Konfederacja strollowala przeczołganych przez Kaczyńskiego posłów PiS [FOTO]

Foto: Twitter Witold Tumanowicz

Politycy PiS chcą uciec do Konfederacji? Prawica odpowiada im w swoim stylu.

„Wirtualna Polska” poinformowała, że do Konfederacji chce się przenieść jedna z posłanek PiS. Powodem jest twardy lewicowy skręt partii rządzącej.

Jednak polityków PiS, czujących przedterminowe wybory i wojnę z Zbigniewem Ziobrą i Jarosławem Gowinem, jest więcej. W odpowiedzi na różne pogłoski i plotki posłowie prawicy postanowili zamieścić stosowne ogłoszenie.

W Sejmie na drzwiach biura prasowego Konfederacji i biur jej posłów zawisły informacje jak posłowie mogą ubiegać się o przyjęcie w szeregi prawicy. Podany jest numer telefonu oraz prośba o składanie CV wraz z listem motywacyjnym.

– CV wraz z listami motywacyjnymi zbieramy w pokoju sejmowym numer 126 – podkreślił Witold Tumanowicz z Rady Liderów Konfederacji.

Korwin-Mikke, Dziambor, Braun, Michalkiewiczem na żywo w Warszawie na Konferencji Prawicy Wolnościowej

Źródło: Twitter Konfederacja

22 KOMENTARZE

 1. Jeśli cv będzie naprawdę mocne i w kolejnych wyborach „nawróceni” znajdą się dalej na listach to ok, ale jeśli Konfederacja wda się w politykierstwo w stylu Kaczyńskiego, korupcję polityczną, małostkowe gierki to podziękuję.

  • Jestem ze wszech miar spokojny o wystarczający rozsądek Konfederacji. To są ludzie naprawdę zaprawieni w bojach (RN może nie aż tak, ale od tego ma Starszeństwo KORWiNa i Pobudki), łatwo ich się nie oszuka, nawet się dziwię Waszemu brakowi zaufania wobec K.
   Co nie znaczy, że nie będzie tam agenta, a nawet jestem pewien, że taki na 97% już tam jest.

  • Gość to oczywiście Jarun, który tym postem działa na nierozszerzanie Konfederacji.
   Ryzyko jest zawsze, trzeba tylko je minimalizować, niemniej jeśli chcecie popierać stronnictwo „kanapowe”, to dajcie mu wiarę.
   Kto z PiSu teraz od niego odpadnie? Ten, kto jest bardziej od niego na prawo. Dlaczego go nie „wchłonąć”? Of korz: „Ufać i kontrolować.”

  • Jarun wykazuje: 1 kg + 1 kg – przedziwne… Konfederacja to nie 11 osób!!!!
   Nawet gdyby 38 osób weszło do Konfederacji, to i tak będzie to 1 kg + najwyżej 0,1 kg.
   Przecież ci ludzie z PiSu generalnie nic w polityce nie znaczą! Poza paroma nazwiskami, do wielkiej polityki wydźwignął ich tylko szyld PiS…

   Nie dajcie się nabrać na, w gruncie rzeczy, bardzo tanie chwyty Jaruna…

  • Szanowna Redakcjo, dlaczego tolerujecie jawnych dywersantów?

   Czy można by zatopić osobnika „Jarun vel Kaszubski Troll, sorry, Stolem vel Gość vel… musiałbym przejrzeć forum, ale mogę Wam podsyłać kolejne jego nicki…”?

  • Niewykluczone. Ale… chyba nic w tym złego?
   Nie miałbym nic przeciwko, by SP i P weszły do Konfederacji – oczywiście pod warunkiem pełnego zaakceptowania jej fundamentalnym postulatów.

   Przypominam purystom ideologicznym: w parlamencie liczy się ilość podniesionych rąk w słusznej sprawie.
   Jak uda się zagonić do mysiej dziurki stronnictwo okrągłostołowe, to wtedy możemy się „gryźć” w Konfederacji o większe dobro.

  • Nie widzę tego, pewnie poprawili, ale… musisz przymykać (na razie) na to oko, co nie znaczy, byś co 5. raz nie zwracał uwagi. Ot, taka „przypadłość” NCzasu.

 2. Skoro aż 38 posłów było przeciw, to przy jeszcze kilku takich głosowaniach dotyczących likwidacji kolejnych działów rolnictwa i pozostałości przemysłu, w tym nieszczęśliwym kraju jakim jest Polska, pozostanie do głosowania sam prezes pis.
  Bo też nie mam wątpliwości, że to dopiero początek likwidacji kraju!!!.

 3. No nie wiem….. neofici sa zawsze nadgorliwi. Ale moze dla Konfy to bedzie korzystne :))) Jak to mowia w polityce nie ma wiecznych wrogow ani wiecznych przyjaciol. Trzeba bedzie tych ew . przechrztow trzymac na krotkiej smyczy. I obiecywac im jedynie krew, pot i lzy

Comments are closed.