Grzegorz Braun: Okupanci z Ameryki! [VIDEO]

Foto: NCzasTV

Amerykanie traktują Polskę jak swoją kolonię, zarządzaną przez ambasador-gubernator Georgette Mosbacher. Grzegorz Braun ostro o okupacji Polski przez zwierzchników PiS.

Posłowie Konfederacji zorganizowali konferencje w Sejmie o uzależnieniu Polski pod rządami PiS od USA. Czy mamy już do czynienia z okupacją przez ekipę Donalda Trumpa?

Największe kontrowersje wywołała ratyfikacja umowy między rządem Polski, a rządem USA o „wzmocnionej współpracy obronnej”. Umowa została ratyfikowana już 15 sierpnia, ale posłowie – w tym posłowie komisji obrony narodowej dowiedzieli się o niej dopiero po fakcie.

– To jest umowa, którą najprościej określić jako Kolonizacja+, a może i Okupacja+. Proszę zwracać uwagę na szczegóły – ta umowa nie precyzuje ostatecznie ani kosztów, które ponosić ma strona polska, ani też nie precyzuje limitów obecności obcej siły zbrojnej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – wskazał poseł Grzegorz Braun.

– Jako należący do pokolenia, które pamięta bazy północnej grupy wojsk Armii Czerwonej na terytorium Polski stanowczo się temu sprzeciwiam – podkreślił poseł.

Z kolei poseł Janusz Korwin-Mikke nie krył stanowczo sprzeciwia się wprowadzeniu obcych wojsk do Polski, gdy nie widać żadnego zagrożenia. Natomiast poseł Robert Winnicki zauważył, że chcąc mieć dobre stosunki z sąsiadami należy wystrzegać się zarówno imperializmu jak i wasalizmu.

30-lecie „Najwyższego CZASu!” Zapraszamy na VIII Konferencję Prawicy Wolnościowej

Źródło: NCzasTV

Comments are closed.