Tomasz Sommer o „protestach” w USA: czarni bracia wprowadzili w życie ideały Partii Razem [VIDEO]

Tomasz Sommer, zamieszki w Minneapolis Źródło: nczas.com, PAP

Zabicie czarnoskórego George’a Floyda przez policjanta wywołało zamieszki w USA. Biedniejsi Murzyni i lewicowe bojówki dewastują miasta. Lewicowy establishment staje w ich obronie.

„Sklep Nike na Michigan Ave w Chicago. Nie, to nie jest protest w obronie praw. To co się zaczyna dziać w USA to już fala przestępstw i przemocy w wykonaniu ludzi, którzy mówią, że bronią swoich praw” – napisał na Twitterze Tomasz Żuchowski – korespondent RMF FM w USA.

Do wpisu dodał nagranie, na którym widać hordy ciemnoskórych rabusiów, którzy wchodzą przez rozbitą witrynę do sklepu i kradną sportowe ubrania.

Do sprawy odniósł się naczelny „Najwyższego Czasu”, Tomasz Sommer. „W sklepie Nike w Chicago czarni bracia wprowadzili w życie ideały Krytyki Politycznej i Partii Razem. Czy byli tam też Sierkowski z Zandbergiem?” – napisał wolnościowy dziennikarz.

Choć trudno w to uwierzyć, to niektóre media rzeczywiście stają w obronie tych barbarzyńców. Przykładem jest np. „Gazeta Wyborcza” o czym pisaliśmy TUTAJ.

 

8 KOMENTARZE

 1. W Warszawie jeden z anarchistycznych kolektywów zainicjował akcję żałobno-protestacyjną. Przed budynkiem ambasady imperium amerykańskiego w stolicy zapalne będą znicze i składane wieńce. „W związku z epidemią nie organizujemy zwykłego zgromadzenia. My będziemy tam dziś i jutro między 18:00 a 19:00, by dopilnować miejsca pamięci. Was prosimy natomiast, abyście przychodzili w różnych porach do końca weekendu. Bądźcie w maseczkach, zapalcie znicze i złóżcie kwiaty w wyznaczonym miejscu i idźcie dalej. Jednak niech do poniedziałku rano pamięć o George’u Floydzie płonie pod ambasadą jak najjaśniej! Niech pracownicy ambasady przychodzący rano do pracy widzą, że polskie społeczeństwo patrzy krytycznie na działania ich władz” – zwracają uwagę organizatorzy. Podobna akcja przeprowadzona zostanie w Krakowie, przed budynkiem konsulatu USA.

 2. Takiej prezydentury jeszcze Ameryka nie widziała: Trump, płyń, albo utoniesz w bagnie! Deep State (ludzie trzymający władzę) ma się ciągle dobrze i w tym meczu z intruzem Trumpem ciągle przypuszcza z różnych pozycji ataki na jego bramkę. Gdy Trump “podstępnie” próbował zawrócić bieg nakreślonej postępowej historii w myśl swojego programu “America First”, spotkał się z lawinową ofensywą globalistów. Od rzuconej idiotycznej potwarzy “Russian Collusion”, przez rzekomy atak na cnotę niepodległej dotąd Ukrainy, po dreszczowcu Reichstag Wirus, którego sieci w miejsce mydlanej opery zarzucono na cały świat trzymając populację w napięciu kolejnych odcinków psychozy strachu. Do dziś ogłupieni ludzie nawet jeżdżą samochodami w maskach, bądź o zgrozo biegają w maskach wdychając skumulowane własne wyziewy! Chyba następnym etapem eskalacji masakrującej logiki tego kultu będzie pobożne zalecenie sypiania w maseczkach… Podobno głupich nie sieją (?). Ostatnim niezawodnym sposobem na zablokowanie ewentualnego zwycięstwa Trumpa w listopadowych wyborach po zamrożeniu gospodarki jest wykorzystanie każdej nadarzającej się okazji do wzniecenia rozruchów na tle rasowym w USA, a taki przypadek właśnie ma miejsce w Minneapolis. Wszystkim tym, którzy nie popierają Trumpa chciałbym delikatnie przypomnieć o alternatywie. Jeśli Trump przegra, to kto i “co” wygra? Dziś płoną amerykańskie miasta, niszczone są budynki, płoną biznesy. Co przyniesie jutro?

  https://pbs.twimg.com/media/EZO9SgWUcAIxlib?format=jpg&name=360×360

  Jeśli wrócimy ponownie do Niemiec Hitlera to uderzenie bronią C19 spowodowało w skali całego świata podobne reperkusje co w Niemczech podpalenie Reichstagu pod koniec lutego 1933 r. przez holenderskiego komunistęMarinusa van der Lubbe. Dzisiejszy Reichstag Wirus podobnie zawiesza prawa i wolności obywatelskie płynące z konstytucji. Zamyka miejsca modlitw, ogranicza wolność gospodarczą, zakazuje zgromadzeń i wolność podróży. Powstaje pytanie kto w tym rozdaniu jest Żydem, kto holenderskim komunistą (Chiny?), a kto Hitlerem z wizją zniewolenia świata na rzecz super rasy?

  Czarnoskóry mężczyznaGeorge Floyd poniósł śmierć w wyniku zatrzymania go przez policję, ponoć wskutek tego, że usiłował użyć podrobiony 20-to dolarowy banknot, co chyba może przydarzyć się każdemu z nas (zakładając nieświadomość). Jeden z 4-ch obezwładniających go policjantów spowodował śmierć (później w szpitalu) poprzez kilkuminutowy nacisk kolanem na szyję skutego kajdankami, leżącego na ziemi mężczyzny. Mężczyzna ten poprosił policjanta, że nie może oddychać. Okazuje się, że obaj, tak czarnoskóra ofiara, jak i biały policjant pracowali przez kilkanaście lat (dorabiali) w tym samym nocnym klubie (obecnie spalony…). Według doniesień świadków zajścia przyszła ofiara nie kooperowała z nakazami policji i dlatego została powalona na ziemię, oskarżono policjanta o zabójstwo.

 3. Wiele światła na sytuację rasową w USA rzuca wypowiedź współpracownika b. prezydenta Baracka Husseina Obamy, pracujący dla CNN (“Crossfire”) Van Jones uważa, że wszyscy biali są rasistami i nic tego nie zmieni. W wielu miastach od 5 dni trwają protesty, starcia z policją, w Oakland (Kalifornia) jeden policjant zastrzelony, drugi ranny, pali się Los Angeles. Trwa plądrowanie sklepów, wybijanie szyb, atakowane są też siedziby policji i banki, podpalane są i niszczone policyjne samochody. W Filadelfii protestujący m.in. spalili budynek Starbucks (ma bardzo lewicowy zarząd!), 13 zaatakowanych policjantów doznało poparzeń (atak środkami chemicznymi), władze miasta wprowadziły godzinę policyjną od 20.00 do 6.00 rano. Część ludzi protestuje pokojowo, ale wkrótce do akcji wkraczają często przybyli zamiejscowi zadymiarze podobno głównie Antifa i oni rozpoczynają taniec niszczenia. Wszystko to przeciwko rasizmowi i brutalności policji skierowanej głównie wobec czarnoskórych Amerykanów. Policja zachowuje się pasywnie, stara się nie odpowiadać na bezpośrednie ataki, ale to tylko bardziej zachęca atakujących. Wczoraj protestujący w liczbie ok. 1,000 zaatakowali nawet Biały Dom, w ochronę Prezydenta posypały się nawet cegły i kamienie, protesty w mieście trwały do 3.00 nad ranem. Trump w swoich tweetach wezwał do spokoju i zaprzestania zniszczeń zapowiadając wysłanie oddziałów Gwardii Narodowej i wojska. Lewicowe media oskarżają go o podżeganie do zamieszek, Twitter nawet zastosował cenzurę, co spowodowało się ze zdecydowaną ripostą i dekretem Prezydenta…

  W budzącej się z trudem z kwarantanny Reichstag Wirusa Ameryce powiało późnymi latami 60-tymi ubiegłego wieku. Na ulice Minneapolis i innych amerykańskich miast wypełzły tłumy protestujących zarządzane medialnie i przez komunizujące ruchy jak Black Live Matters, Antifę i inne anarchistyczne lewackie organizacje, których celem jest rewolucja i niestety zniszczenie Ameryki jaką znamy. Powtórzył się znany nam wcześniej ciemnogrodowy scenariusz protestu, niszczenia, rabowania i palenia nie swojej własności. Historycznie rzecz ujmując rewolucja jest znaną dziwką bez sumienia, odpowiedzialności i jakiejkolwiek wizji przyszłości, czyli dlatego jest zwykle narzędziem w rękach tych którzy mają jakiś plan. Na trasach protestu zrozpaczeni właściciele niektórych budynków i biznesów umieścili napisy “Ten biznes ma czarnoskórego właściciela”, co miało chronić budynki i biznesy przed “gniewem ludu”.

 4. Na proteście przedsiębiorców policjantów było więcej niż uczestników demonstracji. Na ostatnim proteście zadymiarzy, gdzie zaatakowano Korwina, policji prawie nie było widać. Podobnie wcześniejsze demonstracje LGBT osłaniane przez armię policyjną, oraz demonstracje w obronie rodziny pacyfikowane przez policję (za rządów PiS)…

 5. Na naszych oczach mordowana jest Polska gospodarka, w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Firmy budowane przez lata upadają z dnia na dzień, wielu ludzi popełnia samobójstwa ze względu na koronawirusa, ponieważ zostali napojeni lękiem płynącym z ekranów telewizora. Dochodzi do społecznej psychozy, a to wszystko w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Na to nie może być zgody, tym bardziej, że Łukasz Szumowski już dziś wspomina o obowiązkowych szczepieniach.

  I na koniec jeszcze jedna, kwestia, ale niezwykle ważna. Łukasz Szumowski będzie również odpowiedzialny za sytuację, w której na jesień wielu Polakom dosłownie wysiądą płuca. Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

  „Niech każdy decyduje sam, jakie leki chce przyjmować, jakich nie. Lekarz ma być doradcą, a nie dyktatorem. A państwo nie jest właścicielem naszych ciał” – uważa Wojciech Cejrowski i trudno się z nim nie zgodzić.

 6. Tyle zła, nieprawości i obojętności religijnej nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.
  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie! wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
  http://tradycja2012.blogspot.com/

 7. Fox news podał o tym, że w Mineapolis policja i gwardia zniknęły i można robić co się komu podoba.
  Jaki jest cel tej ustawki? Czy chodzi o to, aby doprowadzić do wojny domowej, wprowadzić stan wojenny, odebrać Amerykanom resztki praw oraz broń?
  Depresja gospodarcza się dopiero zaczyna. Wygląda na to, że chcą kompletnie zniszczyć USA i wprowadzić totalną komunę.

Comments are closed.