Minister zdrowia Łukasz Szumowski od kilku dni otrzymuje pogróżki. Dostał ochronę, ponieważ „groźby się nasiliły”

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski. Foto: PAP
Minister Zdrowia Łukasz Szumowski. Foto: PAP

Minister zdrowia Łukasz Szumowski dostał ochronę SOP. Polityk w ostatnim czasie dostaje ponoć groźby. Szef MSWiA, Mariusz Kamiński, stwierdził, że ich treść jest poważna.

RMF FM ustaliło, że Łukasz Szumowski dostaje od kilku dni groźby. Byłby to już drugi polityk z koalicji rządzącej, po Jarosławie Gowinie, który ma taki problem – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Informacje o groźbach potwierdza sam Szumowski. – Groźby były zawsze, ale ich liczba się zwiększyła, odkąd rozpoczęła się nagonka medialna na mnie i moją rodzinę – powiedział w rozmowie z portalem interia.pl.

Jako „atak” minister najwyraźniej odbiera informowanie o aferze dotyczącej jego oraz jego brata. Sprawa dotyczy zakupu trefnych maseczek przez państwo po zawyżonych cenach.

Minister dostaje ponoć groźby – pozbawienia życia i użycia broni – na służbową skrzynkę i prywatny numer telefonu. Według szefa MSWiA, Mariusza Kamińskiego, pogróżki są poważne. Z tego powodu Szumowski od wtorku został objęty ochroną SOP.

Źródło: RMF FM, interia.pl

6 KOMENTARZE

  1. Przecież to jest ustawka elit pompowana przez zadaniowanych ludzi .Przecież sam Morawiecki mówił że czeka nas nowa rzeczywistość czyli wchodzimy już w oficjalny komunizm .Wszystko to co było ćwiczone przez długie lata na ludziach w Chinach od gospodarki po obyczajowość było tez nadzorowane przez globalistów czy tez demokratów z USA.To wszystko ma być wprowadzone globalnie .USA jako państwo wolności staje się już państwem policyjnym po 9 września rząd wprowadził Patriot Act czyli inwigilacja kamerami i rejestracje numerów tel teraz zorganizowano zamieszki by ludzi tak tym zmęczyć wystraszyć aby oddali resztki swojej wolności w zamian za złudny spokój .Już w 2010 Rockefeller stworzył wizje globalnego wirusa który ma na celu zniewolić państwa stworzyć rząd światowy .Nawet są po necie materiały że od jakiegoś czasu elity tworzyły podziemne miasta np w europie wykorzystywano i rozbudowano pozostałości podziemnych tunel po wojnie a wszystko po to by schować się przed tzw globalną wojną domowa jaką sami stworzyli nie przypadkowo nawieli tu tylu ludzi z Afryki .Szykują wolnemu światu nowa rzeczywistość gospodarczo i obyczajową rodem z Chin .U nas nie dozbrajana ostatnio policja została dość solidnie dozbrajana być może czekają aż osoby zadaniowane przyjadą rozlewać ten bunt z USA na Europe…

  2. Od czasu kiedy opinia publiczna dowiedziała się jak firma brata Szumowskiego pięknie doi budżet państwa minister zaczął dość intensywnie zgrywać prześladowanego męczennika. Coś mi się nie chce wierzyć w te pogróżki.

  3. Puścił z torbami sporo ludzi. A i sam się przy okazji obłowił. To i się nie dziwię, że mu grożą. Ale o tym poseł Braun już zdaje się coś wspominał.

Comments are closed.