Lewicowi szaleńcy w natarciu. Demokraci chcą pełnej cenzury i traktowania mediów konserwatywnych, jak terrorystów

Cenzura
Cenzura/Polityczna poprawność/Obrazek ilustracyjny

Demokraci i pracujące dla nich media chcą całkowitego zaprowadzenia cenzury w Stanach Zjednoczonych i publicznego ostracyzmu wobec zwolenników Trumpa. Czołowy analityk CNN chce, by firmy telekomunikacyjne odcięły możliwość nadawania konserwatywnym stacjom.

Głosy wzywające do powszechnego zaprowadzenia cenzury i całkowitego zdławienia wolności słowa są coraz powszechniejsze wśród Demokratów i mediów. Maxx Boot, jeden z czołowych analityków CNN, i zawzięty przeciwnik Trumpa uważa, że konserwatywni nadawcy powinni być potraktowani, jak organizacje terrorystyczne, które nawołują do stosowania przemocy.

„Istnieje cała infrastruktura podżegania, która pozostanie nietknięta nawet po odejściu Trumpa” – pisze Boot w artykule w „Washington Post”. „Tak jak w przypadku zagranicznych grup terrorystycznych, tak samo jest z terrorystami krajowymi: musimy zablokować wpływy osób, które radykalizują ludzi i kierują ich na szlak prowadzący do przemocy i rozruchów”.

Boot wychwala firmy internetowe zaprowadzające cenzurę i blokujące głosy prawicy i konserwatystów. „Każdy, kto ceni naszą demokrację, powinien być wdzięczny kierownictwu Facebooka, Twittera i innych serwisów społecznościowych za ich na nowo odkryte poczucie społecznej odpowiedzialności” – czytamy w artykule. „Powinniśmy oczekiwać co najmniej takiego samego poziomu odpowiedzialności od nadawców – w szczególności od Fox News, który ma największy zasięg po prawej stronie”.

I dalej Boot domaga się, by firmy będące właścicielami News Corporation, i jej siostrzanej firmy Fox Corporation, wprowadziły cenzorski zapis na informowanie o nieprawidłowościach wyborczych. Analityk CNN pisze, że jeśli tego odmówią to wielkie firmy telekomunikacyjne powinny całkowicie zablokować im możliwość nadawania.

„Jeśli oni nie chcą słuchać, to duże firmy kablowe, takie jak Comcast i Charter Spectrum, które dystrybuują Fox News i zapewniają większość ich przychodów w postaci opłat użytkowników, muszą wkroczyć i wyrzucić Fox News z platform” – pisze Boot. Dalej wspomina także o takich niezależnych nadawcach, jak One America News i Newsmax, które też powinny zostać usunięte z platform nadawczych. Boot chce, by w administracji Bidena zajęła się tym Federal Communications Commission (FCC) – Federalna Komisja Komunikacyjna.

Wcześniej w swoich artykułach „Washington Post” porównał tych, którzy mówią o fałszerstwach wyborczych do tych, którzy zaprzeczają Holocaustowi. Stwierdził, że odmówi łamów, wywiadów etc wszystkim politykom, którzy będą kwestionować wybory.

Głosy wzywające do zaprowadzenia cenzury stały się już całkiem powszechne. Równolegle trwa także „polowanie na czarownice”. Antytrumpowska organizacja Lincoln Project już zapowiada, że tworzy bazę danych urzędników i innych pracowników administracji Trumpa, by „pociągnąć ich do odpowiedzialności.” Magazyn „Forbes” ostrzega firmy przed zatrudnianiem ludzi, którzy odpowiadali za komunikację w administracji Trumpa. Randall Lane, jeden szefów magazynu napisał, iż firmy, które zatrudnią ich będą traktowane tak jakby „rozpowszechniały kłamstwa”.

Nie ma wątpliwości, że Demokraci, media i wielkie korporacje prowadzą Stany Zjednoczone w kierunku autorytarnej dystopii i to w tempie, którego nikt wcześniej sobie nie wyobrażał.

Współpracownicy Donalda Trumpa na specjalnych „czarnych listach”. Skandaliczne groźby

17 KOMENTARZE

 1. Blm szaleje 2 miesiące, palą samochody , sklepy okradaja a tu nic nie słychać o terrorystach. Jeden atak na capitol i to prawdopodobnie inicjowany prze liderów blm a gość chce cały kraj odciąć od telewizji republikanów. To tak wygląda demokracja w Usraelu ?

 2. kużwa, program lewactwa, to był zaprezentowany już 40 lat temu, w filmie „Konopielka” na podstawie powieści E.Redlińskiego: …”Ooo, do czego idzie… Krowy będo się źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać będzie, baba z babą, wilki latać będą, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie!”

 3. Bo amerykanie załatwili ruskich ekonomicznie, a ruscy w międzyczasie zarazili ich komunizmem. Co jest łatwiej odbudować – gospodarkę czy społeczeństwo?

 4. Celem lewaków jest realizacja wizji rodem z „Roku 1984” Orwella, gdzie nie można wyrażać swoich opinii ani krytykować „Wielkiego Brata”, zaś każdy ruch jest kontrolowany, a przestępcy traktowani jako bohaterowie i mężowie stanu. Stąd też dążą do eliminowania na wszelkie sposoby ludzi uznawanych przez nich za odstępców z przestrzeni publicznej.

 5. „porównał tych, którzy mówią o fałszerstwach wyborczych do tych, którzy zaprzeczają Holocaustowi. ”
  to jest antysemityzm i obraza dla żydów pomordowanych.
  Sfałszowane wybory są faktem.

 6. Ameryka upasła się na dwu wojnach światowych, w innym przypadku sczezła by z kretesem.
  Upadek ku któremu dążyła został jedynie przesunięty w czasie, fakt, długo.
  Dziś na horyzoncie nie widać ratunku, katharsis nie nie nastąpi, przeszkodą jest pobudzenie syfilisem – multi-kulti – następstwem, paraliż postępowy, zgnilizna wartości na których opera się każda konstrukcja społeczna.
  Nie ma znaczenia jakich, ale brak wartości, wartością nigdy nie będzie.

 7. Mój wujek w latach siedemdziesiątych uciekał przed komuną do USA. Wygląda na to, że wpadł z deszczu pod rynnę. No fakt, pożył trochę w normalnym świecie, zanim żydokomuna i tam zawitała…

Comments are closed.