Dr Bodnar: Gdyby mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana

Dr Włodzimierz Bodnar. / foto: YouTube
Prenumerata Najwyższego Czasu!

– Gdyby jednak mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana, a poszczególne przypadki leczone – powiedział w rozmowie z Pawłem Zdziarskim dr Włodzimierz Bodnar, pulmonolog.

Dr Bodnar o skutecznym leczeniu koronawirusa za pomocą amantadyną mówił już od dawna.

Po tym jak wystąpił na konferencji w Sejmie, dzięki posłowi Konfederacji Dobromirowi Sośnierzowi, Ministerstwo Zdrowia zakazało używania amantadyny.

W ostatnim czasie ukazało się badanie naukowców z Uniwersytetu w Cambridge, które pokazuje, że amantadyna działa w leczeniu COVID-19.

– Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu, nie miał poważnych powikłań COVID-19. Nasza analiza jest zgodna z hipotezą, że amantadyna może działać ochronnie – stwierdzili naukowcy.

Amantadyna skuteczna w walce z COVID-19. Naukowcy z Cambridge potwierdzają odkrycie Polaków

Pandemia opanowana w ciągu miesiąca

Bardzo się cieszę, że naukowcy z Cambridge potwierdzają moje wyniki. Wnieśli bardzo dużo do badań, przeprowadzając je na dużej liczbie osób – mówi w rozmowie z DoRzeczy.pl dr Włodzimierz Bodnar.

Dr Bodnar odniósł się też do wypowiedzi prof. Simona, który krytykował stosowanie amandatyny.

W neurologii podaje się 600 mg amantadyny przez sześć tygodni i badania potwierdzają, że jej uboczne działania są w granicach zera. Moim zdaniem, to skandaliczne, że ktoś z takim tytułem wypowiada się publicznie w ten sposób.

Lekarz podkreślił, że nie ma nic przeciwko szczepieniom, jednak nie jest tak, że tylko szczepienia mogą uratować nas przed złowrogim wirusem.

Gdyby jednak mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana, a poszczególne przypadki leczone – powiedział.

Prof. Simon brał pieniądze od firmy Pfizer, producenta szczepionki na Covid-19

45 KOMENTARZE

 1. zarządzający Polską, zgodnie z wytycznymi, realizują 447, a reszta Polaków jako niewolnicy, znajdą „swoje” miejsce w polin

   • Zaczątki planu pozbawienia Polski znaczenia wyrażone zostały kradzieżą zwłok Henryka Pobożnego przez Niemców, po starciu z Tatarami. A to było około 140 lat przed sojuszem Jagiełły z Krzyżakami w przymierzu z Tatarami przeciwko Moskwie (przed bitwą na Kulikowym Polu).

     • nie moge napisac ze sie zgadza bo niemcy nie kradna. nie jagila sie z krzyzakami piescil tylko jego brat witek. a tatary to zbyt ogolne pojecie. nie zciemniaj. wielka rzesza narodu polsko-niemieckiego i tak powstanie. na pohybel Jagiellonom!

 2. Dr Bodnar to bohater niewygodny skorumpowanym politykom i lekarzom, którzy zamiast leczyć od pierwszych dni „pandemii” mówią tylko o szczepionkach. Odważny człowiek wbrew szemranemu establishmentowi chce ratować chorujących Polaków,zbyt mało mało takich lekarzy. Czy potwierdzenie z Cambridge coś zmieni, gdy Wielki Reset przyspiesza?

 3. Jestem z branży i absolutnie się zgadzam z dr B, a cała pandemia to polityczna ściema, której celem jest zniszczenie gospodarek narodowych, szczególnie w obszarze cywilizacji łacińskiej

  • celem jest zniszczenie resztek prawdy i resztek wolnosci. gospodarka to „collateral damage”. obozy pracy przymusowej zaraz to naprawia.

   • Zgoda, ale ja mówię o obecnej sytuacji jako tej wynikającej z „Manifestu z Ventotene” będącego jak dobrze wiesz manifestem komunistycznym w wersji kulturowej, który wyraźnie mówi o zniszczeniu gospodarek narodowych jako jednym z podstawowych warunków powstania wspólnej Europy pod rządami komunistów.

    • jakos niemieckiej gospodarki narodowej nie niszcza. w polsce rzadzi obca tkanka dlatego niszczy. i z zemsty za 1939. a spinelli przestal byc komunista. w dodatku to idiota. kazdy wie ze panstwa powoduja wojny, ale zniszczenie panstw przez zrobienie jednego to wymysl idioty. panstwo mozna zniszczyc tylko przez powszechna wolnosc obywateli swiata. czyli nigdy.

     • Bo zapewne Niemcy robią z komunizmem europejskim to, co robił Stalin z komunizmem światowym – uczynił go sobie narzędziem podboju innych państw.

 4. Kto ma rozum ten już widzi, że nie chodzi o żadne leczenie tylko tresurę niewolników.

  Jeśli ludzie już pozwolił sobie zalepić mordy szmatą to i pozwolą sobie wstrzyknąć cokolwiek, niewolnicy entuzjaści też już się wykształcili w społeczeństwie i pchają propagandę szczepionkową zgodną z linią nowych tyranów, dalej będzie likwidacja gotówki i czipy.

  Jedyne rozwiązanie to zbiorowy opór teraz bo poddaństwo to nic innego jak powolna śmierć.

 5. To oczywiste, że nie chodzi o żadne „opanowanie” tzw. „pandemii” ! Celem jest zastraszenie normalnych ludzi i wprowadzenie zamordyzmu pt. „Nowy Ład Światowy” – czyli depopulację świata , zniszczenie cywilizacji łacińskiej w tym chrześcijaństwa i praca „za miskę ryżu”. A u nas oczywiście będzie tzw. Polin zamiast Polski i judaizm zamiast chrzescijaństwa. Nasz PAD i I Minister już o to zadbali !

  • co drugi w tym kraju to zyd, co czwarty litwin. daj im spelniac ich marzenia. „polacy” juz mieli swoje 5 minut (966-1385).

 6. No ale Simon blokował chyba, bo tylko remdesivir polecał, a tu się okazuje , ze kasę brał od Pfizera. Jak to się nazywa robił to w białych rękawiczkach, a za ile milionów Morawiecki sprowadził tak nieskuteczny lek co polecał Simon? Wszystko na konto covid , ale mam nadzieje , że młodzi to przeąyją i rozlicza tego pana.

  • Producentem remdisiviru jest Gelead, na którego liście płac „profesor” jest również. Leczenie remdisivirem nie przynosi korzyści , jak stwierdzono w badaniach kanadyjskich.

 7. Prof. Horban napomknął, że „amntadyna interferuje z innymi lekami”, nie wyjaśniając jednak z jakimi i jak; nie był łaskaw powiedzieć czy coś może „interferować” z amantadyną, gdy ktoś żadnych leków nie zażywa.
  Natomiast, w programie „Warto rozmawiać” ograniczył się do zadania pytania dr. Bodnarowi: „Czy zna Pan ustawę o wykonywaniu zawodu lekarza?”
  To brzmi groźnie.

 8. Zamiast mowic „nie ludzmy sie ” patrz Rachel, powinnismy nawiazac kontakt z Cambridge i dzielic sie z nimi swoimi doswiadczeniami i dr Bodnar powinien miec specjalny wstep do uzytku amantadyny w ilosci jaka zamowi. A nie ulegac hockom-clockom, ktorzy nie maja pojecia o medycynie i wroza z fusow i z abrakadabry. Ministerstwo Zdrowia powinno sie juz dawno na ten temat wypowiedziec zamiast polegac jedynie na szczepionce

  • prosze pani, prawda jest pierwsza ofiara przemocy wiec moze „powinnismy” ale sie nie da. przemoc panstwa jest moca nadrzedna uzyskiwana z woli wyborcow. zrobmy wspolnie pierwszy krok w obronie prawdy, nauczmy sie nie oddawac swojego glosu obcym. nigdzie. nigdy. zacznie pani od siebie? czy uslysze w odpowiedzi „co ma piernik do wiatraka?”.

 9. Wartoby tez wiedziec na jakiej podstawie dr Simon byl autorytetem dla minsterstwa Zdrowia, skoro ma powiazania z producentem lekow.

  • na podstawie zlecajacego kolegi pracujacego w min. z ktorym podzielil sie kasa za zlecenie. czy pani dopiero wyladowala na tej planecie?

 10. Dr Bodnar i amantadyna stają w poprzek drogi, która została wyznaczona dla świata w tym Polski. SARS-CoV-2 to tylko narzędzie, które ma doprowadzić do realizacji celu- Wielkiego Resetu. Po drodze przewidziano przeprowadzenie terapii genowej większości populacji z wykorzystaniem „szczepionek” mRNA. Tu nie chodzi o leczenie, ale o wyszczepienie.

 11. Prawdopodobnie terapia genowa spowoduje zmiany umożliwiające stworzenie z ludzi niewolników, brak buntu, przyjęcie bez oporu zaproponowanych zmian po Wielkim Resecie. Stąd tak ważne jest wyszczepienie jak największej ilości osób, chodzi o ograniczenie niezadowolenia społecznego.

 12. gdyby go posłuchano to kto by odpowiadał za załamanie UE? Unia upada finansowo i moralnie a tak będzie na wirusa i spokój

 13. Nawet jak państwo stwierdzi że Amantadyna pomaga zachowają to info dla siebie, podobnie jak i kurację nią. Społeczeństwo nie dowie się o jej skuteczności, bo nie po to biorą kasę za uwalanie gospodarek, terroryzowanie ludzi, niszczenie szkolnictwa i służby zdrowia, depopulację aby mieli to popsuć tanim lekiem. Celem jest zamordyzm, bałagan, bieda i bezrobocie do czasu wprowadzenia światowych rządów z pieniądzem cyfrowym.

 14. Dlaczego trzeba czekać na potwierdzenie innych a nie wierzyć naszym lekarzom czyżby bycie pierwszymi na świecie przeszkadzało politykom czy znowu chodzi o nabijanie kasy zagranicznym korporacjom . Brawo Bodnar

 15. Chiny nie potrzebowały amantadyny ani żadnych szczepionek by w ciągu 1-2tyg. wiosną tego roku ogłosić sukces w walce z „pandemią”. Co zrobili? Po prostu przestali testować. Nie potrzeba podawać żadnych dziwnych leków czy podłączać pacjentów pod respiratory z Chin które mogą uszkadzać płuca…

 16. Są skuteczne leki jak chinina, amantadyna, MMS, ale to nie pasuje do forsowanej narracji, że jedynym rozwiązaniem tzw. pandemii jest eksperymentalna szczepionka.
  Eksperymentalna szczepionka jest dopuszczana do zastosowania na zasadzie awaryjnego dopuszczenia.

 17. Brawo Panie Doktorze, pięknie Pan rozjechał w studiu TV tego bubka Horbana. Mam nadzieję że o Panu i Pana terapii będzie tylko głośniej.

Comments are closed.