WHO straszy, że rok 2021 może być jeszcze gorszy niż 2020

Panika Źródło: Pixabay
Panika Źródło: Pixabay

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) straszy, że rok 2021 może być trudniejszy niż 2020. Powodem ma być oczywiście Covid-19.

Według WHO wynika to z tego, że koronawirus rozprzestrzenia się na półkuli północnej.

Według organizacji pojawiają się tam bardziej zaraźliwe mutacje wirusa.

– Drugi rok pandemii Covid-19 może być trudniejszy niż pierwszy, biorąc pod uwagę sposób rozprzestrzeniania się koronawirusa, szczególnie na półkuli północnej, gdzie krążą bardziej zakaźne warianty – przekazała WHO.

– Po feriach zimowych w niektórych krajach sytuacja znacznie się pogorszy, a dopiero potem zacznie się poprawiać – przekazała z kolei Maria Van Kerkhove, kierownik techniczny WHO ds. Covid-19.

Według danych zbieranych przez Uniwersytet Johnsa Hopkinsa z Baltimore, na całym świecie koronawirusem zakaziło się już 91 838 572 osób, zmarło zaś 1 968 343.

Przypomnijmy, że WHO od początku pandemii mota się w kwestii wytycznych dot. ochrony przed wirusem.

Maseczki na zmianę działają i nie działają – niektórzy uważają więc, że jest to skompromitowana organizacja, które prognozami nie należy się zbytnio przejmować.

Źródło: RMF FM

20 KOMENTARZE

  1. Poszłam na pocztę zapłacić rachunki, a tu pani urzędniczka siedzi sobie bez maseczki. Czemu bez maseczki, pytam ją. Bo mam duszności i poza tym siedzę za szybą, mówi. Bez powszechnych przymusowych szczepień tego burdelu się nie opanuje! Kiedyś było tak, że jak ktoś się nie chciał prześwietlić, to przychodziła milicja i prowadziła go na siłę. Teraz też by się za nich wzieli!!! Ludzie, opanujcie się wreszcie! Mamy stan epidemii koronawirusa!!!

  2. Tylko że to jest jedna, i własciwie głowna, z organizacji która kręci ten cyrk ściemy. I tą organizację trzeba po prostu ….. zrestukturyzować czy jakoś coś

  3. Podobno z WHO nie można wyjść. Czy ktoś coś wie więcej? Trump zaprzestał płacic składki, więc może coś na rzeczy. Ale i tak dobry ruch.

  4. Wszystko idzie z planem.
    Po szczepieniach będzie eksplozja zachorowań i zgonów.
    Starzy będą umierać, ale nie przez szczepionkę, ale ze „starości”. Reszta będzie umierać, ale nie będzie „dowodów” na związek z szczepionką. Wszystko zwalą na wirusa – ZMUTOWANEGO, lub choroby współtowarzyszące, albo niezdiagnozowane.

Comments are closed.