Śmiertelne żniwo „pisowskiego blitzkriegu”. Kolejny otwarty lokal doprowadzony do upadku

MEM Mateusz Morawiecki Źródło: Twitter
MEM Mateusz Morawiecki Źródło: Twitter

Aparat władzy w wojnie z polskimi przedsiębiorcami rzucił wszystkie siły, by broniły reżimu. Z przykrością informujemy o kolejnych lokalach, które upadają dzięki interwencji rządu.

Z doniesień przedsiębiorców, którzy już byli ofiarami najnowszych nalotów na otwarte lokale, wiemy, że władza wysyła na nich już nie tylko sanepid czy policję, ale również skarbówkę i służbę celną.

Funkcjonariusze już nie sprawdzają, czy jest bezpiecznie tylko szukają haków, by zniszczyć komuś interes.

Podobnie było w przypadku uwielbianego przez warszawiaków lokalu „PiwPaw na ul. Parkingowej. Biznes przegrał z reżimem i ogłosił na FB koniec działalności. Sporo osób straci pracę, wielu klientów straci ulubione miejsce spotkań.

„W 324. dniu Pandemii (wg. Nowego Kalendarza), przygnieceni etapem odpowiedzialności oraz zmasowanymi kontrolami aparatu represji nie dajemy już rady. Ostatnia kontrola z Izby Celno-Skarbowej liczyła 12 funkcjonariuszy plus obstawa Milicji Obywatelskiej. 12 (!!!) specjalistów (!!!), żeby sprawdzić czy nasze 2 (!!!) kasy online mają naklejone naklejki z napisem „ONLINE”. Serio… To już nawet nie jest śmieszne. Bawcie się dalej sami w tej piaskownicy” – czytamy na FB PiwPaw.

Od podobnych przypadków roi się w Polsce. Zaczyna wyglądać na to, że władzy chodzi o widowiskowe ukaranie niepokornych, a nie o bezpieczeństwo sanitarne.

Sanepid „gotowcami” zamyka polskie biznesy. „To państwo ekspresowo zmienia się w niezorganizowaną grupę przestępczą”

PiS rzuca wszystkie siły do obrony reżimu. Do otwartego klubu wysłano sanepid, skarbówkę, policję i… [VIDEO]

29 KOMENTARZE

 1. I trzeba to sobie solennie uświadomić. Uprzejmości i grzeczności się już skończyły, czego wyraz daje obecny reżim. To jest ich decyzja, więc rachunki muszą zostać wyrównane.

 2. Ja rozumiem, że chodzi o to, żaby zgnieść średnią klasę w Polsce. Ale niech ci, którzy są decydentami tej operacji odpowiedzą za tą degenerację gospodarki.

  • Nikt nie odpowie. Za nic. Najwyżej dostaną wysokie stanowiska w Unii albo nieoficjalne emerytury na Seszelach.

   Kto ma ich pociągnąć do odpowiedzialności? Zatomizowane i skłócone społeczeństwo? Służalcza milicja? Sprzedajni prokuratorzy i sędziowie?

 3. PiS będzie dodatkowo propagandawo zrzucał winę za zamknięcie firm na Konfederację, że namawiała do łamania obostrzeń. Muszą się na to jakoś przygotować.

 4. Morawiecki przyznał się że jest żydem więc działa na ich rzecz,oni no cóż to kiedyś prowadzili „szynki” to tak jak bary, żadna ciężka praca się nie zajmowali. Nasze bary i restauracje to wszystko zbankrutuje i będzie wymiana dla narodu wybranego. Sam Morawiecki się zabezpieczył ziemię kupiona za grosze przepisał na żonę i majątek mają w milionach.To nie jest rząd, to nierząd. Każda aferę wielomilionową pod dywan, złodziejstwo na potęgę.

 5. Czy PIS chodzi tylko o duże ilości zmarłych ?
  lockdown zabija – brak aktywności.
  Brak dostępu do służby zdrowia -zabija.
  Brak bezpośredniego kontaktu z innymi osobami – osłabienie układu odpornościowego i większa zachorowalność.
  Itp. Morawiecki jakby miał odrobinę przyzwoitości to powinien podać się do dymisji.

 6. RZĄD POWINIEN CHRONIĆ POLSKĘ POLAKÓW I POLSKĄ GOSPODARKĘ ZA WSZELKA CENĘ <BO NAM NIKT NIE POMOŻE , A KAŻDY KRAJ WYWIJA SIĘ Z TYCH SIDEŁ PANDEMII JAK MOŻE , NIE PODCINA SIĘ GAŁĘŹI NA KTÓREJ SIĘ SIEDZI

 7. Tak, nie liczcie na koniec plandemii. Wszystko idzie z planem i nie zatrzyma się samo. Oni wykonują polecenia globalnych super elit. To jest piramida. Zatrzymać to może tylko zniechęcenie dołów piramidy do wykonywania poleceń z góry. Dlatego każdy w swoim regionie powinien gromadzić informacje i identyfikować fukcjonariuszy (sanepid, policja, wojsko, media, politycy).

 8. Jak za Hitlera z żydowskimi geszeftami. Polskość to lubi, bo Berezę Kartuską też wzorowała na Dachau.

 9. Bydlak, który chce wykończyć Polskę.
  Bydlak, który wykończył dziesiątki tysięcy Polaków, nie na covid, który jest mniej groźny niż sezonowa grypa, tylko na wszelkie inne choroby nieleczone bo rządzący dostali polecenie zablokowania służby zdrowia.
  Polaku, czy on nie zasługuje na karę śmierci?
  Polaku, w jakiej Polsce będą mieszkać Twoje dzieci i wnuki?
  To zależy od Ciebie!

  • no jak w jakiej żydowskiej, Morawiecki swoje dzieci posyła do szkoły żydowskiej. W swojej wypowiedzi oznajmił, ze do Polski ma przybyć 3 miliony żydów tyle co było przed wojną. Widzimy co on tworzy i nic nie robimy, Morawieckiego żadnego prawo nie obejmuje, gdzie jego oświadczenia i jego rodziny? nie wystarczy przepisać na żonę i nie moje, skoro to darowizna to ile podatku i od jakiej wartości wpłaciła?

 10. Aleksander Ścios
  @SciosBezdekretu
  Brutalna pacyfikacja w Rybniku pokazuje,że PiS wprowadził podział na równych i równiejszych wobec prawa:dla Polaków-gaz,granaty i pały,dla obcej dziczy-kapitulacja i”dialog”.
  Rybnickich milicjantów trzeba sprowadzić do Warszawy.Niech pokażą,czy równie gorliwie będą gazować Obcych

 11. Dopóki będzie istniał rząd POPISowski przy aplauzie sejmowych lewaków będzie trwała wojna przeciwko polskim przedsiębiorcom, obce galerie otwierają a Polaków niszczą. Tylko wspólne działanie w skali Polski może pomóc, nie dajcie się zastraszyć reżimowi. Skurnole plują na Łukaszenkę a on przy nich to anioł łagodności.

 12. Na co my czekamy na to az zyd nas wykonczy przeciez to juz nawet slepy zobaczy o co wtym wszystkim chodzi no napewno nie o zdrowie. Polakow bo to byloby smieszne gdyby nie te tragedie. Polakow ktory pierwszy sie odwazy i upier dolni ktoremus z tych bydlakow leb bo popelnic samobojstwo to kazdy glupi potrafi.

 13. Niszczą gospodarkę, ludzi a teraz wzięli się za dzieci, w Rzeszowie trwają eksperymenty pseudo szczepionki na dzieciach, gdzie Komitet Helsiński, prokuratura. Pamiętamy Grudziądz i testy na bezdomnych a tu dzieci. Na wp.pl był materiał o zbrodniczych testach.

 14. „Zaczyna wyglądać na to, że władzy chodzi o widowiskowe ukaranie niepokornych” –
  NCzasie, po co te eufemizmy? Chodzi o normalne zastraszenie, to jest terror.

Comments are closed.