Rasiści z Black Lives Matter wykorzystują białych jako „żywe tarcze” [VIDEO]

Prokurator Generalny USA określił Black Lives Matter jako ruch bolszewicki stosujący faszystowskie taktyki. Fot. Frankie Fouganthin, CC BY-SA 4.0, Wikipedia
Obrazek ilustracyjny/Prokurator Generalny USA określił Black Lives Matter jako ruch bolszewicki stosujący faszystowskie taktyki. Fot. Frankie Fouganthin, CC BY-SA 4.0, Wikipedia

Z doniesień amerykańskich mediów wynika, że rasistowski ruch Black Lives Matter z Rochester wziął się na sposób i zaczął używać „białych tarcz”. Białoskórzy protestujący tworzą ludzką ścianę, osłaniając swoimi ciałami czarnych manifestantów. W walce z rzekomym rasizmem mają być gotowi na „przyjęcie kulki dla sprawy”.

Jak podkreśla „The Post Millenial”, białoskórzy manifestanci stają się regularnym „mięsem armatnim”. Kajający się za „białą supremację” ochraniają w ten sposób czarnoskórych sprawców zamieszek.

Przemarsz aktywistów BLM odbył się w sobotę w centrum Rochester. Na nagraniach, które to uwieczniły, widać, że ludzie o najjaśniejszej skórze szli na pierwszej linii „antyrasistowskiego” frontu. Pozostali uczestnicy byli przez nich osłonięci. Jedna z manifestantek zawołała „białe tarcze”, żeby ją osłaniały. Nie jest do końca jasne, czy protestujący BLM-owcy sądzą, że policjanci będą mniej skłonni strzelać w białych obywateli, czy też mają oni po prostu przyjąć pierwszą falę gazu łzawiącego.

Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy aktywiści Black Lives Matter użyli „żywych tarcz”. Kilka tygodni temu w Portland podczas manifestacji to kobiety w ciąży osłaniały czarnoskórych.

Na nagraniach z Rochester słychać instrukcje wykrzykiwane do uczestników manifestacji. Nakazano białym przyjęcie roli „tarczy” na obwodzie pochodu. „Jeśli jesteś czarny, pozostań w środku” – słychać.

Źródła: pantharei24.com/Twitter

2 KOMENTARZE

  1. Jakie to piękne. Ta lewacka zdegenerowana solidarność. Błagam was, Amerykanie, kulek nie żałujcie nikomu. Bądźcie szczodrzy. Każdemu po równo – jak w komuniźmie.

Comments are closed.