Coming out Wilka. Przyznaje rację aktywiście LGBT i mówi o swojej identyfikacji. Pójdzie z tym do Rosji [VIDEO]

Jacek Wilk. / foto: Konfederacja
Jacek Wilk. / foto: Konfederacja

Członek LGBT oskarżył TVN o… homofobię. Dziennikarz stacji przypomniał, że aktywistka Margot, to tak naprawdę Michał Sz. Jacek Wilk wziął w obronę młodego działacza.

Dziennikarz TVN w rozmowie z aktywistą LGBT przypomniał, że policja zatrzymała agresora i wandala – Michała Sz. W dokumentach wciąż widnieje on pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem (czego nawiasem mówiąc chyba nawet nie chce zmieniać, bo na wielu nagraniach nawet nie udaje kobiety. Poza tym z materiałów internetowych wynika, że ma partnerkę).

Aktywista słysząc to oburzył się. Nieoczekiwanego wsparcia udzielił mu Jacek Wilk – prawnik i reprezentant wolnościowego skrzydła Konfederacji.

„A ja uważam się za Napoleona i proszę to uszanować i postawić mi tu zaraz armię bo chcę iść na Moskwę” – napisał na Twitterze.

Miejmy nadzieję, że Napoleon Wilk tym razem zadba o ciepły przyodziewek dla swoich żołnierzy. Ostatnim razem taki marsz zakończył się niepowodzeniem.

Chcielibyśmy też, by mecenas najpierw zakończył prace nad wolnościową ordynacją podatkową, której projekt ostatnio zapowiedział. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

EDIT: Niestety, część osób tego nie wyczuła, więc: TO JEST ARTYKUŁ HUMORYSTYCZNY. Tj. nie uwierzyliśmy, że Jacek Wilk uważa się za Napoleona…

 

21-latka identyfikuje się jako pies. „Czuję się jak pies. Chcę się tarzać i aportować” [VIDEO]

Comments are closed.