Braun protestuje, Witek cenzuruje. Obostrzenia luzowane, ale dla Konfederacji zaostrzane [VIDEO]

Poseł Konfederacji Grzegorz braun w Sejmie. Foto: PAP
Poseł Konfederacji Grzegorz braun w Sejmie. Foto: PAP

Marszałek Elżbieta Witek ograniczyła posłom Konfederacji dostęp do sali plenarnej Sejmu. W tej sprawie protestował Grzegorz Braun, ale niewiele wskórał.

W Sejmie doszło do poluzowania obostrzeń dot. liczby posłów mogących przebywać na sali obrad. Liczebnie zyskały wszystkie kluby parlamentarne. Wszystkie, poza Konfederacją, którą do niedawna mogło reprezentować dwóch posłów, a teraz jeden.

Doszło do absurdalnej sytuacji, że Krzysztof Bosak nie został wpuszczony do Sejmu przez straż marszałkowską.

Na sali plenarnej w tej sprawie próbował protestować Grzegorz Braun. Czy cokolwiek wskórał? Jak został potraktowany przez marszałek Sejmu? To ukazuje poniższy film.

Grzegorz Braun – wystąpienie z 27 maja 2020 r.

Grzegorz Braun – wystąpienie z 27 maja 2020 r.Posiedzenie Sejmu RP nr 12Wniosek formalny

Opublikowany przez VideoSejm.pl Środa, 27 maja 2020

SKANDAL w Sejmie! Tak PiS bezczelnie cenzuruje Konfederacje [INFOGRAFIKA]

4 KOMENTARZE

 1. My tu sobie gadu gadu o ukoronowanym wirusie i innych bzdetach, a partia (P)odatki i (S)składki oddała międzynarodówce komunistycznej pełnię władzy w naszym państwie.
  Pani wychowawczyni uwija się jak w ukropie, na sali plenarnej robi za agregat zagłuszający wypowiedzi Konfederatów i cały czas kombinuje by Konfederatom uniemożliwić zabranie głosu najlepiej przez niewpuszczanie Konfederatów do sali obrad.
  Czy my Polskę jeszcze mamy?
  Pytam, bo ostatnio słychać na mieście, że Polska jest wpisana do rejestru przedsiębiorstw tylko nie wiem dokładnie, którego bo przez te kagańce słychać jeno niewyraźną mowę.

  • A proszę, nie trzeba dziękować:

   Poland Republic Of
   SEC CIK #0000079312
   Poland Republic Of is a registered with the U.S. Security and Exchange Commission . For financial reporting, their fiscal year ends on March 31st. This page includes all SEC registration details as well as a list of all documents (S-1, Prospectus, Current Reports, 8-K, 10K, Annual Reports) filed by Poland Republic Of.

   Skur&%$^$% gotują się na szaber 1000-lecia (447!).

Comments are closed.