Grzegorz Braun: Czy wiecie, coście poparli? To jest amok! [WIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: PAP

Grzegorz Braun w Sejmie w ostrych słowach skomentował przegłosowaną przez PiS, w skandalicznym trybie, ustawę antyhodowlaną. Zdaniem posła Konfederacji takie podejście wynika z braku doświadczenia biznesowego polityków.

Czy Wy wiecie, coście tam na komisji przegłosowali na komisji? Czy wiecie, coście poparli? W myśl tej ustawy jak Wam się ukochana suka oszczeni i będzie miała tak ze 4 szczeniaki, to jest urocze; i w jakimś kojcu będzie mieszkać – to ustaliliście takie normy, że na sunię 9m2 plus na szczeniaczki po 4,5 m2 to razem daje 27m2 – mówił Grzegorz Braun.

To trzeba wynająć osobne mieszkanie na mieście, żeby nie narazić się na wjazd policji o 6 rano. Takie rzeczy procedujecie. To jest amok! Jesteście niebezpieczni, bo to jest dziś na poziomie anegdoty, ale jutro jest na poziomie bolszewii – dodawał.

Macie w pogardzie własność, wolność, pracę Polaków, ponieważ większość z Was w życiu z uczciwej pracy się nie utrzymywała! Ponieważ większość z Was żyje od żłobka do nagrobka na państwowym! Ponieważ większość z Was nie orała, dosłownie albo w przenośni w swoim życiu – podkreślał poseł Konfederacji.

Dlatego tak lekko przychodzi Wam, urzędasom – regionalnym, lokalnym i warszawskim stołecznym, wyrzucanie do śmieci dorobku pokoleń i jeszcze upokarzanie do tego ludzi, którzy po prostu ośmielają się być u siebie na swoim, kontynuując tradycję ojców i dziadów. Hańba Wam! – dodał Braun.

Grzegorz Braun w Sejmie: "Macie w pogardzie wolność, własność i pracę Polaków, bo większość z was nigdy z uczciwej pracy się nie utrzymywała!"

Czy wy wiecie coście przegłosowali? To jest AMOK! Jesteście niebezpieczni, bo to dziś jeszcze jest na poziomie anegdoty, a jutro na poziomie bolszewii. Macie w pogardzie wolność, własność i pracę Polaków, bo większość z was nigdy z uczciwej pracy się nie utrzymywała! Większość z was jest od żłobka do nagrobka na państwowym. Dlatego tak lekko przychodzi wam urzędasom wyrzucanie do śmieci dorobku pokoleń i do tego upokarzanie ludzi, którzy ośmielają się być u siebie na swoim. HAŃBA wam!

Opublikowany przez Grzegorz Braun Sobota, 19 września 2020

Suski w jednym zdaniu pogrąża PiS i PSL i wychwala Konfederację? Tylko Konfederacja broniła rolników. PSL siedział cicho [VIDEO]

23 KOMENTARZE

 1. Nie trawię u Brauna fanatyzmu religijnego. Ale jako pierwszy polityk powiedział prawdę w tak wyrażny sposób. Brawo Panie Braun. Tyle, że pluń głupiemu w twarz to powie, że deszcz pada.

  • To czego nie trawisz to nie jest fanatyzm, oczywiście nie musisz trawić, używaj jednak prawidłowych słów. Na czym polega ten fanatyzm? A może chcoałbyś wiary bezobiawowej po prostu … I pytanie sprawdzające cz p. poseł Spurek jest fanatyczką?

  • Podobnie jak ja 😀 poza tym ten gość ma jaja i potrafi się wysłowić w znakomity POLSKI sposób. Żal mi rodaków że nie wiedzą nawet kto to jest Grzegorz Braun. Taka prawda.

 2. Ten przepis oczywiście ma wymusić, aby Polacy nie mieli psów.
  Pan Grzegorz jak zwykle jest gwiazdą na ciemnym niebie.
  Osobiście uważam że to byłby lepszy kandydat na prezydenta.

 3. Mam część poglądów odmiennych od p. Brauna ale to co robi ten facet imponuje mi. Ten gość ma jaja. Takich polityków nam potrzeba. Wszystkiego dobrego panie Grzegorzu.

 4. To co Pijs pokazał to tylko forpoczta programu zażadzania Polską, zapewne w następnym etapie dobiorą się po rolnikach do dzieci i nakażą naukę pisania od prawej do lewej, nakażą nowomowę w języku miłości jidysz, kobietom burki na głowę, facetom obrożę z zaczepem na postronek, goje przecież muszą mieć swojego Pana. Posłowie pijsowscy liczą właśnie na te 9 m2, a może po utylizacji dostąpią także zaszczytu i użyźnią ziemie jakiegoś rabina. Braun nie rozumie tego?

 5. Ogląda się nieprzyjemnie bo kołnierzyk od koszuli jakoś tak dziwnie naciągnięty.

  Audio cymes – zgrałem i zrobiłem sobie dzwonek na telefon.

 6. W każdym normalnym kraju rząd dba aby rodzime przedsiębiorstwa rosły w siłę a ludzie się bogacili… Portugalia potrafiła na UE wymóc zmianę definicji MARCHEWKI z warzywa na owoc aby wspomóc rodzimych producentów głupiego dżemu marchewkowego. Francja wymogła na UE, że ŚLIMAK stał się rybą aby dostać dotacje dla producentów. Niemcy po wykupieniu Polskich cukrowni, chcieli pozamykać i wozić buraki z Polski do niemiec… A ci chcą wysadzić ludzi w powietrze.

 7. Brawo, Panie pośle Braun. Właściwie, nie muszę już nic od siebie dodawać. Powtórzę więc tylko: Hańba wam! Hańba wam – posłowie PiS, PO i Lewicy.

Comments are closed.