Przekonywał: żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu nie miał poważnych powikłań COVID-19. Nikt go nie posłuchał

Pulmonolog Włodzimierz Bodnar i Dobromir Sośnierz/Fot. screen YouTube
Pulmonolog Włodzimierz Bodnar i Dobromir Sośnierz/Fot. screen YouTube

– Gdyby jednak mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana, a poszczególne przypadki leczone – powiedział w rozmowie z Pawłem Zdziarskim dr Włodzimierz Bodnar, pulmonolog.

Dr Bodnar o skutecznym leczeniu koronawirusa za pomocą amantadyną mówił już od dawna.

Po tym jak wystąpił na konferencji w Sejmie, dzięki posłowi Konfederacji Dobromirowi Sośnierzowi, Ministerstwo Zdrowia zakazało używania amantadyny.

W ostatnim czasie ukazało się badanie naukowców z Uniwersytetu w Cambridge, które pokazuje, że amantadyna działa w leczeniu COVID-19.

– Żaden z pacjentów otrzymujących amantadynę w leczeniu nie miał poważnych powikłań COVID-19. Nasza analiza jest zgodna z hipotezą, że amantadyna może działać ochronnie – stwierdzili naukowcy.

Amantadyna skuteczna w walce z COVID-19. Naukowcy z Cambridge potwierdzają odkrycie Polaków

Pandemia opanowana w ciągu miesiąca

Bardzo się cieszę, że naukowcy z Cambridge potwierdzają moje wyniki. Wnieśli bardzo dużo do badań, przeprowadzając je na dużej liczbie osób – mówi w rozmowie z DoRzeczy.pl dr Włodzimierz Bodnar.

Dr Bodnar odniósł się też do wypowiedzi prof. Simona, który krytykował stosowanie amandatyny.

W neurologii podaje się 600 mg amantadyny przez sześć tygodni i badania potwierdzają, że jej uboczne działania są w granicach zera. Moim zdaniem, to skandaliczne, że ktoś z takim tytułem wypowiada się publicznie w ten sposób.

Lekarz podkreślił, że nie ma nic przeciwko szczepieniom, jednak nie jest tak, że tylko szczepienia mogą uratować nas przed złowrogim wirusem.

Gdyby jednak mnie posłuchano, to w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana, a poszczególne przypadki leczone – powiedział.

Prof. Simon brał pieniądze od firmy Pfizer, producenta szczepionki na Covid-19

7 KOMENTARZE

 1. No tak, ale to pogrzeballoby szczepionke, a do tego przeciez nie mozna dopuscic. Woleli poswiecic ludzi, biznesy, miejsca pracy byle zarobily mafie szczepionkowe. Ciekawe ile rzad przytulil po cichu za te propagande?

  • Rząd nic nie przytuli, robią posłusznie to co płynie z góry (od gatesa, schwaba i rockefellerów), pisiory liczą na to, że nwo da im okruszek władzy i miejsce przy globalnym korycie na wieki. To widać jak na dłoni w wystąpieniach morawieckiego, wypowiada hasła klucze, takie jak „nowa normalność”, „nowy ład”, „nowy porządek świata” itd. itd. Innymi słowy, sygnalizuje nwo „hej, patrzcie, ja pisior jestem też pos-tempacki, idę z wami, pamiętajcie o mnie”.

   • A ty PiS-woski debilu powiedz lepiej kiedy rząd otworzy szpitale i przychodnie bo więcej ludzi umiera przez nie leczone inne choroby niż przez zarazę plus. Po drugie kiedy w tych szpitalach i przychodniach zaczną leczyć zarazę plus amantadyną, która jest powszechnie dostępna i 30 razy tańsza od waszych nie sprawdzonych szczepionek?

 2. Nie ma prawdziwej epidemii CV (o tym mówią statystyki).
  Statystyki są zmanipulowane – zniknęła grypa, testy fałszywie pozytywne.
  Są znane lekarstwa, ale są przemilczane: chinina, MMS, srebro koloidalne, witamiy ADEKC.
  Pchają do masowego wyszprycowania – akcja depopulacja.

Comments are closed.