„To początek końca władzy Kaczyńskiego, rozpoczęła się era Klubów Konfederacji” [VIDEO]

Konfederacja. Foto: facebook.com/KONFEDERACJA2019/
Konfederacja. Foto: facebook.com/KONFEDERACJA2019/

Era Jarosława Kaczyńskiego dobiega końca, rozpoczął się proces erozji i początek końca jego władzy w Polsce – przekonywali we wtorek posłowie Konfederacji. Według nich, rozpoczęła się era Klubów Konfederacji, a scenę polityczną przejmować będzie autentyczna i ideowa prawica.

Poseł Robert Winnicki (Konfederacja) przekonywał podczas konferencji prasowej w Sejmie, że „era Kaczyńskiego dobiega końca”.

„Wszyscy w Polsce widzą, że Jarosław Kaczyński, pod hasłami prawicowymi, realizuje program społeczny lewicy” – ocenił. Według niego, wieś polska odczuwa, że Kaczyński „prowadzi do kryzysów politycznych, zgodnie ze swoim lewicowym zacietrzewieniem”.

Jak podkreślił, w Zjednoczonej Prawicy, „rozpoczął się proces erozji i początek końca władzy Jarosława Kaczyńskiego w Polsce”. Jego zdaniem, rozpoczęła się „era Klubów Konfederacji”, a scenę polityczną będzie przejmowała „autentyczna i ideowa prawica”.

Ruch społeczny – Kluby Konfederacji

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun ocenił, że na ostatnim posiedzeniu Sejmu „zostały piorunem przepchnięte, istotne dla polskiej wolności, własności i suwerenności, fatalne, oby nie tragiczne w skutkach ustawy”.

Wskazał m.in. na nowelę ustawy o ochronie zwierząt i ratyfikację „układu o instalacji baz obcych wojsk”.

Krzysztof Bosak (Konfederacja) oświadczył, że Konfederacja „ma się świetnie”. Wskazał na ruch społeczny, jakim stają się – jego zdaniem – „setki Klubów Konfederacji w całej Polsce”.

„Prawie 10 tysięcy ludzi zapisało się do Klubów Konfederacji. To są przyszli liderzy, z którymi pracujemy” – zaznaczył Bosak, zapraszając do współpracy osoby „przeżywające rozczarowanie partiami, które miały bronić polskiego interesu”.

„Zmieniajcie państwo Polskę razem z nami” – apelował były kandydat na prezydenta.

Konfederacja wnioskuje o zakończenie żenującego spektaklu koalicji rządzącej!

#Konfederacja wnioskuje o zakończenie żenującego spektaklu koalicji rządzącej!

Opublikowany przez Konfederacja Wtorek, 22 września 2020

Źródło: PAP

11 KOMENTARZE

  1. No i wyjaśnia się pomału po co powołano twór o nazwie Konfederacja,który będąc złożony z samych sprzeczności nie wniesie nic pozytywnego,natomiast ma spory potencjał destrukcyjny,a komu to posłuży jak nie siłom rewolucyjnym?Pozostaje pytanie kto za tym stoi ale to już by trzeba pytać Mikkego i Brauna

Comments are closed.