To będzie pocałunek śmierci? „Geje z Trzaskowskim” [FOTO]

Trzaskowski Tęczowa Warszawa dyskryminuje pro-liferów z fundacji Pro-Prawo do Życia/PAP, kartofliska.pl
Tęczowa Warszawa Rafała Trzaskowskiego. Foto: PAP, kartofliska.pl

Rafał Trzaskowski postanowił zawalczyć o głosy wyborców Krzysztofa Bosaka. Kreuje się na wolnorynkowca i zadeklarował nawet chęć udziału w Marszu Niepodległości. Okazuje się jednak, że jego misterny plan może runąć. Otrzymał bowiem potencjalny pocałunek śmierci od tęczowej organizacji Stonewall.

Tęczowa organizacja Stonewall z Poznania wyraziła swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego. Jak podkreślał Arkadiusz Kluk, założyciel i członek zarządu stowarzyszenia Stonewall, mówił, że Andrzej Duda prowadzi „nagonkę” na homoseksualistów. Przyznał, że w związku z tym jego organizacja popiera Rafała Trzaskowskiego, który wspiera LGBT. Wcześniej Kluk ujawnił szokujące praktyki, jakim oddaje się jego środowisko.

Rafał Trzaskowski jako pierwszy prezydent stolicy otwierał w ubiegłym roku Paradę Równości. Brał w niej udział. Podpisał Kartę LGBT. Nasz wybór jest więc oczywisty – podkreślał Kluk w rozmowie z Radiem Poznań.

Na tym jednak nie koniec. Kampania poparcia tęczowych środowisk dla Rafała Trzaskowskiego przetacza się także przez profil Stonewall na Facebooku. Wyraz poparcia Grupa Stonewall umieściła także na szybie frontowej swojego poznańskiego lokum.

„12 lipca głosujemy na Trzaskowskiego. Innego wyboru nie ma. To nie jest kandydat naszych marzeń, ale odsunięcie urzędującego prezydenta od władzy jest w interesie wszystkich osób LGBT+. Dlatego apelujemy: nie rezygnujcie z udziału w drugiej turze wyborów. 12 lipca idźcie do urn i zagłosujcie na Rafała Trzaskowskiego” – czytamy na profilu Stonewall.

Zamieszczono też zdjęcie szyby poznańskiego Lokum Stonewall. „Ekipa Lokum Stonewall już wybrała ❤️ Idźcie na wybory 12 lipca i dokonajcie jedynego słusznego wyboru! #Daddy2020” – czytamy w opisie. „Daddy” w gejowskim slangu oznacza starszego mężczyznę skłonnego do wejścia w seksualną relację z młodszym od siebie partnerem.

Ponadto na zdjęciu w tle, oprócz tęczowych flag, widnieje napis „12 lipca głosujemy na Trzaskowskiego”.

Źródła: Radio Poznań/Facebook/nczas.com

Comments are closed.