Atak na dziennikarzy. Agresywny „Strajk Kobiet” ruszył na Warszawę z dziwnymi hasłami [VIDEO]

Strajk Kobiet na ulicach Warszawy.
Strajk Kobiet na ulicach Warszawy, 27.01.2021r. (Fot. PAP)

Jesteśmy świadkami powtórki scenariusza z jesieni. Tym razem po opublikowaniu, a nie tylko ogłoszeniu, wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji, zwolennicy i sprzymierzeńcy „Strajku Kobiet” wyszli na ulice polskich miast. Największa demonstracja odbywa się w Warszawie. Doszło do ataku na „Media Narodowe”.

Protest w Warszawie rozpoczął się przed siedzibą TK przy al. Szucha o godzinie 18:30.

Wróciły znane z jesieni transparenty, czyli „Wypie****ać”, „To jest wojna”, a wszystko okraszane tęczowymi flagami i błyskawicą.

Część uczestników protestu nosi zielone bandany nawiązujące do proaborcyjnych demonstracji w Argentynie. Wznoszone są antyrządowe okrzyki. Odpalane są race.

Wśród okrzyków pojawiają się nowe hasła, m.in.: „Kobietą może nie jestem, ale macicę mam!” albo „aborcja prawem osób z macicami!”.

Strajk Kobiet. Atak na dziennikarzy

W trakcie demonstracji doszło do ataku na ekipę „Mediów Narodowych”. Uderzono dziennikarkę Agę Jarczyk oraz operatora. Ukradziono sprzęt, przez co przerwana została transmisja.

Strajk Kobiet. Trasa demonstracji 27.01

Sprzed siedziby Trybunału uczestnicy warszawskiego protestu przeszli na plac Na Rozdrożu, a dalej Alejami Ujazdowskimi na plac Trzech Krzyży. Przed kościołem pw. św. Aleksandra, gdzie jesienią dochodziło do największych starć, stało kilka osób, do których protestujący krzyczeli „Warszawa wolna od faszyzmu”. Pojawiła się też policja.

Obecnie Strajk Kobiet zablokował centrum Warszawy i Alejami Jerozolimskimi kieruje się w stronę ronda Czterdziestolatka, czyli okolic Dworca Centralnego, a następnie siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej.

„Kaczyński uruchomił wściekłe”. Gorące komentarze po opublikowaniu wyroku TK ws. aborcji

25 KOMENTARZE

 1. nie popieram PiSu, ale strajk kobiet to lewacka dzicz feminazistowska, która również jest częścią globalistów

 2. paradoksalnie walczac o wlasnosc do wlasnego ciala, walcza o wolnosc, ktorej nienawidza. bo zadna baba nie zniesie wolnego chlopa.

  • Czy ciało ludzkie może być czyjąkolwiek własnością? Posiadać to można rzeczy. Sprowadzając ciało do własności , sprowadzamy go do poziomu rzeczy, uprzedmiatawiamy podmiot, dzieło Boskich rąk.

 3. Konfederaci pchają się do MN lansować przed naiwniakami. No gdy należy zapewnić ochronę zaprzyjaźnionym dziennikarzom to już dupki wymiękają. Gdzie zebrana duża bańka niby na koksików do ochrony kosciołów?

 4. Gdy pierwszy raz zobaczyłem te ich zielone husty na tvn24 to pomyślałem że znowu na ONR pomyje wylewają XD Dosłownie ta sama barwa dla zwykłego obserwatora XD

 5. Strajk prostytutek raczej, na usługach korporacji aborcyjnych, które chcą trzepać miliardy na zabijaniu dzieci. Niedługo wymordowanie własnych dzieci już narodzonych będzie prawem człowieka, jeżeli będą tylko chciały korzystać z własnej płci, zamiast tej wymyślonej.

 6. Dlaczego ten lewacki motłoch nie skanduje teraz „KONSTYTUCJA” – a przecież Konstytucja jasno i wyraźnie zabrania aborcji eugenicznej. Najwyraźniej Konstytucję ci neo-bolszewicy, mordercy nienarodzonych dzieci stosują wybiórczo, tam gdzie im wygodnie. Polska powinna odbudować i uruchomić ponownie Berezę Kartuską dla tych lewackich psychopatów-schizofreników.

 7. Proponuję nowe, fajnackie hasło na transparent:
  „Kobietą może nie jestem, ale macicę mam. Co prawda perłową, ale macicę.”
  Nie ma za co.

Comments are closed.