Mieszkancy Seattle pozywają miasto. Chodzi o lewacki terror w „strefie wolnej od policji”

Antifa i BLM opanowały część Seatlle i założyły tam
Antifa i BLM opanowały część Seattle i założyły tam "autonomiczną strefę" Zdjęcie: YT/Inside Edition

Kilkunastu mieszkańców Seattle złożyło pozew zbiorowy przeciwko miastu za naruszenie gwarantowanego im przez konstytucję prawa własności. Chodzi o pozostawienie bez nadzoru służb „strefy autonomicznej” w dzielnicy Capitol Hill, utworzonej przez bojówkarzy Antify i anarchistów.

Jak podkreślają sygnatariusze pozwu, „strefa wolna od policji” została utworzona w Seattle 8 czerwca przez „protestujących” w związku ze śmiercią George’a Floyda. Od tamtej pory m.in. nieruchomości, które się w niej znajdują, są bezkarnie niszczone. Najpierw obszar ten nosił nazwę „Strefa Autonomiczna Capitol Hill” (CHAZ), później przemianowano go na „Zorganizowany Protest na Capitol Hill” (CHOP).

Obszar ten jest poza kontrolą policji. Jak podkreślają autorzy pozwu, naraża to m.in. prowadzone przez nich firmy na bezprawne działania niektórych „mieszkańców” CHOP. W pozwie wymieniono m.in. napisy wykonane sprayem na elewacjach sklepów. Ponadto „protestujący” mają dopuszczać się pogróżek wobec właścicieli, którzy usiłują zmywać graffiti ze swoich budynków.

W pozwie wymieniono też incydent, do którego doszło 14 czerwca. W sklepie jednego z powodów zjawił się napastnik, który zaatakował nożem jego syna. Agresora obezwładniono, jednak – według relacji wściela – policja nie zareagowała na wezwanie. Co więcej, pozostali „protestujący”, którzy przebywają w tej strefie, zmusili go do wypuszczenia napastnika.

Autorzy pozwu domagają się od miasta odszkodowania za poniesione straty majątkowe, uszkodzone mienie i pozbawienie ich prawa własności. Ponadto chcą też przywrócenia pełnego publicznego dostępu do CHOP.

11 czerwca Donald Trump wezwał na Twitterze władze miasta do „odzyskania” go z rąk „terrorystów”.

„Wewnętrzni terroryści przejęli Seattle, oczywiście napędzani przez radykalnie lewicowych demokratów. PRAWO i PORZĄDEK!” – napisał prezydent USA.

Trump wezwał gubernatora stanu Waszyngton i burmistrza Seattle do podjęcia natychmiastowych działań w celu przywrócenia porządku w mieście.

„Odzyskajcie natychmiast swoje miasto. Jeśli tego nie zrobicie, zrobię to ja. To nie zabawa. Tych okropnych anarchistów trzeba jak najszybciej powstrzymać” – podkreślił Trump.

Źródła: tvp.info/nczas.com

9 KOMENTARZE

 1. moze socjalista Tom Hanks zmieni swoje zdanie na temat Donalda Trumpa i bedzie sie oficjalnie domagal powrotu porzadku w tym miescie. Co innego jest krecic film ,, Bezsenność w Seattle,, a co innego zyc z nia w strachu o swoje zycie na codzien.

 2. A tymczasem wszedlem sobie na pare stron amerykanskich agentow handlu nieruchomosciami w Seattle na obszarze Capitol Hills i poza paroma drewnianymi budami o standardzie kibla ogrodowego nie znalazlem nic ponizej pol miliona USDolcow.
  Niezle jak na ludowa republike nie?
  O wiele lepiej niz w raju podatkowym Bahama, gdzie niezly dom jest tanszy niz dwupokojowe mieszkanie w bloku spoldzielczym w Toruniu.

 3. Wysłać tam wojsko i rozstrzelać na miejscu bez żadnego procesu wszystkich terrorystów z antify i innych lewackich organizacji !!!!

 4. To, co wyrabiają te osobniki rzeczywiście ma znamiona terroryzmu. W normalnych czasach wysłałoby się brygadę SWAT i w kwadrans byłoby pozamiatane, a oni powsadzani do więzień. Wyraźnie widać, że mają jakichś potężnych protektorów, którym widzi się przewrót społeczny, czy inna rewolucja. To już nie jest ta Ameryka z czasów serialu „Cudowne lata”, czy jeszcze z lat 90-tych. To początek upadku tego wspaniałego kraju. Przypomina mi się – nie wiem czy to autentyk – refleksja faceta widniejącego na 100-dolarowym banknocie, że jeśli nie wygonimy Żydów z Ameryki, zniszczą ten kraj, bo gdziekolwiek to wywrotowe plemię zagości, robi zawsze to samo.

 5. Prawidłowo. Trzeba Ratusz solidnie uderzyć po kieszeni, żeby łatwiej było urzędników miejskich wywalić ze stanowisk. Żaden „gruczoł” tak dobrze nie reguluje takich spraw, jak kieszeń.

 6. A tak wygląda pandemia naprawdę: – Elektromagnetyczne promieniowanie 5G może wywołać objawy u osób które później są najwyraźniej błędnie diagnozowane jako Covid 19. Konkretnie, promieniowanie 5G może wywołać obecność czegoś o nazwie egzosomy [mikropęcherzyki błonowe]. Ich obecność najwyraźniej sprawia, że lekarze diagnozują pacjentów na straszny Coronavirus

  ludzie sie dusza pod wplywem mikrofal 5G

Comments are closed.