Gersdorf ma koronę. Sprowadza sobie amantadynę z Niemiec

Małgorzata Gersdorf/Fot. PAP/Jakub Kamiński
Małgorzata Gersdorf/Fot. PAP/Jakub Kamiński

Była I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf od tygodnia przechodzi COVID-19; w leczeniu pomaga jej stosowanie amantadyny, którą sprowadziła z Niemiec – poinformował portal Polsat News.

Jak podkreślono, lek nie jest dostępny w Polsce, a stosowanie go w leczeniu koronawirusa wzbudza sporo kontrowersji.

„Myślałam, że to zatoki, ale byłam tak słaba, że ja nigdy z tymi zatokami nie miałam takiej słabości. Poszłam zrobić prywatnie test – i się okazało, co się okazało. Pojawiła się ta opcja, ale nie było łatwo, bo to w Polsce niedostępne. Dowiedziałam się od rodziny, od farmaceuty i ten lek mi sprowadzono z Niemiec” – powiedziała reporterom Polsat News b. I prezes SN.

„Niewątpliwie lepiej się czuję, to mnie trzyma przy życiu” – dodała.

Amantadyny w Polsce nie ma. Jak powiedział w wywiadzie dla tygodnika „Najwyższy CZAS!” stosujący ją od dawna w leczeniu covid dr Bodnar, nie wiadomo dlaczego tak się dzieje.

Czy amantadyna, jako lek na COVID-19, jest ogólnodostępna?

Dr Włodzimierz Bodnar: Nie we wszystkich aptekach. Nie wiem, z czego to wynika. Miała być hurtownia, która zaopatrzy w wystarczającą ilość. Nie wiem, czy zorganizowano zbyt małą dystrybucję, czy przyszło zbyt mało leku. A może są jakieś naciski odgórne? Do Przemyśla w Wigilię około 12.00 przywieziono raptem sto opakowań. Dziś już leku zabrakło. Ludzie czekają po kilka dni. Przyjechało sto opakowań na cały powiat i wszystko poszło w jeden dzień; leku znowu nie ma.

Cały wywiad poniżej.

Włodzimierz Bodnar: Tak się leczy COVID-19. Mój personel nie boi się [WYWIAD]

(PAP)

46 KOMENTARZE

 1. Wszystkie przypadki koronawirusa obciążają wrogie Polsce ośrodki antyszczepionkowe, które są bezpośrednio sprawcami zachorowań. Nie powstrzyma to jednak ani nie osłabi wysiłków partii i rządu, zmierzających do uzdrowienia naszego życia, do lepszego wykonywania naszych zadań i do rozwoju gospodarki w najgłębszej trosce o szybszą poprawę warunków życiowych ludności. W wysiłkach tych PiS liczy na pełne poparcie całego społeczeństwa! Szczepimy się!

  • ja czekam i czekam już od 2 dni pod szpitalem,-na wyszczepienie,rozpiołem guzik od spodni,poluzowałem pasek ,rozluzowałem pośladki,nawet wypiołem sie,iiiii……. doczekałem się,ale kopa w doopsko,od ciecia szpitalnego ,i on mi kazał wypier….ać..i jeszcze mnie brzydko nazwał,

  • a co z amantadyną? piszesz nie na temat. Artykuł mówi o leku skutecznymw leczeniu covid-19: amantadynie. Ty natomiast o preparacie pficera, podejrzanym i niebezpiecznym nazywanym szczepionką,która wielu już wykończyła zamiast uodpornić i wyleczyć.

  • zaszczep się jak najszybciej to znikniesz również szybko i będzie spokój od tych twoich bredni, a kaczysław i pislam i tak nie dotrwają do 2022 tak mówi przepowiednia najsłynniejszego jasnowidza w tej części galaktyki – K.J.

 2. Powinien być Narodowy program sprowadzania Amantadyny leku znanego od 50 lat a nie na siłę stosować nie do końca przebadany z licznymi objawami ubocznymi i powstały w pośpiechu „preparat GMO” przez niektórych niesłusznie nazwany „szczepionką”.

 3. Niedzielski gdy złapie wirusa oczywiście pocztą dyplomatyczna amantadyne będzie miał już po godzinie a zwykły goi niech zdycha bo kasa ze szczepionek musi się zgadzać

 4. 30 do 50 gramów liposomalnej wit.C w dawkach podzielonych (co pół godz. gram) + ADEK duże dawki, leżeć,pocić się i po 2-3 dniach koniec koronki;) Tak robiłem.

 5. rozumiem, że pisząc liposomalna masz na myśli kwas askorbinowy lub dożylnie askorbinian sodu, a nie ten apteczny syf za ciężkie pieniądze?

 6. W temacie CV – sprawdzone: chinina (w różnych postaciach: tonik indiański, cynk, chlorchinaldin bez recepty…), płukanie gardła (nalewka lukrecja, wrotycz…), MMS, srebro koloidalne, witaminy ADEKC .

 7. Można Gersdorf nie lubić, ale jej (niestety dość nieudolna) walka w obronie niezależności Sądu Najwyższego to sprawa nas wszystkich. Gdyby PiS-owi udało się „odzyskać” sądownictwo to teraz nie byłoby komu uchylać bezprawnych kar administracyjnych i mandatów. A że otwarcie wyłamuje się z rządowo-medialnej zmowy i monopolu ekspertów pokroju Simona na temat leczenia covida to tylko dobrze o niej świadczy.

 8. W Niemczech w latach 30- tych, w Berlinie zaczęto od zakazu siadania na ławkach w parku Żydom, pózniej przebywania w centrum, dalej zakazu jazdy komunikacją publiczną itd. aż do kulminacji w Oświecimiu gdzie na bramie przybywających witał napis; ” Arbeit macht frei” tzn. praca uczyni cię wolnym. Obecnie nie ma już etapów pośrednich od razu przyjmie się zasadę SZCZEPIONKA UCZYNI CIĘ WOLNYM /w elektronicznym gułagu/. Jest znaczący postęp.

 9. Zrobić test, jest wykryty covid to brać amantadynę i potem sprawdzić w badaniach powikłania. Nic nie ma albo lekkie które w czasie zniknął to leczyć się a nie szczepić bo po leczeniu można mieć już przeciwciała. Bardzo rzadko przy leczeniu amantadyną można dostać udaru ale przynajmniej to jest sprawdzone i wiadomo co może kogoś czekać a nie szczepimy się ale nie wiadomo nic o skutkach ubocznych jedynie za 10 lat będzie coś wiadomo tak w 90%.

 10. O ile dobrze pamiętam, wg CDC śmiertelność po preparacie mRNA to ok.0,01%. Śmiertelność C19 to ok.0,012%.
  Jaki jest zatem cel szczepienia całych społeczeństw?

 11. Z informacji wynika, że była Pani Prezes wzór do naśladowania, załatwiła sobie medykament w Niemczech. Być może wzięła udział w nielicencjonowanym obrocie lekami. Dla mnie najważniejsze jest to, że system jest chory i nawet taka Pani G. kluczy i szuka tylnych drzwi.

 12. Ranking internetowych przygłupów na najgłupszy komentarz w NC.
  1.bibi ex ekwo (Ex æquo) z duraczkiem juzefem
  2. Jego maść vel „dobra rada’, alias obsyrwator-kretyn
  3. SEN i potpac
  4. Jacek Hujborn
  5. Andrzej Tępokarski

 13. Dopóki nie umrze nie uwierzę, że chorowała. Bierze na litość. Tchórzliwa Gersdorf najpierw uciekła na urlop (pamietacie?) potem kodziarze namówili do powrotu-to wróciła z zasranymi ze strachu gaciami. Jej słowa: Tylko idiota prokurator pracuje za 6 tys. zł! Na koniec wybrała sprzedajnego sędziego na swoje miejsce, bo tłumaczyła, że sędziowie Sądu Najwyższego nie potrafią obsługiwać Internetu (odebrać @maila!!!) Tak było! Moralna szmata!

Comments are closed.