Artur Dziambor o Sławomirze N. i nie tylko: „Będzie CIEPŁO w Sejmie! Zatrzymamy bezprawie PiS” [VIDEO]

Foto: NCzasTV

Czy burza wokół Sławomira N. to zasłona medialna przed rozłamem w PiS? Artur Dziambor komentuje bunt koalicjantów Jarosława Kaczyńskiego.

Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry i Porozumienie Jarosława Gowina zadeklarowały, iż nie poprą tzw. Bezkarności+ z jednej, a podwyżek podatków z drugiej strony. W PiS tym samym doszło do zgrzytu z koalicjantami, który może zwiastować nawet rozłam w rządzie.

Jednak jeszcze bardziej szokujące są informacje o dziurze budżetowej, którą wyhodował PiS. Najnowsze wydarzenia skomentował poseł Konfederacji Artur Dziambor w wywiadzie dla NCzasTV.

– Będziemy zwracali uwagę na to, że nie wolno pozwolić rządzącym, aby sprzedać dramat budżetowy jako coś, co jest spowodowane koronawirusem. A w takim kierunku idzie władza – podkreślił Dziambor.

– Dodatkowo władza idzie w kierunku dalszego zadłużania nas. W końcu jacyś politycy będą musieli ponieść za to konsekwencje. (…) Mam nadzieję, że wyborcy zrozumieją czym są te zmiany, które wprowadza nam PiS i budżet, którym się doskonale bawi. To co jest tam w środku i to co nam się pokazuje na zewnątrz, to nie jest dokładnie to skąd się rzeczywiście to wzięło. Minister Finansów będzie musiał w końcu pokazać w Sejmie – podkreślił Dziambor.

Poseł zauważył, że kontrowersyjny młody zastępca ministra finansów najpewniej pokazuje się w mediach po to, by odciągnąć uwagę od szefa.

30-lecie „Najwyższego CZASu!” Zapraszamy na VIII Konferencję Prawicy Wolnościowej

Źródło: NCzasTV

5 KOMENTARZE

  1. Jeden z wodzusiów tfukonfederacji taki niechluj nazwiskiem Sośnierz powinien chyba być wypędzony z partii. Przecież donosi o wszystkich planach swojemu tatusiowi, Sośnierzowi seniorowi, prominentnemu pisuarowi. Tym samym „transparentna” tfukonfederacja to kupa śmiechu.

  2. To nie jest istototne czy solidarna. Polska Zb. Ziobry bądż porozumienie Jar. Gowina poprą tę ustawę lub nie. Lewica, aby życzyć jak najgorzej pis i przy okazji próbując się oczyścić ze swoich tutaj grzechów, przyłączy się do nich i zagłosuje za tzw. ustawą „bezkarność +”, bo doskonale wie czym to się dla pis skończy.

  3. C.d. części pierwszej
    Niemniej jednak pis, który też doskonale wie jakie są poglądy większości socjalnej wyborców, ogłosi to jako kolejny sukces i jeszcze przez 3 lata, o ile wcześniej nic się nie stanie, będzie królował rządząc, a jak, to widać i słyczać.

Comments are closed.