Zamieszki w USA. Antifa błaga o niepublikowanie zdjęć, bo boi się policji [VIDEO]

Antifa i BLM opanowały część Seatlle i założyły tam
Antifa i BLM opanowały część Seattle i założyły tam "autonomiczną strefę" Zdjęcie: YT/Inside Edition

W USA wciąż trwają zamieszki spod znaku BLM. Wśród anarchistów znajdują się m.in. bojówkarze Antify. Ostatnio w Portland urządzili palenie amerykańskich flag oraz Biblii.

Antifa coraz śmielej sobie poczyna. Oprócz ulicznych rozruchów, niszczenia własności prywatnej czy organizowania „autonomicznych” stref w amerykańskich miastach faszyści poszli w ślady niemieckich nazistów. W Portland podczas kolejnej nocy zamieszek palili flagi USA i Biblie.

Odwaga anarchistów z Antify jest jednak wprost proporcjonalna do ich rozsądku. W mediach społecznościowych pojawił się apel. Aktywistka prosiła, by użytkownicy social mediów nie udostępniali zdjęć i nagrań z zamieszek. Wszystko dlatego, że później policja śledzi chuliganów.

Antifiarze doszli do wniosku, że publikowanie ich zdjęć z zamieszek jest równoznaczne z narażaniem ich życia.

– Przestańcie udostępniać wideo i zdjęcia ludzi uczestniczących w zamieszkach. Policja ich wyśledzi, a publikując zdjęcia tych ludzi zagrażacie ich życiu. Więc proszę, przestańcie publikować zdjęcia z ich wizerunkiem – apelowała aktywistka.

Rozruchy w USA rozpoczęły się po śmierci czarnoskórego recydywisty-narkomana George’a Floyda, pod pretekstem walki z „brutalnością policji” i rzekomym rasizmem. Wspierany przez bojówkarzy Antify ruch Black Lives Matter wyraźnie dąży jednak do destabilizacji państwa. W wielu przypadkach policja nie reaguje.

Źródła: Twitter/nczas.com

9 KOMENTARZE

 1. Czy ten scenariusz obalania państwa nie jest bliźniaczopodobny do tego jaki CIA chciała zafundować w Hong Kongu?Tylko,że w przeciwieństwie do Amerykanów,Chińczycy mają rozum.
  I zdają sobie sprawę z tego,że państwo jest czymś nadrzędnym.Może koszty dla Chin są wysokie,ale w proporcji do Usraela to pikuś.A pomyśleć,że jeszcze kilkadziesiąt lat temu ,mendrcy’ z USA twierdzili,że ZSRR to Górna Volta z rakietami.Za kilka lat Chiny będą mówić o Usraelu,że to Zimbabwe z lotniskowcami.

  • Podejrzewam, że za kilkanaście lat nie będzie już państw jakie znamy.
   Może Korea Pn się uchowa.
   Globalny system sypie się na potęgę a głodni ludzie rozniosą każde państwo.
   Na razie „wichrzycielami” są grupy ludzi obłąkanych ideologicznie.
   Poczekaj co będzie się działo jak będą to grupy ludzi głodnych.
   Nikt nad tym nie zapanuje.

  • „panstwo jest czyms nadrzednym”?! a skad te brednie????????
   po cholere nam panstow jezeli nam nie sluzy?!widac mentalnosc niewolnika jest dobrze wbita do pustych lbow.

   • Państwo jest niepotrzebne? Inaczej byś ćwierkał gdyby ktoś na ulicy zajumał Ci portfel, smartfona i nowe adidasy. Okazałoby się, że jednak państwo jest Ci potrzebne… POLICJA ! POLICJA ! OKRADLI MNIE ZOŁDZIEJE ! :)

 2. policja wielbi ich na klęczkach, a oni się jej boją, tak jak u nas, zboczeńcy napadają na normalnych ludzi, niszczą mienie, na razie policja jeszcze nie klęka, bo ma lepsze zajęcie, mandaty za brak namordnika, za szybkość, brak jakiegoś światła itd.

Comments are closed.