„Dla 5 tys. zmarłych PiS bezprawnie terroryzuje całą Polskę”. Te dane dają do myślenia [FOTO]

Stop COVID-19. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay
Stop COVID-19. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay

Ministerstwo Zdrowia na wniosek z 29. stycznia 2021 roku udostępniło liczbę osób, które zmarły na COVID-19. Okazuje się, że przez 10 miesięcy było ich nieco ponad pięć tysięcy, a znakomita większość powyżej 67 roku życia.  Dla porównania, w ciągu roku na raka umiera prawie 20 razy więcej chorych.

„DOŚĆ BEZPRAWIA i NIESPRAWIEDLIWOŚCI #RZĄDU #PiS‼️ CZEGO NIE ROZUMIECIE⁉️
Dla 5 tys. zmarłych przez 10 miesięcy 2020 roku (prawdopodobnie nie zrobiono im sekcji zwłok) #Rząd #PiS bezprawnie terroryzuje całą Polskę‼️ Na inne choroby umiera w Polsce setki tysięcy Polaków rocznie!” – napisał na Twitterze Piotr Zarzycki.

Zgonów na COVID-19 w czasie od czwartego kwietnia 2020 do 31. grudnia 2020 doliczono się dokładnie 5,102 ofiar. Większość z tych osób była bardzo zaawansowana wiekowo.

Jeśli porównamy chorych na nowotwory, których rocznie umiera prawie 20 razy więcej i jest wśród nich znacznie więcej ludzi młodych to dociera w jakim absurdzie żyjemy.

– Zapiszcie sobie to zdjęcie, aby zawsze pamiętać jak niewiele trzeba do zniszczenia tak wielu – skomentował te dane na Facebooku b. poseł Konfederacji Jacek Wilk.

Życiowy dramat Andrzeja Dudy. Prezydent odcięty od informacji z Polski

27 KOMENTARZE

 1. Dobrze to już było i se ne vrati! PiS/PO jedno wielkie zło!
  „Gały widziały co wybierały”. Faktem jest nie ma kogo wybrać. Wszystkie znane partie to totalne DNO!

 2. To jest zydowska celowa robota a glupi goj siedzi w dziurze albo paraduje ze szmata na twarzy i ma zludne nadzieje ze jest bezpieczny goju nie jestes bezpieczny bedziesz zaszczepiony jak nie umrzesz od razu to dalej zaczipowany i bedziesz zydowskim niewolnikiem tyrajacym za miske ryzu taki koniec cie czeka.

  • Dokładnie tak będzie jak pisze Pan(i) Niuska. Wróciłem przed chwilą z Konferencji z Krakowa pt” Debata w rocznice ogłoszenia” pandemii w Polsce…nawet nie mamy pojęcia jak jesteśmy oszukiwaniu…
   Prof. Jakub Z. Lichański – Cocd19, aspekt propagandowy…wspaniały wykład…
   Dr. T. Wołoszyn – etyka w medycynie – coś wspaniałego…
   Dr. A. Martynowska – Historia pandemii…
   Jak ktoś może proszę oglądać na Yuu Tube.

   • Śliczne dzięki :-)
    Znaleźć niełatwo, YT i gugiel milczą. Ale na YT trzeba szukać:
    „Etyka lekarska w dobie pseudo pandemii”
    6 h słuchania. Być może trzeba się śpieszyć.

    To podałem, ja, prawdziwy larum.
    Ten oszust „fałszywy larum” mógłby Wam tylko mącić.

    Dla chętnych:
    Od jutra 0:01 do środy 23:59 milczymy na forum, niech tylko trolle ujadają. Może Redakcja wreszcie zrobi porządek?

 3. Te dane dają do myślenia- ale nie dla psychopatów zarządzających Polską, wykonujących rozkazy banksterów

  • Zaraźliwa jest też głupota. Przez telewizję się roznosi. Komu ten koronawirus grozi szybką śmiercią, skoro na ok. 1,6 mln. OFICJALNIE zarażonych zmarło 5 tyś (w tym około 2/3 z chorobami towarzyszącymi)?? Czyli śmiertelność jest na poziomie ok 0,4%?

 4. Dzięki temu (plandemii) zniknęła grypa, a w miastach nie ma smogu. Zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym wybrana jako mniejsze zło – głosami wyznawców PiS.

 5. Partyjniactwo rządzące powinno być karalne więzieniem. Jest to zbiorowisko darmozjadów, zdrajców, bandziorów, złodziei, morderców, sprzedawczyków, szabesgojów i zapewne przestępców seksualnych.

 6. Specmaski, których producent jest enigmą. Ujawniają tylko dystrybutora. A w Belgii stwierdzono trujące właściwości masek z Chin. Kto udziela atestów tym niezwykle ważnym produktom, mającym bezpośredni wpływ na nasze płuca!

  Dlaczego producent byle kartofli musi być jawny a producent maseczek nie musi!

  Ludzie, nie kupujcie i nie noście masek bez certyfikatu PISu i PiSu! Wydali zarządzenie, niech biorą odpowiedzialność za to co robią!

 7. Oczywiście pan Zarzycki wypisuje bzdury. Na covid zmarło w PL ponad 40k ludzi – gdyby nie covid, ci ludzi by dziś żyli. A jeśli wziąć zgon covidowy ale bez chorób współistniejących, to takich zgonów 5k. Dla porównania, w zeszłym roku na „samą grypę” zmarło 186 osób. Także covid jest około25 bardziej śmiertelny (groźny) niż zwykła grypa.

  • Czym różni się grypa od kowida, poza wynikiem testu, który może być też pozytywny dla soku lub coca-coli? I skąd wiadomo że te 40k zmarło na kowida skoro nie przeprowadzono sekcji zwłok, która jest wymagana przy niejasnej przyczynie zgonu? Aplikacja pokazała?

  • A na zapalenie płuc co roku umiera w Polsce ok 12 tys ludzi w Polsce, wiec co teraz powiesz??? Też groźna choroba i jakoś wcześniej takich izolatoriów sie nie urządzało, a podobnie się roznosi

  • Z powodu grypy umiera normalnie około 200 osób dziennie. To nie jest uwzględniane w statystykach ponieważ jak ktoś umiera na zapalenie płuc będące powikłaniem po grypie to nikt takiego zgonu nie uznaje jako zgon z powodu grypy. Grypa jest o wiele groźniejsza niż koronoświrus.

  • Nie bredź min zdrowia ofpowiedzialo na zapytanie publiczne w tej samej odpowiedzi znajdziesz inne prawdziwe dane a nie swoje wymysły i pobożne zyczenia ,wiec poszukaj sobie tego, bo nie mam zamiaru ułatwiać ci sprawy.

 8. No, właśnie, jak to jest? worldometers podaje 44 tys. od początku pandemii, jeśli dobrze pamiętam, to za 2020 było 27 tys.
  Co worldometers uznaje za śmierć z powodu Covid? Bo jeśli tylko wykrycie Cov-2, to słabo. I skąd mają dane? Chyba rządy im przesyłają? To dlaczego przesłali 27 tys., a nie 5?

  • Lekarz z Hamburga wykonał sekcję zwłok 100 osobom zmarłym na c19 i stwierdzil,że ani jedna osoba nie zmarła na covid. Żeby zatuszować zbrodnię ludobójstwa nakazano palenie wszystkich zwłok osób zmarlych na c19. Powód jest jeden – nie ma ciała, nie ma zbrodni.

 9. Czy opozycja nie zbierze 115 posłów by pociągnąć rząd do odpowiedzialności konstytucyjnej przed Trybunałem Stanu??? !!! Niech Zarzycki zamiast malować kredkami na asfalcie weźmie się do zjednoczenia opozycji wokół Trybunału Stanu dla rządu !!

 10. Nczas udaje, że jest głupsze, niż jest w istocie. Poziom demagogii, manipulacji i serwowanych tutak teorii spiskowych zakrawa w tym serwisie o żenadę. Napiszcie jeszcze, że koronawirus nie istnieje, a cała ta pandemia, przed którą broni się cały świat, to spisek i mistyfikacja.

  • Bo nie istnieje żaden nowy wirus ,Rosjanie też zrobili sekcję zwłok stwierdzili że to jakaś bakteria powoduje zakrzepy i ludzie umierają a tak to jest globalna ściema. Polecam książki Zapis Zarazy ,Fałszywa pandemia 3 tomy ostatni jest o maskach.

Comments are closed.