„Odebrać im tytuły!” Większość Brytyjczyków ma dość księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle po tym jak porzucili obowiązki wobec monarchii musza wydawać fortunę na ochronę. Zdjęcie: Avalon Dostawca: PAP/Photoshot
Książę Harry i Meghan Markle po tym jak porzucili obowiązki wobec monarchii musza wydawać fortunę na ochronę. Zdjęcie: Avalon Dostawca: PAP/Photoshot

Popularność księcia Harry’ego i jego zony aktorki Markle leci na łeb na szyję po tym, jak udzielili wywiadu amerykańskiej stacji telewizyjnej. Większość Brytyjczyków uważa, że para powinna zostać pozbawiona tytułów.

Badanie Deltapoll przeprowadzone trzy tygodnie po wywiadzie w amerykańskiej stacji wykazało, że aż 58 procent Brytyjczyków uważa, że ​​aktorka Meghan i książę Harry powinni zostać pozbawieni swych dworskich tytułów.

Zaledwie 28 procent sądzi, że powinni je zachować.

Wyniki są dla pary jeszcze gorsze niż te uzyskane w innych ankietach. Badanie zlecone przez dziennik „Daily Mail” i opublikowane na początku marca wykazało, że 51 procent uważało, że ​​powinni stracić tytuły. Zaś ankieta YouGov z połowy marca pokazuje, że popularność Meghan i Harry’ego nigdy nie była tak niska.

Dziennik „The Mirror” donosi, że w zeszłym miesiącu urzędnicy Pałacu Buckingham prowadzili rozmowy, aby omówić, czy książę i Markle powinni stracić tytuły po wywiadzie, w którym twierdzili, że członek rodziny królewskiej omawiał kolor skóry ich nienarodzonego syna Archie i że Meghan odmówiono wsparcia.

Harry i Markle już stracili niektóre tytuły honorowe i patronaty, ale wnuk królowej z racji urodzenia nadal jest Jego Królewską Wysokością, a jego żona księżną Sussex.

Pozbawienie go tytułu wymagałoby specjalnej legislacji, ponieważ jest on nadal dziedzicem tronu. Szóstym w kolejności – za ojcem, bratem i trójką jego dzieci, ale wciąż prawowitym.

Zamieszanie wokół pary nie ustaje odkąd porzuciła ona swe obowiązki wobec monarchii brytyjskiej i postanowiła wieść życie bogatych celebrytów i przeprowadziła się do Kalifornii. Brytyjczycy w znacznej mierze obwiniają żonę księcia Harry’ego telewizyjna aktorkę Markle o doprowadzenie do kryzysu w rodzinie królewskiej i chęć korzystania z bajecznego bogactwa i przywilejów, bez żadnego wysiłku na rzecz korony.

6 KOMENTARZE

  1. Nie do plebsu należy decyzja kto ma jaki tytuł. To że popełnił mezalians i dał się owinąć wokół palca, to nie znaczy, że nie jest już księciem. O tym decyduje krew.

      • Ów demokratyczny plebs, który jest zdolny tylko do zawiści albo nienawiści nie ma żadnego prawa głosu. Puszczony w samopas niszczy wszystko i wszystkich co spotka na swojej drodze. Trzeba wyprać mu mózg z egalitaryzmu i demokratyzmu, bo tylko wtedy u niego pojawi się szansa na ludzkie odruchy.

  2. NA pewno rodzina królewska jest solą w oku lewactwa NWO. Metodą salami i armią Sorosa powoli pozbawią tytułów wszystkich członków rodziny w imię zrównoważonego rozwoju, następnie zrównają z ziemią pałace w imię demokratycznego ładu.

Comments are closed.