„Lewacka” herbata Yorkshire od demolowania miast . W Polsce sprzedawana jest na wspierającym cenzurę Allegro

Herbatę Yorkshire reklamował mi.in Jeremy Corbyn, gdy był szefem lewackiej Partii Pracy.  Źródło: Twitter/Jeremy Corbyn
Herbatę Yorkshire reklamował mi.in Jeremy Corbyn, gdy był szefem lewackiej Partii Pracy.  Źródło: Twitter/Jeremy Corbyn
REKLAMA

Firma produkująca herbatę Yorkshire wywoła skandal w Wielkiej Brytanii publicznie deklarując, by ci którzy nie popierają rasistów z Black Lives Matters jej nie kupowali. W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych coraz więcej firm, pod wpływem szantażu i z tchórzostwa, deklaruje poparcie dla band demolujących miasta w tych krajach.

Faszyści z Antify i BLM posługując się szantażem zmuszają wiele firm do deklarowania poparcia dla ich akcji, polegających na demolowaniu i plądrowaniu miast, niszczeniu pomników, czy napadach na ludzi. Są jednak i takie firmy które z gorliwości oraz tchórzostwa same wychodzą przed szereg.

Jest nią m.in. producent herbaty Yorkshire z brytyjskiego Harrogate. Producent i sprzedawca wezwał publicznie tych, którzy nie popierają demolującego Wielką Brytanię ruchu BLM, by jej nie kupowali. Zrobił to po tym jak jedna z klientek oświadczyła, że nie wspiera tego ruchu. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze nawołujące herbaciana firmę do publicznego poparcia anarchistycznego i rasistowskiego ruchu BLM. Firma opublikowała więc upokarzające ją oświadczenie, w którym zwraca się do jednej z klientek, by nie kupowała jej herbaty skoro nie popiera BLM. Swój wpis opatrzyła hasztagiem Black Lives Matters.

REKLAMA

Herbatę Yorkshire reklamował mi.in Jeremy Corbyn, gdy był szefem lewackiej Partii Pracy.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

W Polsce herbatę tę sprzedaje m.in Allegro, które walczy z wolnością słowa w Polsce. Platforma zablokowała m.in. sprzedaż najnowszej książki Rafała Ziemkiewicza „Cham niezbuntowany”. Zrobiła to po tym, jak donos na Ziemkiewicza złożyli zawodowi tropiciele faszyzmu i strażnicy politpoprawności ze stowarzyszenia „Nigdy Więcej”.

„Oferty usunęliśmy na podstawie zgłoszenia od Stowarzyszenia „Nigdy Więcej”szczegółowa argumentacja dostępna jest tutaj – poinformowało na Twitterze oficjalne konto Allegro. Przy okazji załączono link do strony stowarzyszenia.

Allegro oczywiście nie krępuje się oferować książki Hitlera „Mein Kampf” i zarabiać na tym. Za pośrednictwem tej platformy sprzedawana jest w Polsce także herbata Yorkshire, której producenci wspierają lewackie bandy demolujące miasta w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

REKLAMA