Popierał Andrzeja Dudę, teraz chce walczyć z PiS. „Precz z komuną”

Marek Miśko. / foto: YouTube: Centrum Życia i Rodziny

Marek Miśko, jedna z twarzy głośnej akcji #MimoWszystkoDuda, zapowiada walkę z PiS przez najbliższe trzy lata. To efekt ustawy antyhodowlanej, którą przegłosowała partia rządząca wespół z Koalicją Obywatelską i Lewicą.

Na mocy tzw. piątki dla zwierząt Jarosława Kaczyńskiego za rok nie będzie można hodować już zwierząt futerkowych w Polsce. Bardzo krótki okres przejściowy i brak rekompensat razi w tej sprawie równie mocno, jak sam zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.

Marek Miśko, dyrektor generalny Związku Polski Przemysł Futrzarski, nie przebierał w słowach po haniebnym głosowaniu w Sejmie. Co ciekawe, przed drugą turą wyborów prezydenckich, wziął udział w akcji #MimoWszystko Duda, która miała zachęcić wyborców Krzysztofa Bosaka do głosowania na Andrzeja Dudę.

Na Twitterze Miśko przekonuje, że popierał Dudę nie PiS. Teraz na pewno „prezydent niskich podatków” zawetuje ustawę antyhodowlaną i uratuje polskie rolnictwo, tak jak wetował nowy podatek cukrowy. Pożartowaliśmy, a teraz wróćmy do rzeczonego wpisu Miśko.

Zacząłem czyścić znajomych z wszystkich pisowskich polityków. Nawet z tych, z którymi robiliśmy całe lata fajne społeczne rzeczy. Najbliższe 3 lata poświęcę na to, aby PiS się przegrał wybory. Precz z komuną! – napisał na Twitterze.

Internauci szybko przypomnieli mu wspomnianą akcję. – Duda nie PiS. Jeszcze nie zabrał głosu. Liczę, że PAD postawi się naczelnikowi za lata upokorzeń – ma nadzieję Miśko, a wiadomo co o niej mówią.

Jestem nikim. Ale sprawię, że obudzisz się za 3 lata w kraju, w którym tacy jak ty nie dostaną żadnych sociali od nas ciężko zarabiająch. Albo pójdziecie do pracy, albo zdechniecie z głodu – dodaje.

Korwin-Mikke, Dziambor, Braun, Michalkiewiczem na żywo w Warszawie na Konferencji Prawicy Wolnościowej

19 KOMENTARZE

 1. Ja też chcę zlikwidować wsparcie dla darmozjadów, chcę nierobów głodem zmusić do roboty. Popieram inicjatywę Pana Marka Miśko.

  • Nie poszedłem na drugą turę wyborów prezydenckich, bo ani do wielkiego zła, ani do nazywanego mniejszym ręki nie byłem w stanie przyłożyć. Ale za to nie potępiam ani p. Miśko, ani p. Bąkiewicza. Co do prezydenta to dziś już jest niezależny od Naczelnika Państwa, choćby dlatego, że niepotrzebne mu poparcie PiS, bo i tak na trzecią turę wybrany być nie może. Ale nieznany mi jest przykład by nagle mięczakowi urósł kręgosłup, więc wielkich nadziei nie mam.

 2. ciekawe ilu takich „miśków” obudzi się tej jesieni ze „snu zimowego” i nie będzie czekać do wiosny? co te łajzy z sejmu (oprócz KONFEDERATÓW oczywiście) jeszcze wymyślą, żeby dowalić Polakom i zniszczyć Polskę? to musi się skończyć albo klęską, albo wypieprzeniem tych debili w niebyt, jak mamy przetrwać, jako naród, ten najazd wrogów;

 3. Kiedyś znajomy tłumaczył mi pewien problem eschatologiczny, jego zdaniem, powiadał, że:
  istniej byt, niebyt oraz odbyt.
  Wygląda na to, że przebywamy dzięki Kaczyńskiemu w ostatnim etapie ww. formy.

 4. Okazuje się, że piątka dla zwierząt to tylko zasłona dymna. Chodzi o nadanie policyjnych uprawnień zachodnim organizacjom pozarządowym zajmującymi się zwierzętami. Chcą wyszarpać i przejąć miliardy jakie państwo polskie udziela na rzecz zwierząt. Komu słuzy Kaczyński?

 5. Rację ma p. Michalkiewicz, mówiąc, że to wyborcy Dudy i Pisu ponoszą właśnie konsekwencje swojego wyboru. Pan Miśko chyba nie spodziewał się takiej zapłaty za swoje poparcie. Niestety tym poparciem pokazał tylko, że jest mało spostrzegawczy. Już po roku ich pierwszej kadencji wiadomo było, że Polskę mają w dupie, realizowali swoje hasło TKM.

 6. Duda nie zawetuje tej ustawy, jego judeo-chrześcijański sumienie „zacięte w ostrym cieniu mgły” mu nie pozwala. Miśko, jesteś dobry chłopak, ale powinieneś pozbyć się całkowicie iluzji co do tych ludzi z którymi robiłeś „fajne społeczne rzeczy” na cudzy koszt. Te sentymenty i iluzje trzymają cię w zniewoleniu jak opium trzyma narkomana.

Comments are closed.