Ile kłamstw w jednym zdaniu może powiedzieć Rafał Trzaskowski?

Rafał Trzaskowski po raz kolejny został złapany na kłamstwach. Źródło: PAP
Rafał Trzaskowski po raz kolejny został złapany na kłamstwach. Źródło: PAP

Rafał Trzaskowski po raz kolejny został złapany na kłamstwach. Tym razem chodzi o sprawę smogu i tzw. kopciuchów w Warszawie, które obiecał zlikwidować.

Rafał Trzaskowski gdy ubiegał się o wybór na prezydenta Warszawy złożył 79 obietnic, z których jak na razie wypełnił 5. To, że nie upłynęła jeszcze jego kadencja i nie był w stanie jeszcze ich wszystkich zrealizować można zrozumieć.

Gorzej, że wciąż przyłapywany jest na tym, iż notorycznie kłamie w sprawie tych obietnic. Ostatnie dotyczy ograniczenia smogu i likwidacji tzw kopciuchów, czyli pieców, które są jednym z głównych źródeł zanieczyszczenia powietrza w Warszawie.

Na kłamstwie przyłapał Trzaskowskiego Patryk Jaki, który był jego konkurentem w wyborach na stanowisko prezydenta Warszawy. Rafał Trzaskowski w rozmowie z dziennikarką „Gazety Wyborczej” Dominika Wielowiejską zaprzeczył jakoby obiecywał likwidację kopciuchów do 2020 roku i zarzucił tym, którzy tak twierdzą mówienie nieprawdy.

Tymczasem okazuje się, że sam w tej sprawie kłamie. Patryk Jaki udostępnił nagranie z samorządowej kampanii wyborczej, w którym wyraźnie Trzaskowski zobowiązuje się, że do 2020 roku kopciuchów w Warszawie nie będzie. Trzaskowski zaś w rozmowie z Wielowiejską mówi, że chodzi o całą kadencję.

To nie pierwszy raz, gdy Trzaskowski złapany jest na ewidentnym kłamstwie. Na jednym z wieców wyborczych okazało się, że nie pamięta nawet kiedy był posłem. Potem wyszło na jaw, że kłamał w sprawie swych głosowań dotyczących wieku emerytalnego.

5 KOMENTARZE

  1. TRZASKOWSKI TO JEST KLAMCA I MOJ KUZYN BYL W KOMISIJ NA JEDNEJ DZIELNICY WARSZAWY I TAM DOSTAWIALI KRZYZYK 2 DLA DUDY BY GLOS BYL NIE WARZNY ALE ON POCHODZI Z P.O I NICHCE TEGO NAGLASNIAC ALE JUSZ MA DOSC I TRZASKOWSKIEGO I KOBYLY KIDAWY BLONSKIEJ I BUDKI I WSZYSTKICH KLAMNSTW

    • mój syn też był w komisji,i wie ,kto dopisywał krzyżyki przy głosach na trzaskowskiego—w ciemno,byle unieważnić głosy-nawet innym kolorem długopisu-będziemy się licytować ?

  2. Trzaskowski = LGBT. Jeżeli konfederaci nie pójdą do wyborów i nie zagłosują w drugiej turze na Dudę, to automatycznie głosują za patologią, którą reprezentuje Trzaskowski – czyli za tym co Trzaskowski z Rabiejem wyrabiają już w Warszawie: szkolenia LGBT i Gender (wg. wytycznych WHO) w warszawskich szkołach, tęczowe tramwaje edukacyjne, 666 tęczowych ławek, parady pederastów, plus ścieki wylewane do Wisły i zalania/podtopienia (np. metra) z którymi Warszawa zmaga się od lat, a z czym POwskie władze Warszawy nic nie robią od wielu lat rządów Gronkiewicz-Waltz i Trzaskowskiego.

Comments are closed.