Zrobiono z niej ofiarę. Zobaczcie jak wściekle zachowywała się „aktywistka” LGBT przed zatrzymaniem [WIDEO]

Foto: Twitter Rafał Otoka-Frąckiewicz

„Aktywistka” LGBT stała się bohaterką protestów w Warszawie. Jednak jak pokazały nagrania kobieta wcale nie była spokojna. Kipiała agresją.

Podczas protestów aktywistów LGBT w Warszawie policja zatrzymała kilka agresywnych osób. Wśród nich była kobieta, której zatrzymanie Lewica i rożni pomyleni celebryci porównywali do sprawy George’a Floyd’a w USA.

Na fotografiach, które obiegły Internet kobieta jest przyciskana do ziemi przez policję. To wywołało oburzenie mediów głównego ścieku i lewicy.

Wkrótce ukazało się jednak nagranie, które zmienia wydźwięk sytuacji. Na filmie widać jak agresywna kobieta krzyczy i grozi przeciwnikom.

– Co chcesz zrobić? Chcesz mnie wk***ić? – krzyczała rozsierdzona do stojącego nieruchomo młodego chłopaka.

Zadymiara ubliżała policjantom, wyzywała ich i pokazywała obraźliwe gesty.

Potem wściekła wskoczyła na policyjny samochód, który przewoził innego szaleńca, Michała Sz., który uważa się za kobietę i napadł na ulicy działacza Fundacji Pro.

Tego już było za wiele dla i tak tolerancyjnych policjantów. Gdy ta wściekła baba skierowała swoją furię na policję, została obezwładniona.

Protesty w Warszawie były reakcją na zatrzymanie Michała Sz. ps. „Margot”. Mężczyzna, twierdzący, iż jest kobietą, napadł na furgonetkę fundacji pro-life i jej kierowcę.

Jak było naprawdę? Policja udostępnia swoje nagrania z zamieszek LGBT [VIDEO]

Źródło: Twitter Rafał Otoka-Frąckiewicz

Comments are closed.