Nie założyła maseczki, więc założyli jej kajdanki. Na oczach małych dzieci [WIDEO]

Kobieta w USA została zakuta w kajdanki, bo nie miała maseczki Źródło: Instagram/Jodie Meschuk
Kobieta w USA została zakuta w kajdanki, bo nie miała maseczki Źródło: Instagram/Jodie Meschuk

Ohio, USA. Kobieta wraz z dziećmi siedziała na trybunach. Choć zachowywała dystans społeczny, to i tak zwrócono jej uwagę, że nie założyła maseczki. Zajście skończyło się skuciem kobiety na oczach jej dzieci.

„Oglądając to, czuję wiele rzeczy. Chcę wymiotować. Chcę uderzyć każdą zadowoloną z siebie osobę na trybunach” – pisze osoba, która wrzuciła nagranie na Instagrama.

Na wideo widzimy kobietę, która wraz z dziećmi wybrała się na wydarzenie sportowe. Trybuny były prawie puste, a rodzina zachowywała odpowiedni odstęp od innych widzów.

Mimo to policjant lub strażnik podszedł do niej i nakazał ubranie maseczki. Gdy odmówiła – mężczyzna skuł ją na oczach jej własnych dzieci.

Z powodu swojej tuszy mundurowy miał problem z zapięciem kajdanek, przez co cała scena wyglądała naprawdę brutalnie.

„Dlaczego ludzie siedzieli i nic nie robili? Czy naprawdę mają wyprane mózgi?” – pyta dalej osoba, która udostępniła nagranie.

View this post on Instagram

I feel so many things watching this. I want to vomit. I want to punch every single complacent person in the stands standing by like pansies. Why did people sit by and do nothing? Are they really that brainwashed? Who was the sick F who tattled like a kindergartner? Trauma to her children at the hands of tyranny backed by the false religion of #scientism Is this what politicians are willing to sacrifice because they hate the President this much? When will people stand? When will people say they have had enough? This woman is screaming FREEDOM AND CHOICE and she is everything I would have been in that moment, and yes she was TAZED over mask. Tased! If you stand for NOTHING you fall for anything. ENOUGH IS ENOUGH. This needs to be shared far and wide and she needs to win a huge lawsuit. But even beyond that….every single one of us is what stops this, so do not think for a second they complying is working. Compliance is permission to walk all over you and your family. This is it my friends, we are stronger together. UNMASK YOURSELF NOW!

A post shared by Jodie Meschuk (@jodiemeschuk) on

Do podobnej sytuacji latem doszło w Australii w Melbourne – kobieta nie chciała założyć maseczki i policjant zaczął dusić ją na ulicy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

To nie jedyny przykład z Australii. Okazuje się, że na antypodach nie przepuszczają nawet staruszkom. Ostatnio 69-latka została tam aresztowana za brak maseczki. W akcji uczestniczyło sześciu policjantów. Więcej o tym zdarzeniu TUTAJ.

Jeśli ktoś jest tym zszokowany i wydaje mu się, że coś takiego nie mogłoby wydarzyć się w Polsce, to poniżej przedstawiamy bliźniaczą sytuację z Wrocławia:

Wrocław. Nie chciał założyć maseczki, więc założyli mu kajdanki

8 KOMENTARZE

  1. Liczba wolnomularzy to kilka- kilkanaście milionów. Mam przeczucie , że ludzie, którzy prześladują zwykłych obywateli nalezą do lóż i skrupulatnie dają przykład jak będzie traktowany człowiek, który nie chce się poddać kontroli władzy. Wolnomularze to również czeladnicy i uczniowie, którzy zajmują niższe szczeble w loży , kto wie czy nie dostali polecenia wnikania do różnych zawodów np. służb mundurowych aby prześladować ludzi z powodu restrykcji ( oczywiście mówię o uczniach, czeladnikach )

  2. policjanci są na czele kolejki do czipowania – a z zaczipowanym już nie pogadasz – to będzie uzbrojony biorobot

Comments are closed.