Zandberg atakuje „chojraków z Konfederacji”. Kontry Dziambora, Mentzena i Berkowicza

Adriann Zandberg. Foto: PAP
Adriann Zandberg. Foto: PAP

Lider Partii Razem Adrian Zandberg zaatakował polityków Konfederacji, którzy wspierają akcję #otwieraMY. Nadział się na kilka kontr.

Śmieszą mnie chojracy z Konfederacji – powiedział Zandberg w wywiadzie dla „Interii”.

Odniósł się tym samym do polityków Konfederacji, którzy wspierają akcję otwierania gospodarki. Skrytykował także przygotowywaną przez nich obywatelską inicjatywę ustawodawczą, roboczo nazywaną „ustawą antylockdownową”.

Zobacz także: Konfederacja rozpoczyna akcję powrotu do normalności! Zbiórka podpisów pod projektem „Otwieramy Gospodarkę”. Sprawdź, jak zmusić rząd do zniesienia lockdownu

Śmieszy mnie, kiedy słucham chojraków z Konfederacji opowiadających, jak to będą wszystko otwierać. Uważają, że jak zmienią ustawę, to ludzie będą żyć, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło. To tak nie działa. Większość Polaków jest odpowiedzialna i nie w głowie im chodzenie do dyskotek albo imprezowanie w knajpach. Poza socjopatami z Konfederacji mało kto chce zabić swoich rodziców czy dziadków, żeby tylko interes się kręcił – mówił dla „Interii” Zandberg.

Polityk Lewicy szybko doczekał się odpowiedzi ze strony Konfederatów.

„Powiedział, zasiadając w ciepełku bezpieczeństwa zawodowego, popijając sojowe latte, brzydzący się własnością prywatną, głosujący ręka w rękę z PiSem za wszystkimi nowymi podatkami i podwyżkami lewak” – skomentował Artur Dziambor.

Nieco dalej w swojej uszczypliwości posunął się Konrad Berkowicz. Zasugerował, że lockdown albo choroby współistniejące wprowadziły pewne zmiany w umyśle Zandberga.

„Od dawna alarmowałem, że w wyniku lockdownu stan psychiczny Polaków ulega pogorszeniu, ale nie jestem pewien, czy w tym przypadku bezpośrednią przyczyną jest lockdown, czy to jakieś choroby współistniejące…” – napisał poseł z Krakowa.

Dłużny Zandbergowi nie pozostał także Sławomir Mentzen.

„Bo wiecie. Gospodarka działa dobrze, jeżeli jednym nie pozwalamy pracować, tym co pracują, zabieramy pieniądze i dajemy je tym, którym się nie chce pracować” – odniósł się do ideowych przekonań Zandberga prawnik i ekonomista z Konfederacji.

 

36 KOMENTARZE

  • Bycie lewicowcem nie sprzyja logicznemu myśleniu. Skoro: „Większość Polaków jest odpowiedzialna i nie w głowie im chodzenie do dyskotek albo imprezowanie w knajpach” to po co zamykanie dyskotek i knajp? Mniejszość będzie sobie tam chodziła i imprezowała zachowując ten „social distancing” i wszystko będzie w porządku, bez policyjnej przemocy.

   • Dokładnie tak. Mówię to od samego początku tej fałszywej pandemii. Taka sama sytuacja z „dystansem społecznym” i kagańcami na twarz.

 1. Dyskusja z nim zupełnie niepotrzebnie go nobilituje. To jest niebezpieczny demagog. Należy mówić co trzeba z nim zrobić, a nie opisywać jego fantasmagorie. Jego trzeba po prostu zawczasu izolować.

 2. Adrian i wszystko jasne,chlopie z taką fscjatą to jedynie możesz małpy w zoo straszyć a nie czepiać się KONFEDERACJI a tsk dla twojej chłopcze wiadomości STOP KORONA ŚCIEMIE !!!

   • @jaca
    Tak , wg logiki lewaków antycovidowcy pójdą pracować na oddziały zakaźne ( za darmo , bolszewiku???) a tow. Simon czy Grzesiowski będą siedzieć non stop w mediach i straszyć zamiast leczyć. Białe kitle, brać się do roboty bo za to wam wszyscy płacimy ( nie chce wam dać złamanej złotówki ale pod przymusem płace). Lockdown dla kitli ( zamknąć w szpitalach i pozwolić wyjść po zakończeniu „ pandemi”. Czyli gdzieś po 4-5 tygodniach…..

 3. Nie rozumiem dlaczego Zandberg nie dołączył do swojej siostry w Izraelu, która tam szefuje lewackiej partii. Mają w Izraelu lockdown spodoba mu się i plus, że nie będzie żył z podatków zagrabianych Polakom.

 4. Kiedyś lubiłem Go słuchać ale teraz pokazał prawdziwe oblicze, oblicze zakłamanego zaszczutego małego człowieczka. Śmieszy gdy mówi : „mało kto chce zabić swoich rodziców czy dziadków, żeby tylko interes się kręcił …” A ilu dziadków i babć umarło nie doczekawszy się pomocy lekarskiej? Pytanko: to maski Panie Zandberg nie chronią przed srovidem?,a jak nie chronią to po co mamy je nosić?, czy w OBI i Castoramie panuje inny świat i tam nie można się zarazić? .

   • prewencyjne? czy one w ogóle chronią przed czymkolwiek? Ludziska a zwłaszcza starsi noszą maski godzinami a powinno się je zmieniać po pół godzinie. Mówię o maskach chirurgicznych a te bawełniane wytwarzane chałupniczo lub przesłony w ogóle nie chronią . Upokarzają tylko i szkodzą. To celowy zamordyzm bezmyślnych rządzących

 5. Z takim pustakami jak wy, krzyczącą i popiskującaą dzieciarnią – to nawet ideologiczne popłuczyny po marksistach, aparatczyk i polityczny matoł Zandberg sobie poradzi. Pamiętacie jak Zandberg i jego czerwone pijawki, pasozyty wypłacili sobie duże sumy na własne konta za pracę dla partii?

 6. nie trawię komunistów panie Zandberg – wyście już dość szkody narobili Polakom to wyjedź Pan do Niemiec bo chyba tam jest pana miejsce

Comments are closed.