Braun OSTRO: „Przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki” [VIDEO]

Grzegorz Braun oraz minister Adam Niedzielski i premier Mateusz Morawiecki. / foto: PAP (kolaż)

Poseł Grzegorz Braun podczas konferencji prasowej w ostrych słowach skomentował działalność premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Rząd PiS nazwał „zorganizowaną grupą przestępczą”.

Grzegorz Braun, polityk Konfederacji, podczas konferencji prasowej na Podkarpaciu ocenił obecną sytuację w kraju. Mówił między innymi o niszczeniu polskiej przedsiębiorczości, ale także ukrytych, negatywnych, skutkach lockdownu.

Niszczenie polskiej przedsiębiorczości

To jest niszczenie polskiej przedsiębiorczości, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw małych, średnich i jak sądzę, że szczególnym celem, jaki ktoś sobie tutaj stawia, jakim jest niszczenie polskich przedsiębiorstw, polskich firm rodzinnych – zaczął Braun.

One tego nie przeżyją, tej operacji niszczenia polskiego życia gospodarczego pod pretekstem walki z pandemią. Jeśli nie zatrzymamy tego szaleństwa, tego polska przedsiębiorczość nie przeżyje – podkreślił poseł Konfederacji.

I co będzie dalej? Dalej będą oczywiście jakieś programy ratunkowe (…) na konto zadłużania przyszłych pokoleń. Dalej będą programy ratunkowe, polegające na wykupie bankrutujących przedsiębiorstw, z czym już mamy do czynienia w niektórych branżach – dodawał.

„To są przestępcy”

Tak naprawdę najważniejszą operacją, jaka jest w tej chwili w Polsce do przeprowadzenia po to, żeby Polskę i Polaków ratować przed katastrofą, to byłoby odizolowanie od społeczeństwa pewnych jednostek. Ja znam te jednostki. Mogę nawet je wymienić z nazwiska: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, żyrant tego bezprawia Duda, superpremier Kaczyński – kontynuował.

To są ludzie, których odizolowanie od społeczeństwa jest z mojego punktu widzenia najpilniejszą potrzebą. To są przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki – wskazywał Braun.

I to są również zbrodniarze – dodawał poseł. – (…) odpowiedzialni za zgony, za śmierć. Dziesiątki tysięcy ludzi odeszły w Polsce na tamten świat ponad normatywnie licznie, statystycznie częściej niż w analogicznych okresach w ubiegłych latach.

Jak wyjaśnił poseł Braun mówi tu o osobach, które umarły na inne choroby niż COVID-19. Pisaliśmy o tym, iż w 2020 roku w Polsce zmarło najwięcej osób od czasów II Wojny Światowej. Prawie 80 tysięcy więcej niż w 2019 roku, a zgony liczone jako COVID-19 to niespełna 30 tysięcy do końca 2020 roku.

Kilkadziesiąt tysięcy więcej zgonów bez udziału koronawirusa. Rok 2020 najtragiczniejszy od czasów II Wojny Światowej

To nie są ofiary żadnej pandemii. To są ofiary Morawieckiego, Dworczyka, Niedzielskiego, Szumowskiego – wyliczał Braun. – To jest działająca nielegalnie i niemerytorycznie zorganizowana grupa przestępcza – podkreślił poseł Konfederacji.

39 KOMENTARZE

 1. ciekawe czy bedzie pozew dla tego idioty,ktory zydow szuka w polskich lasach i pod warszawskimi bunkrami?
  no,sekciarze,antypandemiczni,jak to jest?

 2. Po pierwsze zapomnial Pan o Prezesie Kaczynskim,od niego trzeba zaczac.Ma Pan calkowita racje C-19( moze byc leczony)Za Wprowadzenie Tego Teroru Sanitarnego Ci ludzie powinni byc Sadzeni-Trybunal Stanu.Mam nadzieje ze Spoleczenstwo sie Obudzi.Ma prosbe do Wszystkich Polakow,Nie obrazajcie KONFEDERACJI.

  • „Lockdown dla Morawieckiego, Niedzielskiego, Szumowskiego Kaczyńskiego i pozostałych kryminalistów”
   Lockup, koleg, L O C K U P.

 3. Psy robią już naloty w komandach po 30–tu na jedną otwartą garkuchnię.
  To pokaz bezsilności i strachu z ich strony.
  Jak otworzą swoje interesy wszyscy i paru wynajętych dresiarzy otrzaska im pały w bramie, to zmiękną w trymiga. Epidemia przestanie nagle istnieć.

  • Dziś jest restauracja jest otwarta stacjonarne i są goście. Właściciel w rozmowie z RMF FM mówi, że nie łamie prawa. Powołuje się też na wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu, który w sprawie fryzjera ukaranego za ostrzyżenie klienta orzekł, że rozporządzenie rządu nie może być podstawą do nakładania kar przez sanepid. Dodaje, że obiecanej pomocy państwa nie ma, a sytuacja ekonomiczna zmusiła go do działania.

 4. Zauważyliscie, że M-miskaryżu-Morawiecki ostatnio się schował, przestraszył się konsekwencji swoich kryminalnych działań. Odpowiada nie tylko ale Kaczyński, Szumowski, Niedzielski, Dworczyk, pseudo eksperci rządu i reszta tej ekipy, łącznie z sejmem i senatem, cała post magdalenkow banda.

 5. Szkoda że Braun jak i cały ten portal są trochę ułomni psychicznie no bo inaczej już by z pierdla nie wyszli !!!!!!!!

 6. A dlaczego nie pozwać tych zbrodniarzy? nawet symbolicznie? Pozew zbiorowy Polaków przeciw przestępcom kryminalnym: Kaczyński, Morawiecki, Duda, Dworczyk pod sąd i Trybunał Stanu? Jedno zrobią obywatele a drugie politycy Konfederacji. !9 stycznia trzeba zbierać podpisy pod takim pozwem do sądu.

  • Bardzo dobry pomysł, łamanie prawa jest na każdym kroku i ofiar ich postępków nie brakuje. Można to zrobić elektronicznie, tylko jakiś rozgarnięty prawnik z informatykiem muszą przysiąść na 3 dni.

   Z innej ważnej beczki:
   Drodzy Wojskowi! Ojczyzna czeka na Wasze działania!

 7. Ludzie , nie widzicie co oni z nami robią . Niedouczeni wiedzą że chodzi o przejęcie prywatnej własności i to nie tylko firm , domów , gospodarstw wszystkiego co jest dziś Waszą własnością . Pracują usilnie nad zlikwidowaniem obrotu gotówkowego Pomyśl jeden z drugim że jak nie będziesz posłuszny zablokują ci konto w banku w urzędach nic nie załatwisz pozbawią opieki medycznej nawet tej podstawowej. Chcecie być niewolnikami ? Bo to już blisko . Dosyć obudzcie się.

 8. Szanowni włodarze tej strony internetowej , wsadzcie sobie te 300 znaków głęboko w wasze doopska i trzymajcie mocno pośladkami ,żeby wam nie uciekły . A teraz zobaczymy czy nie przekroczyłem limitu , ale znając wasze tchórzliwe podejście nie wydrukujecie. I dlatego …. wam w …e.

 9. „Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, żyrant tego bezprawia Duda, superpremier Kaczyński -to są przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki – Braun”. Zgadzam się z p. Braunem: pisory to przestępcy, zorganizowana banda. Ten tchórzliwy Bosak, pętak Kulesza, kret-Sośnierz, tęczowy-Wilk, rabusie: Mentzen-Berkowicz na taką odwagę by się nie zdobyli.

  • Kaszubski stolec/Jarun,
   co byś nie zrobił i co byś nie napisał to i tak cię tu wszyscy znają, antypolska świnio karmiona przez Sorosa.
   Usiłujesz zniszczyć jedyne prawicowe ugrupowanie. Takie małe, a tak się go boicie, lewacka hołoto.
   Jesteś antypolską gnidą bez honoru, godności, sumienia, człowiekiem już nie jesteś.

  • Braun jest niestety tylko jeden w konfereracji. Gdyby on jeszcze zechcial mowic co czwarte zdanie i co drugi wyraz w kazdym zdaniu…

 10. Braun ma problem z logiką – właśnie te zgony „na inne choroby” wynikają z tego, że w szpitalach są pacjenci covidowi. Po prostu jest pandemia i służba zdrowia ledwo wyrabia się z leczeniem. Jeśli zniesie się obostrzelnia, to już w ogóle nie będzie szansy aby dostać się do szpitala, nawet z nagłym stanem.

  • Pierwsze primo to max połowa łóżek cowidowych jest zajęta a po drugie teleporady sa dobre ale do kuchni a nie leczenia ludzi.

  • Bredzisz kolego ! Więcej osób zmarło z braku dostępu do lekarzy niż na całego koronaswirusa ! A i tak 80% umarła przez podłączenie ich do respiratorow ! Poszukaj sobie w necie , są artykuły . Nie ma żadnej pandemi , już w 2009 roku próbowali ale nie wypaliło z ptasia grypą , odczekali , wyciągali wnioski i tym razem im się udało . Radzę wyłączyć TV i poszukać informacji i prawdy na niezależnych mediach

  • „…właśnie te zgony „na inne choroby” wynikają z tego, że w szpitalach są pacjenci covidowi…”

   W zadnym szpitalu nie ma ani pandemii ani epidemii.
   Poza szpitalami tez nie.
   GLupis.

  • gdyby nie bylo panstwa to szpitali byloby tyle ile pacjentow. ale panstwo zabrania leczyc, tak jak zabrania pracowac, produkowac czy budowac.

  • Ooo… jakże ja naiwny byłem, że podejrzewałem Redakcję o zrobienie porządku…
   A ten sq.wysyn teraz wytrzeźwiał i znów kradnie mi nicka i dobre imię.

   Nie dość żeś durny, to jeszcze ch.j. Nawet nie wejdę z Tobą w polemikę, bo po co z płatnym trollem?

  • Kaszubski stolec/Jarun,
   co byś nie zrobił i co byś nie napisał to i tak cię tu wszyscy znają, antypolska świnio karmiona przez Sorosa.
   Usiłujesz zniszczyć jedyne prawicowe ugrupowanie. Takie małe, a tak się go boicie, lewacka hołoto.
   Jesteś antypolską gnidą bez honoru, godności, sumienia, człowiekiem już nie jesteś.

Comments are closed.