Uwaga, pedofile w natarciu! Ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi w programie duńskiej telewizji [VIDEO]

W pedofilskim programie duńskiej telewizji ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi. Zrzut z ekranu. Źródło: Ultra smidet tojer
W pedofilskim programie duńskiej telewizji ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi. Zrzut z ekranu. Źródło: Ultra smidet tojer

Duńska telewizja emituje program, w których dorośli ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi. Te mają oceniać ich ciała.

Kolejna emisja programu “Ultra Smider Tojet,” (Ultra obnażanie się)  wzbudziła w Danii kontrowersje Program przeznaczony jest dla dzieci i one też w nim biorą udział. Polega na tym, że dorośli – kobiety i mężczyźni rozbierają się przed nimi, a one mają oceniać ich ciała. Chodzi o dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Jak tłumaczy producent, duński oddział amerykańskiej firmy Warner Bros. International Television Production, ten perwersyjny ekshibicjonistyczny pokaz ma dzieci edukować. Chodzi o to, by w walczyć z zawstydzaniem ludzi z powodu wyglądu ich ciała.

Peter Skaarup, z Duńskiej Partii Ludowej, otwarcie skrytykował program dla dzieci wyprodukowany. Argumentował, że zawartość programu jest zbyt drastyczna dla młodych widzów. Skarrup twierdził, że jest „za wcześnie” na narażanie dzieci w wieku siedmiu lat na widok narządów płciowych mężczyzn i kobiet.

Program nie wywołał skandalu, tylko kontrowersje. Duńczycy już tak odarci są ze wszelkiego poczucia przyzwoitości, dyskrecji i intymności, że nieśmiało protestują wobec pokazów ekshibicjonistycznych dla dzieci. Taktyka pedofilów jest wszędzie podobna – deprawowanie dzieci pod pozorem jakiejś edukacji seksualnej.

Duński program jest kolejnym dowodem na to, że pedofile realizują poprzez media swą strategię seksualizowania dzieci i oswajania z najbardziej obrzydliwymi zboczeniami. Niedawno wielki skandal wywołał nadawany przez Netflix film „Cutties”, w którym dochodzi do obscenicznych scen z udziałem 11-letnich dziewczynek.

8 KOMENTARZE

  1. Można liczyć na list poparcia niektórych pracowników Wydziału Filozofii KUL na czele z księdzem profesorem usprawiedliwiającym cynicznego dewianta.Tolerancja to wyraz chrześcijańskiej akceptacji dla ludzkiej natury,zapewnią.

  2. Tak komuniści próbują stworzyć raj na Ziemi. Poprzez zatarcie świadomości nagości, czyli stanu umysłowego przed zjedzeniem zakazanego owocu. Nasi są spóźnieni – „Piątką” chcą zlikwidować skutki rewolucji neolitycznej.

Comments are closed.