Niedzielski ZWARIOWAŁ. „Z przyłbicami to na Grunwald zapraszamy”. Internauci bezlitośni [KOMENTARZE]

Adam Niedzielski.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: PAP

Zdaje się, że minister zdrowia Adam Niedzielski, zwariował do reszty. Po blisko roku nakazywania obywatelom zakrywania ust i nosa, „narodowy psychopata” (na prawach cytatu za red. Warzechą – red.) stwierdził, że to właściwie nie ma sensu i potrzebne są specjalne maski. Potwierdza tym samym to, na co wskazywali sceptycy rządowych decyzji.

Będzie jasne zalecenie na poziomie rozporządzenia pandemicznego, że nieakceptowane są surogaty maseczek, czyli chusty, przyłbice – powiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Jak to kiedyś powiedział bardzo zgrabnie pan prof. Krzysztof Simon, z przyłbicami to na Grunwald zapraszamy, a do ochrony przed chorobą to trzeba stosować maseczki – dodał.

Jak podkreślił nie będzie natomiast określonego specjalnego rodzaju maski. W tym zakresie „dobry Pan” Adam Niedzielski pozostawi wybór Polakom.

„Banda imbecyli”

To oczywiście oznacza, że rację mieli wszyscy, którzy do tej pory byli określani szurami etc., a którzy zwracali uwagę na to, że dotychczasowe rozwiązania są nieskuteczne. Internauci nie zostawiają suchej nitki na ministrze zdrowia.

– To po jakiego grzyba najpierw kazaliście je nosić? XD Banda imbecyli – pisze użytkownik „Budzik”.

– A do walki z wirusem niedzielsko-morawieckim trzeba użyć taczek – dodaje „Kot z Krupówek”. Inny internauta idzie jeszcze dalej i proponuje inne rozwiązanie.

– Na zdjęciu s*****n w maseczce, która wg niego nie chroni – pisze użytkownik „Pepe”.

– Rozumiem, że przeczytał światły artykuł w Nejczer i przestał firmować to co zaleca od kilku miesięcy. Szkodnik – pisze „Obserwująca z boku”.

„No to się cholera obudzili”

– No to się cholera obudzili. Po roku – komentuje poseł Konfederacji, Robert Winnicki.

– Mam znajomych w różnych instytucjach publicznych. Na wiosnę podostawali maseczki szmaciane i przyłbice. Można spytać ile publicznej kasy poszło na te śmieci które teraz mają wyrzucać? – pyta „Herr Tom”.

– Pasuje mi ta analogia, pan minister ma coś z rycerza – zauważa Piotr Drzewiński.

– Na Grunwald zapraszamy też zakute łby. A na ministra to trzeba kogoś mniej aroganckiego – pisze publicysta Rafał Ziemkiewicz.

– Dlaczego nikt już nie zaleca noszenia foliowych rękawiczek? Temat zupełnie umilkł, a przecież na dłoniach jest tyle bakterii i zarazków… – zauważa ks. Jacek Gniadek.

16 KOMENTARZE

  1. Ostatnio mówi się o wprowadzeniu obowiązkowego noszenia lepszych maseczek i zakazanie wszystkich innych zakry twarzy,kilka miesięcy temu Kulczyk deklarował rozpoczęcie produkcji maseczek,czy te dwie sprawy mają jakiś związek ze sobą?

  2. W magazynach znajomych królika zalegają sterty nie sprzedanych maseczek więc coś trzeba z tym zrobić. Ciekawe po co pojawił się ostatnio w kręgach rządowych były minister zdrowia.

  3. Ja nawet jestem za tym żeby PiSiory zakazały tych przyłbic. I tak niczego nie noszę i jest mi wszystko jedno co oni wymyślą. Natomiast przyłbice głównie nosili koniunkturaliści, którzy sami nie chcieli się dusić w masce, a jednocześnie nie chcieli podpaść władzy. W ogóle jestem za tym żeby PiSOwski reżim wprowadził obowiązek noszenia dwóch masek na raz. Niech się covidianie duszą jak chcą. Myślący ludzie i tak niczego nie noszą.

  4. Już nawet nie powstrzymuje się od szydzenia z polskiego bydła. W zasadzie słusznie, bo bezkarnie robić taki wiatrak z 38 mln można jedynie z debilnego bydła.

  5. …do normalnych ludzi nie dociera że socjaliści/zawodowi biurokraci/ robią to celowo tzn chcą upokorzyć normalnych ludzi żeby buntowali się, protestowali i prowadzili regularne bitwy z milicją i strażą wiejską a socjaliści w tym czasie będą kraść i w przerwie mówić o patriotyzmie …….po prostu ludzie są głupi i dają się nabierać na takie chwyty

  6. Wszystko co można dodać to zostało pięknie ujęte w tych tweetach, jak patrze na tego „ministra” to mi się pyszne naleśniki chcą zwrócić… Na szczęście coraz więcej ludzi ma te ich zalecenia w głębokim poważaniu, w mojej okolicy już 20-30% na zewnątrz żadnego naryjca nie zakłada. Myślę, że wkrótce ludzie przejrzą na oczy, a przynajmniej większość.

  7. Ja mam tego wariactwa dosyć jadę do Warszawy 20 marca 2021 na protest pokazać co o tych idiotyzmach myślę

  8. Wystarczy teraz już zbierać kamienie a tak na dobrą sprawę trzeba po prostu spałować porządnie paru zomoli to im szybko przejdzie chętka do dręczenia społeczeństwa.

  9. Nie obudzili się tylko realizują kolejny etap tresury Polaków, no i Kulczyk ma zarobić widocznie ci od Szumowskiego już wyprzedali maski, kolej na nowy biznes i nowe łapówki, a wszystko [od czujnym okiem Mateusza-miska ryżu.

  10. JAK BĘDĄ DAWAĆ POLAKOM ZA DARMO LEPSZE MASECZKI TO BĘDĘ NOSIŁ. ZA SZCZEPIONKI ZAPŁACICI MILIARDY OBCYM FIRMOM ZAGRANICZNYM TO DLA POLAKÓW NIECH MASECZKI BĘDĄ ZA DARMO.

Comments are closed.