Grzegorz Braun proponuje Kuchcińskiego na przewodniczącego komisji ds. pedofilii [VIDEO]

Grzegorz Braun.
Grzegorz Braun. / foto: Prt Sc Twitter

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun zapytał z mównicy sejmowej, kiedy rząd PiS-u zajmie się projektem „stop pedofilii”. Prześmiewczo zasugerował, że idealnym kandydatem na przewodniczącego komisji byłby Marek Kuchciński.

Braun nawiązał tym samym do tzw. „afery podkarpackiej”, w której w doniesieniach medialnych pojawia się nazwisko byłego marszałka Sejmu z ramienia PiS.

Myślę, że Pan Marszałek Kuchciński byłby świetnym kandydatem na przewodniczącego Państwowej Komisji ds. pedofilii. Wtedy bracia Rysicz i przyjaciele mogliby być zawezwani jako eksperci – mówił.

Sporo o „aferze podkarpackiej” Braun mówił w listopadzie ub. r. na na obradach Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Więcej na ten temat, jak i całe nagranie z wystąpienia Brauna w TYM miejscu.

10 KOMENTARZE

  • GB! JKM!
   Ad REM!
   Przede wszystkim należy uporządkować sprawę pederasto-pedofilow jak np. B. Mussolini i wysłać ich albo do pierdla albo jeszcze lepiej do ciężkiej fizycznej pracy w Korei północnej, na Syberii, tajdze/tundrze, w Chinach etc.! /kamieniołomy, kopalnie/etc.
   To im się odechce deprawowac maluczkich, gwalcic, uwodzić i gorszyc! ST/NT Biblia, KKK, Dante…
   =-O ;-) :-) :-! :O :-D O:-)

 1. haha krysztalom z pis cisnienie sie podnioslo. A mialo byc tak prawo i sprawiedliwie a tu afera za afera i zero zarzutow dla sprawcow z pis.

 2. Popieram propozycję pana Brauna, na takie stanowisko tylko wybitny fachowiec, a jest nim pan Kuchciński.

Comments are closed.