Niedzielski przedłuża lockdown. Szczawiński: „Epidemia wygasa, a rząd działa wyłącznie w interesie rządu – no i może też paru wielkich korporacji internetowych… Na pewno nie w naszym”

Minister zdrowia Adam Niedzielski i Krzysztof Szczawiński. Foto: PAP/fb
Minister zdrowia Adam Niedzielski i Krzysztof Szczawiński. Foto: PAP/fb

W środę rząd postanowił utrzymać obowiązujące obostrzenia mimo wyraźnych spadków zakażeń. Zdaniem Krzysztofa Szczawińskiego, matematyka i byłego pracownika londyńskich banków i funduszy inwestycyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem w modelizowaniu procesów społecznych, tygodniowe spadki liczby zakażeń świadczą o wygasającej w Polsce epidemii.

Wszystkie obostrzenia, restrykcje, nakazy i zakazy zostają przedłużone o kolejny tydzień – do 18 kwietnia. Informację przekazał na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

W środę odnotowano 14 910 przypadków zakażeń koronawirusem. Wykonano 90 901 testów, co oznacza, że pozytywnych było ok. 16 proc. testowanych. To znaczny spadek w stosunku do okresu przedświątecznego, gdy mniej więcej co czwarty test dawał wynik pozytywny. Więcej o przedłużeniu obostrzeń TUTAJ.

Krzysztof Szczawiński: rząd działa w swoim interesie, a epidemia wygasa

„To nadal jeszcze częściowo efekt Świąt – po Bożym Narodzeniu wyniki były tak samo zaniżone jeszcze przez dwa dni po Świętach – ale niemniej jednak tygodniowe spadki są coraz bardziej znaczące we wszystkich województwach i wykres jest coraz piękniejszy!” – pisze na swoim Facebooku Szczawiński, dołączając wykres.

„Rząd oczywiście przedłużył nakładane na nas zakazy, bo to jest w interesie rządu – inaczej musieliby przyznać, że operują cały czas wedle błędnej logiki…” – twierdzi Szczawiński.

„Ja od ponad roku powtarzam, że przyhamowanie rozprzestrzeniania się tego wirusa ma sens w okolicach szczytu i nawet przez jakieś dwa tygodnie po szczycie zakażeń, tylko że nie ma żadnych danych wskazujących, że te zakazy cokolwiek hamują – rząd nie rozumie, że w czasie gdy ludzie nie robią tego co zakazane, to robią co innego, i tam się zarażają – np. tłoczą się w kolejkach, a i tak ogromna większość zakażeń ma miejsce w pracy i w domu…” – wymienia.

„Za to nie ma żadnych wątpliwości, że te zakazy niszczą nam życie i kosztują wiele żyć, nie wspominając nawet o wszelkich innych kosztach… Rząd działa więc wyłącznie w interesie rządu – no i może też paru wielkich korporacji internetowych… W każdym razie na pewno nie w naszym…” – kontynuuje.

„Tymczasem od tygodnia mamy bardzo widoczny spadek liczby zakażeń we wszystkich województwach: To już jest koniec tej epidemii w Polsce!” – ogłasza analityk.

Wbrew wizjom Niedzielskiego, czwartej fali nie będzie. „To już koniec tej epidemii w Polsce”

18 KOMENTARZE

 1. Wbrew wyliczeniom Pana Szczwińskiego będzie fala czwarta i kolejne bo od początku wyraźnie widać, że nie o „epidemię” i o zdrowie w tym wszystkim chodzi. I, nawet gdyby wykres Pana Szczawińskiego doleciał do zera, to i tak dalej będzie kontynuowana polityka lokdałnowa.

 2. Szczawiński w takiej sytuacji ma przechlapane u Kaczyńskiego i Niedzielskiego. Wykroił numer akurat przed Smoleńskiem Kaczyńskiemu kolksteinowi. Oni mu tego nie darują. Inni wyżej pociągają za sznureczki na których wisi Kaczka, niedziela, morawiecki-pinokio, Terlecki, Kidawa-Końska, i inne z tego motłochu wspólnego jak Budka, Gowin…szkoda śmieci wyliczać.

 3. czy w modelu pan Krzysztof uwzględnia takie kwiatki, że pandemia powstała „bo klimat” i że będą kolejne „bo klimat”?… (czyli brednie Urszulki, Andżeliki i paru innych Szfabów Klałsów i Gejców) bo ja mam za mało RAMu w głowie, żeby znaleźć związek przyczynowo skutkowy

 4. Będzie fala za falą, bo tylko plandemia pozwoli PiSowi utrzymać się przy korycie.Jak zniknie plandemia to ruszy fala wściekłego plebsu i wymierzy PiSiorom ludową sprawiedliwość.Problem z tym, że nie da się w nieskończoność zastraszać obywateli.Finalnie wsciekłość stanie się silniejsza od strachu, ze wszystkimi za tym idącymi konsekwencjami.Niestety nastąpi to w momencie gdy koryto będzie puste a Polska bankrutem. Czytajcie kontrowersje.net !

  • Psychopaci i Sadyści to pionki w tej piramidzie zależności i doskonale wiedzą, że po tych oszustwach i innych przekrętach są w wyborach do odstrzały. WHO jednoznacznie się wypowiedziało, że nie ma potrzeby noszenia masek przez ludzi zdrowych, bo nie pomagają a wręcz szkodzą. W Rosji, Białorusi, Meksyku a nawet w Teksasie nie ma masek i srocdawnów i jakoś trup nie ścieli się gęsto.

 5. Skoro tzw. lokdałn nie powstrzymuje tzw. pandemii to chyba logicznym jest że jego co i rusz wprowadzanie ma inny cel. I ten cel widocznie jest osiągany skoro lokalne trwa.

  • Oczywiście, że lockdowny nic nie powstrzymują, tylko szkodzą. No i właśnie o to zaszkodzenie Polsce i Polakom chodzi (tak jak i innym narodom). Realizowany jest plan „agenda 2030” (wystarczy przeczytać punkty) Celem jest reset, co najmniej o połowę.

 6. Podsumowując : Globalna alcja fałszywej flagi Covid 19 ( tzw. inside job) to tajny eksperyment medyczny na ludności cywilnej bez jej wiedzy i zgody mający na celu depopulację ( zbrodnia na ludzkości ), modyfikację genetyczną ludzi ( szczepionki ), znusczenie klasy średniej i wprowadzenie dyktatury NWO której pierwszym stopniem jest łamanie praw człowieka i wprowadzenie reżimu sanitarnego.

 7. Pamiętam co obiecywana tym co się zaszczepią i co, nic z tego nie wyszło .Stanęło na obiecankach. Dziwie się że ludzie są tak naiwni i wierzą w każdy rządzących bajer. O naiwności
  ludzka. Niedzielski przedłuża zaostrzenia a dopiero co będzie latem gdy będzie sezon urlopowy.

 8. Według Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS), eksperymentalne szczepionki przeciwko COVID-19 powodują choroby, urazy i śmierć w przytłaczającym tempie, w przeciwieństwie do jakiejkolwiek innej szczepionki na rynku. Jednak producenci szczepionek zawarli już umowę z rządami o zwolnieniu z odpowiedzialności prawnej. Przemysł szczepionkowy może wprowadzać na rynek i sprzedawać swoje produkty bez względu na to, ile razy ludzie zgłaszają obrażenia i śmierć po szczepieniu.

 9. Jak ten cały Szczawiński jest taki dobry,to dlaczego pracując w zagranicznych bankach,do tej pory nie jest multimiliarderem,tylko jakimś komputerowym wyrobnikiem z wyraźnym parciem na szkło?

 10. W wyniku rewolucji starożytne elity (oficjalnie) straciły władzę na rzecz ludu. Dzięki postępowi technologicznemu nadszedł czas oficjalnego powrotu do systemu feudalnego.
  CV jest to zaplanowana wojna mająca na celu doprowadzenie do kompletnej demolki naszego życia, bankructwa, głodu i depopulacji (poniżej 500 milionów).
  Ilu spośród funkcjonariuszy policji, sanepidu, POPiS zmieści się w tym limicie (ponad 93% redukcja)? K

Comments are closed.