Brawo! Brawurowa akcja dziennikarza TV Trwam. Ukrócił prowokację LGBT [VIDEO]

Dziennikarz TV Trwam zrywa tęczową flagę/Fot. screen Twitter
Dziennikarz TV Trwam zrywa tęczową flagę/Fot. screen Twitter

Wczoraj podczas obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego doszło do kilku prowokacji ze strony aktywistów LGBT. Jedną z nich przerwał dziennikarz TV Trwam Robert Zawadzki.

Do zdarzenia doszło na schodach warszawskiego kościoła św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Niemal w tym samym miejscu kilka dni temu tęczowi działacze sprofanowali figurę Chrystusa „Sursum Corda”, umieszczając na niej m.in. symbol tęczowej rewolucji.

Na schodach pojawił się jeden z działaczy LGBTNSDAP z podwójną flagą – biało-czerwoną i tęczową. Jednak tuż za nim stał dziennikarz TV Trwam, który nie mógł znieść znieważenia polskich barw narodowych i postanowił zerwać tęczową flagę.

Nie obyło się bez przepychanek i prób wyrwania flagi. Akcja zakończyła się powodzeniem, a symbol ruchu LGBT wylądował na warszawskim bruku. Fakt ten aktywista LGBT skwitował niedwuznacznym gestem środkowego palca.

Zobaczcie, co się dzieje. Zdjęli tę szmatę – relacjonował Marcin Rola z wRealu24.

Wielkie brawa dla Roberta Zawadzkiego. Dzielny dziennikarz – dodał.

Nie była to jedyna próba zakłócenia obchodów 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego ze strony propagatorów LGBT. Na jednym z balkonów na Nowym Świecie także wywieszono tęczową flagę. Na tym samym balkonie swój obsceniczny taniec wykonał „uciemiężony” przedstawiciel społeczności LGBT. Wykonując dwuznaczne ruchy i klepiąc się po genitaliach zwracał się do kultywujących pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego z 1944 roku Polaków. Policja podjęła interwencję.

Źródło: Twitter

19 KOMENTARZE

  • Pragnę Cię poinformować, że jesteś niezmiernie głupi i chamski – Konfederaci, którzy z z powodów strategicznych głosowali na Czaska są zdecydowanie przeciw „tęczowej zarazie”.

   • Glosowales na Czaska i mowisz o strategii???
    To jest ewidentna glupota a nie zadna strategia. Kaczor jaki jest taki jest ale jest uczciwy. Jakby na niego cos bylo to juz by sie cala ta teczowa komuna zleciala. Wy durnie jestescie a nie zadni stratedzy.

    • A skąd ta insynuacja, że tak głosowałem??
     Nie, tak nie głosowałem.
     Kaczor uczciwy?? Jesteś tak dobrze poinformowany?
     Jakby coś na niego było… Dziecko… na 95% czołowych polityków „coś jest”. Służby to wiedzą, nieraz prokuratura. Ale nie jest to odpalane – albo opłaca im się to kryć, albo czekają na stosowny moment.
     Ty w ogóle nie wiesz w jakim państwie żyjesz…

    • A co do Kaczora – należy się go wystrzegać, to niebezpieczny człowiek, dość nieobliczalny, zaślepiony swoją wizją. Od dobrych kilku lat jestem w szoku, że ma takie poważanie w swoich kręgach.
     Kaczor uczciwy… taaak… socjalista nie może być uczciwy, bo jest złodziejem – radzę to sobie zapamiętać na całe życie, bo zapewne socjalizm nas nie opuści do jego końca…

 1. Brawo dla tego Pana z TV Trwam, ale widzę, że lumpenproletariat się biernie przyglądał jak brzydkie babsko trzymało flagę zboków. A gdzie w tym czasie był proboszcz tego kościoła ? Ewentualnie towarzysz Nycz ?

 2. na nagraniu widac jak grupa przestepcza o charakterze zbrojnym zwala policja chroni flage.To nie jest policja tylko milicja ze zmieniana nazwa pelna zlodziei ,kur.w, chandlazy narkotykow , gwalcicei i innego syfu.

 3. Ruch lgbt jest coraz bardziej przyparty do muru, co oczywiście nie usprawiedliwia ich akcji związanych z „profanacją” symboli religijnych, przecież kościół nigdy tak nie robił, czekaj co?. Przecież od lat w szkołach i instytucjach publicznych są powieszone chrześcijańskie symbole religijne. Jest to wpierdalanie się religii, ale przecież „naszej”, do miejsc świeckich i nikt o to bólu dupy nie ma.

  • Jeśli mamy demokrację to „rację” ma zawsze większość niezależnie od tego czy ma rację.
   Większość w Polsce to katolicy i mają „rację”.

 4. To jest Polska,żyją tu przeważnie chrześcijanie.Ruch lgbt to lewacki twór, narzędzie do tęczowej zarazy.Nie porównuj promowania dewiacji,do wiary w Boga, które są uważane za grzech śmiertelny i nie odkąd pojawiły się tęczowe flagi, a od tysięcy lat. To nie wiara i religie wtrącają się do porządku świata, a lewactwo chce go zburzyć. W Islamie jest za homoseksualizm kara śmierci, a trend w Europie pokazuje, że liczba muzułmanów rośnie, a chrześcijan spada-zatęsknicie za krzyżami w szkołach.

  • Że co? Zastanów się co ty piszesz. Polska zgodnie z prawem jest krajem świeckim. Osoby homoseksualne żyją w naszym społeczeństwie od zawsze a nie od kiedy lewacy to wynaleźli. Gdyby każda osoba wyznawała swoją religię w swoim domu a nie wmuszała ją innym świat na pewno byłby lepszy. A tłumaczenie że dla ciebie coś jest grzechem to twój problem.

  • Islam i chrześcijaństwo to dokładnie to samo bagno. Wierni tak samo bezkrytycznie podchodzą do swojej wiary znaczy do tego co im przedstawią organizacje religijne, tak samo bezkrytycznie atakują każdego kto jest odmienny od nich, a podstawy wiary takie jak miłość do bliźniego czy nie zabijaj traktują wybiórczo.

Comments are closed.