Grad potężnych piguł. Policjanci się oddalili [VIDEO]

Protesty w Rosji.
Protesty w Rosji. (Zdj. screen/TT)

Rosjanie stracili cierpliwość. Pod pretekstem obrony aresztowanego opozycjonisty Alieksieja Nawalnego masowo wychodzą na ulice swoich miast. Na filmikach, które pojawiają się w sieci widać, że stracili respekt do funkcjonariuszy. Na jednym z takich nagrań widać jak tłum bombarduje policjantów śnieżkami.

W nagraniu, które podbija sieć widać policjantów, którzy przegrali w bitwie na śnieżki.

Ich postaci w mgnieniu oka przykrył biały puch z rozbitych kulek, które masowo poleciały ze strony protestujących.

Wygląda na to, że w Rosji coś się ruszyło. Putin zasnął w kraju, który kontrolował, a obudził się w kraju, który przestał się bać jego twardej pięści.

W sobotę rozpoczęły się na terenie Federacji Rosyjskiej masowe protesty, pod pretekstem obrony aresztowanego opozycjonisty Alieksieja Nawalnego. Wszystko zaczęło się na wschodzie we Władywostoku. Później ludzie zaczęli wychodzić na ulice w innych miastach.

Demonstrantów liczy się w dziesiątkach tysięcy. Późnym popołudniem protesty zaczęły się w centrum Rosji. W piątek zapowiadano, że w akcji udział wezmą obywatele z 90 miast, na terenie całej FR.

„Putin złodziej!” Ludzie przestali bać się kremlowskiej władzy. Masowe protesty w całej Rosji [FOTO/VIDEO/MAPA]

8 KOMENTARZE

  1. Czyli, jeśli nie My sami, to może choć ze Wschodu zawieje w końcu jak trzeba. I będzie wstyd. Polin przespało wolnościową okazję. Tu się nie ma co czaić i szczypać. My nie mamy innego wyjścia. Cały Świat nie ma innego wyjścia. Kilkadziesiąt jude-satanistów przeciw całej ludzkości, a cała ludzkość tresowana światowym picem trzęsie portkami przed bandą tchórzy. Kosmici, to chyba ze śmiechu leją pod siebie.

  2. Wróg, którego tak naprawdę nie ma. To TV, prasa itp zrobiły z ludzkości dosłowną miazgę oszustwem wszechczasów. Taka jest niestety świadomość przeciętnego Człowieka. Zero rozumu i zero mocy. A poczucie własnej wartości gdzie utknęło ? W kredytach ?
    Gdyby nie pisowskie obawy przed gniewem ludu, ruszyłby ktoś, by ratować Polaka przed łapskami angoli ? To tylko propaganda. Oni, tak naprawdę, mają to wszystko w d… ! Oni realizują plan i nie są w stanie wykazać jakąkolwiek empatię.

  3. Żydzi nigdy nie wybaczą Putinowi wypędzenia ichnich oligarchów.
    Nawalny pod wpływem nowiczoka wynajmuje drony, kręci filmy, tworzy animacje komputerowe, no geniusz, wielki geniusz.

  4. Jeśli ktoś uważa że tzw antyputinowskie protesty to tak spontanicznie i zupełnie przypadkowo w tym czasie (rzekoma pandemia, kryzys światowy etc) to powodzenia. Radzę zasięgnąć informacji o traktacie New Strategic Arms Reduction Treaty (New START) który właśnie wkrótce wygasa 5 lutego 2021 po 10 latach obowiązywania. Ciekawostka: traktat między USA i Rosją podpisano… 8 kwietnia 2010 roku… Przypadek? Nie sądzę…

  5. Tak, policja ustępuje pod gradem śnieżek. Pytanie, jakie te „śnieżne pączki” mają nadzienie? Sam pamiętam ze stanu wojennego w „Podręczniku małego konspiratora” był instruktaż, żeby w nadzieniu niewinnej śnieżki śrubę, mutrę, kamień, coś ciężkiego umiejscowić. Jak taką pecynę pałkarz przyjmie, to mu tarcza, kask pęka i ochota do walki rychło przechodzi. Panowie: „patrzycie, a nie widzicie”. Kolejna ustawka, pic na wodę fotomontaż służb wiadomych, n-ta już jakaś „wiosna”.

Comments are closed.