – biorąc pod uwagę nieuleczalność lewactwa jako choroby – jest w tym ich dążeniu właśnie ten pozytyw. To jedyna „mądrość”, jaką wymyśliło lewactwo. Skrobanki w ich środowisku, to znakomity wentyl bezpieczeństwa dla wszelkich społeczności. Może zabrzmi to jak nadużycie moralne, ale ta ich walka o samo-unicestwianie się jest jak dosłowny „dar boży” w walce z tą zarazą.

 2. A dlaczego bydlo obrazacie ? Zwierzeta o swoje male walcza i dbaja jak moga. W przeciwienstwie do niektorych homo rzekomo sapiens.

Comments are closed.