Nieoficjalnie: kolejne dwa województwa w pełnym lockdownie. Już od soboty

Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Rząd krok po kroku wprowadza pełny lockdown w kolejnych regionach kraju. To oczywiście polityka kija, o której mówił rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

– Kolejne dwa województwa mogą zostać objęte podobnymi obostrzeniami jak Warmia i Mazury – dowiedział się Krzysztof Berenda z RMF FM. Obostrzenia mogą zostać wprowadzone już od najbliższego weekendu.

Wytypowane do zamknięcia zostały województwa pomorskie i lubuskie. Jakie czekają je obostrzenia?

W województwie warmińsko-mazurskim „zamknięte są galerie handlowe (z wyjątkiem kilku typów sklepów), kina, teatry, baseny i inne obiekty sportowe oraz hotele, a dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych wracają od poniedziałku do nauczania zdalnego”.

Rozszerzanie lockdownu na kolejne województwa wpisuje się w politykę marchewki i kija, o której mówił rzecznik MZ. – Była marchewka i widzieliśmy tę marchewkę na Krupówkach, w Mielnie. Ludzie przekombinowali z tą marchewką troszeczkę i teraz musimy mieć kij – wskazywał.

Teraz już musimy wskazywać, że może się zdarzyć w każdym województwie to, co zdarzyło się w warmińsko-mazurskim – podkreślił. Jak widać zapowiedz/groźby rzecznika MZ się sprawdziły.

Rzecznik MZ zdradza politykę rządu. „Była marchewka. Teraz musimy mieć kij”

18 KOMENTARZE

 1. Nowa strategia przykręcania śruby-rozczłonkowanie żeby w razie czego policję zgrupować na pacyfikację protestów. Genialne!

 2. No cóż.
  Mieszkańcom prześladowanych województw pozostanie nowe obostrzenia po prostu olać.
  Na Pomorzu i w lubuskim przynajmniej PiS jest bardzo słaby i jak tamtejsze samorządy się sprzeciwią to rząd warszawski poniesie fiasko.

 3. Maurice Samuel, w swej książce zatytułowanej „Wy goje” (str. 155):
  „My żydzi jesteśmy niszczycielami. Cokolwiek byście nie zrobili, nie zaspokoi to naszych potrzeb i wymagań. Nigdy nie zaprzestaniemy destrukcji, ponieważ chcemy świata tylko dla siebie.”

 4. p s y ch o p a ci…… ale ich elektorat to popiera bo co miesiąc dostają pieniądze bez wykonywania pracy w realnej gospodarce …..dlatego przedsiębiorcy powinni przestać działać i wtedy zobaczymy co zrobią socjaliści …

 5. Idą Święta, trzeba Katolikom pokazać kto tu rządzi. A najgorsze że większość purpuratów jest z tą hołotą! Ja idę z żoną do kościoła nawet jak otoczą świątynie kordonem. I pomyśleć że sami wybraliśmy tych zwyrodnialców. Co trzeba mieć w głowie żeby dać kreskę takim szubrawcom. Można było dać się omamić w 2015 ale już po vecie pą prezydą wiadomo było co to za nacja szarogęsi się w Polsce. Na pohybel szubrawcom.

 6. Znaleźli dobry czas na tą epidemie. Białe starzejące się społeczeństwa uzależnione od tv, chłoną propagandę. Emeryci chodzą zdyszani w maskach, zastraszeni wirusem, ciśnienie im skacze. W takich warunkach nie trudno o zawał czy zwyczajne przyspieszenie naturalnej śmierci.

 7. Przecież tu chodzi o etapy. Nie wszystko na raz, a po jednym województwie i do świąt cała Polska. Widać co psychopaci chcą zrobić.

 8. Kombinują z tą fałszywą pandemia wirus osiada na wszystkim trzeba czyścić ale to za mało
  „szczepionki” rady nie dały, do tego efekty uboczne
  mutacja Covid z UK …
  Tylko naiwni w to wierzą tak jak z lądowaniami ludzi z Usrala na Księżycu, czy wysłanie kupy złomu na Marsa … :) :)

 9. Skrajne zbydlęcenie warszawskiego rządu, nigdzie zamykanie gospodarek i noszenie masek nie zahamowało wirusa. W Berlinie tylko na najbardziej zatłoczonych nielicznych ulicach trzeba się maskować a u nas wszędzie, chcą max. upodlić Polaków i do reszty zdemolować psychikę malym dzieciom. Tylko rewolta i wywiezienie tępych, rządowych łbów może coś zmienić.

Comments are closed.