Polacy chcą zamordyzmu. Zdecydowana większość za nakazem maseczek i karami za ich brak

Kobieta w maseczce ochronnej - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Polskie władze mogą się tylko cieszyć, Polacy w zdecydowanej chętni sami proszą się, by władza narzucała im nakaz noszenia maseczek, a jakby się który wyłamał to ma być przykładnie ukarany.

Jak mówił w rozmowie z „Najwyższym Czasem!” Kazik, pandemia została wykorzystana przez władze do przetestowania tego, jak dalece można ingerować w ludzką wolność, by obywatele się nie buntowali. Okazało się, że można dalece, a ludzie nie tylko nie wyrażają sprzeciwu, ale sami proszą się o nakazy.

Nakaz maseczek

Aż 85 procent Polaków chce nakazu noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak sklepy – wynika z badania UCE Research i Syno Poland dla money.pl. 14 procent wyraziło zdanie przeciwne, a więc grupa osób niezdecydowanych jest bardzo mała.

Zdecydowanie przeciwko nakazowi noszenia maseczek jest zaledwie 5,8 procent badanych. Zdecydowana większość chce także karania tych nieposłusznych obywateli, którzy nie będą maseczek nosić – takie rozwiązanie popiera aż 67,6 procent badanych.

Karać nieposłusznych

Polacy nie są jednak przekonani co do wysokości kar, które ma na nich nakładać miłościwie nam panująca władza. 24,5 procent respondentów uważa, że mandaty powinny mieścić się w widełkach od 50 do 100 zł.

Niewiele mniej, 23,6 procent badanych wybrało zakres kar od 100 do 200 zł. Są jednak tacy, to nie żart, którzy uważają, że kara za brak maseczki powinna być wyższa niż 500 zł. Takich zamordystów znalazło się ponad 8 procent.

26 KOMENTARZE

  • Jezeli tak, to Korwin Mikke jest pierwszym z tych niewolnikow bo sam mowil zeby maseczki nosic.
   Co? Zapomnieliscie juz, misiczki?
   Bylo to raptem 2 miesiace temu.
   Macie pamiec jak zlota rybka, koliberki.

  • To dezinformacja. Jest wręcz przeciwnie. Większość nie wierzy w pandemie, nie stosuje się do ZALECEŃ (a nie obowiązków ) i teraz próbuje ktoś ogłupić ludzi podrzucając taką myśl. Czy ktokolwiek robił sondaż? Kogokolwiek z was pytano co o tym sądzicie?
   Jeszcze chwila i wszyscy się dowiedzą o wielkim systemie limfatycznym, a wtedy cała Polska zrozumie na czym polega odporność i gdzie się znajduje. Czas niszczenia nas dobiegnie końca i nastanie sprawiedliwość.

 1. Przypominam, że posiadanie obywatelstwa polskiego nie jest tożsame z bycie Polakiem.
  Polskość to szlachetność i wolność nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością.
  Preferujący zamordyzm to homosowietikus.
  Te 14 procent przeciwników totalitaryzmu odzwierciedla fakt, że pedagogia do dobrego wymaga trudu i wysiłku oraz samodzielnego myślenia jakiego większość nie chce nawet podjąć, bo łatwej przychodzi być złym niż stawiać sobie wysoką porzeczkę dobra z czym wiąże się nieustanna praca nad sobą.

  • W Swecji podobno już tysiące ludzi zadeklarowało się do zaczipowania. Bo to takie „postępowe”, sexy.

 2. Wietrzącym wszędzie spiski i zmowy, np NWO, oraz buntującym się przeciw karom za brak masek w miejscu publicznym, czyli żądającym prawa do swobodnego kichania zarazkami na innych w celu ich zarażania – gratuluję ilorazu IQ. Jako wzorcowi idioci powinniście stanąć w Sevres pod Paryżem tuż obok wzorca metra.

  • Ale tak było zawsze! A teraz w imię czego zmuszać zdrowych ludzi do szkodzenia swojemu organizmowi? To wbrew fizjologii! A kichnie to odruch fizjologiczny i zasady dobrego wychowania pozwalają na nieopluwanie innych… Poza tym jak często kichasz w ciągu dnia?

  • Cała ta plandemia to blaga, pic i upodlanie ludzi.. „Śmieciowa” śmiertelność, że wstyd o tym wspominać. Jako o innych, rzeczywistych, śmiertelnych chorobach się nie pisze.

 3. Patrząc z innej strony to nie jest taka zła wiadomość. Jeśli Polacy lubią zamordyzm i władzę autorytarną to jest cień nadziei na obalenie d***kracji i zaprowadzenie rządów jakiegoś oświeconego monarchy (niekoniecznie musi mieć tytuł króla, dyktator w stylu Pinocheta też jest dobry). Nie ma co lamentować tylko trzeba wyszukiwać szanse na dokonanie zmiany w każdej, nawet bardzo beznadziejnej sytuacji. Każdy kij ma 2 końce i to co na pierwszy rzut oka wydaje się problemem może okazać się zaletą, wystarczy dokonać analizy i wyciągnąć wnioski.

 4. Idiotą to jest ktos kto wierzy w zupe z nietoperza..w wirus ktory w pol roku zabil mniej ludzi jak zwykla grypa..wirus ktory 90% przechodzi bez sraczki..a co do nwo to debilu zadne teorie spiskowe a fakty..wystarczy nie byc imbecylem a średnio ogarnietym czlowiemiem ktory czyta i slucha co mowia wybrańcy z narodu a tak sie sklada że pseudopandemia jest przez wielu wykozystama do pierdolenia o 1 rządzie światowym..zapewne bedziesz miał wplyw na obsadę stanowisk jak w PRL lub jak w eurokołchozie gdzie Tuski czy inne Thimermansy dostaja stanowiska bez głosowania suwerena czyli nas ludzi tu żyjących..ale jak ktos jest dzbanem to tego nie widzi i obsmiewa czego malutki mozdzek nie pojmuje.

 5. Przecież to kłamstwo , sondaż zamówiony przez antypolską grupę Wirtualna Polska Holding która jest właścicielem m.in serwisu money.pl który zlecił wykonanie tych badań by oszukiwać polskie społeczeństwo że chce dalszych restrykcji. Tak właśnie w sprawie planpandemii za grube pieniądze oszukują Polaków by wierzyli że ci normalnie myślący są w mniejszości , podczas gdy na prawdę to właśnie ci chorzy psychicznie covidowcy są marginesem. Proponuje patrzeć nie na fałszywe sondaże robione by oszukiwać , ale codzienne życie na ulicach Polski.
  Bardzo rzadko ludzie ubierają maski na ulicach a do sklepu nie dlatego je wkładają bo się boją śmierci od wirusa ale bo rząd zbrodniarzy z PiS i ich kumpli z bandy czworga na mocy specustawy i tarcz antypolskich nakazał upominanie sprzedawcom-handlowcom o zakładanie maseczek pod groźbą niekiedy powiadomienia policji lub straży miejskiej – strach przed mandatem każe założyć kaganiec na twarz. Natomiast po wyjściu ze sklepu ludzie od razu maski chowają bo wiedzą że to przed niczym nie chroni i wirusa nie ma tak zjadliwego jak to opowiada wlaśnie wirtualna polska i inne antypolskie szczujnie w tym koreańskie TVP.
  Dlatego wmawia się ludziom bzdury w gazetach, telewizji , portalach internetowych i pisze że wariaci maseczkowi są większością , bo szykują na całym świecie reżim chiński i ci którzy tak kłamią powinni być skazywani na śmierć – całkiem długa lista dziennikarzy by się zebrała w reżimowych mediach. Niestety dobrym słowem i głaskaniem po głowach nie uzyska się niczego , należy usunąć wszystkich tych którzy chcą ograniczac wolność.
  A debilów piszących o maseczkach że sa tak niezbędne i pomagają natychmiast karać , upubliczniać ich dane osobowe wraz z rodziną , widocznie wypadek w Tychach powinien być reguła na ulicach skoro tłumaczenie nie pomaga.

 6. Noszenie maseczki i ochrona współobywateli przez zainfekowaniem to zamordyzm? Taki „zamordyzm” obowiązuje na całym świecie, bo to jedyny znany sposób na ograniczanie rozprzestrzenianie się wirusa.

Comments are closed.