Przerażająca wizja Lecha Wałęsy! „Boję się, że w piekle spotkam Lenina i Stalina”

Dramat Lecha Wałęsy/Lech Wałęsa/fot. PAP
Lech Wałęsa/fot. PAP

Lech Wałęsa wkrótce skończy 77 lat. Były prezydent powiedział dziennikarzom czego boi się najbardziej.

29 września Lech Wałęsa skończy 77 lat. Dziennikarze „Faktu” chcieli porozmawiać z byłym prezydentem, ale ten wyraźnie był przygnębiony.

Wałęsa stwierdził, że nie obchodzi już urodzin, bo jest stary i chce już tylko zobaczyć co czeka go po śmierci. „Ja już tęsknię do wiecznego życia” powiedział były prezydent.

– To tutaj mnie już nudzi, tylko samego przejścia się boję. Choroby się boję, nieprzyjemności. Niczego poza tym – podkreślił.

Niemniej Wałęsa podkreśla, że jest „człowiekiem spełnionym”. – Dzieci mam, dom postawiłem. Co tam jeszcze? Nasadziłem drzew. To, co miałem do zrobienia, zrobiłem. Wszystkie miejsca zwiedziłem. Papieżem nie będę – to jedyne, czego nie osiągnę – dodał.

Swoją aktywność w ostatnim czasie tłumaczy tym, że po śmierci, „po drugiej stronie”, będzie rozliczony za swoje czyny na ziemi. – I dlatego muszę jeszcze robić wszystko, co w mojej mocy, bo tam mnie rozliczą. W piekle jest dobór negatywny – stwierdził.

Dopytywany, czy przeczuwa, że trafi do piekła Wałęsa odpowiedział, że nie chce tam trafić, bo tam jest Stalin i Lenin i będą go męczyć. – Robię wszystko, żeby się tam nie dostać – oświadczył.

Wałęsa nie chce pomnika, ani aby o nim pamiętano. – Zapomnieć. Był, minął, koniec. Są nowe czasy – smutno skwitował.

Korwin-Mikke, Dziambor, Braun, Michalkiewiczem na żywo w Warszawie na Konferencji Prawicy Wolnościowej

Źródło: Fakt

12 KOMENTARZE

 1. Przypomnij sobie Bolek lata 90-te. Ilu świadków oskarżenia w twoim procesie lustracyjnym nagle zmarło? Ba, ilu było zabitych lokatorów po wysadzeniu w powietrze budynku mieszkalnego w Gdańsku Wrzeszczu, z którego esbecja próbowała zabrać kompromitujące ciebie dokumenty. Diabły czekają, nie wywiniesz się. Przy wejściu na Powązki jest dla ciebie miejsce obok innych lokatorów piekła: kuronia, kołakowskiego, kuklińskiego.

   • Uprzejmie wyjaśniam uczniom telewizora. Zdrajca Kukliński pracował dla żydokomuny, celem której był demontaż i rabunek krajów obozu socjalistycznego. Zdrajca Kukliński wskazywał Jankesom cele do zbombardowania w pierwszej kolejności. Wskazał Hel jako skład głowic atomowych. My Kaszubi mielibyśmy przeje…. Dlatego zdrajcy leżą na Powązkach razem.

    • Przypominam, że Kukliński zdecydował się na (UWAGA – nieodpłatną!) współpracę z USA po tym jak dowiedział się, że wg planów wojny atomowej Układu Warszawskiego teren PRL miał być strefą buforową chroniącą ZSRR, nad terenem której miały zostawać zdetonowane ładunki jądrowe i inne równie przyjemne fajerwerki.

 2. Bolku – nie bój się !!!

  Twoi oficerowie prowadzący ułatwią kontakt z Leninem i Stalinem – na pewno się polubicie…

 3. A co takie postaci jak Lenin czy Stalin mają wspólnego z bolkiem, który na kartach historii zapisał się pomagisrstwem dla Amerykanów Niemców i Francuzów w okradaniu Polaków, niszczeniu stoczni, cukrowni, przemysłu…. Dr facto tw Bolek jest zwykłym zdrajcą i powinien zostać stracony…

 4. Dobrze kombinujesz bolek , tak będzie , spotkasz tam i stalina i hitlera . Będziecie w przedziale – brudy i popłuczyny. Tam stoi się w gnojówce po pas , a przerwy na złapanie oddechu są bardzo krótkie , bo potem pada komenda ” zanurzamy się „.

 5. ja bym sie o co innego na miejscu gościa obawiał, że w piekle kobity mają ino kałkało
  (nie mają vagin co znaczy że nie bedzie se jak narmalnie pobzykać)

 6. Bolek z innymi esbekami będą się smażyć w smole; żaden z kotła ze smołą się nie wygramoli, bo go współesbecy wciągną takiego gnoja z powrotem!

Comments are closed.