Janina Ochojska oszalała?! Apeluje o OBOWIĄZKOWE szczepienia przeciwko koronawirusowi

Janina Ochojska odlatuje. Foto: print screen z YouTube/Plejada
Janina Ochojska odlatuje. Foto: print screen z YouTube/Plejada

Szczepienie przeciwko COVID-19 powinno być obowiązkowe – uważa założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, europosłanka Janina Ochojska. Namawiam do szczepienia się, ponieważ skutki covidu są straszne, a nie znamy jeszcze wszystkich – dodaje.

Ochojska w programie „Onet Rano” na portalu Onet.pl zwróciła uwagę, że na początku pandemii nie było akcji informacyjnej, która uświadamiałaby ludziom, czym jest choroba COVID-19 i dlaczego tak ważne jest szczepienie się.

„Szczepienia na polio były obowiązkowe. Szczepili się wszyscy, myśląc też o tym, żeby nie zarażać innych. Nie wiem, czy więzi społeczne osłabły, czy fakt, że informacja jest łatwo dostępna, więc ludzie ją różnie interpretują i każdy teraz decyduje, szczepienie nie jest obowiązkowe. Uważam, że powinno być” – powiedziała Ochojska.

Wskazała, że wcześniej szczepionki na covid nie były tak dostępne jak teraz, kiedy może się zaszczepić właściwie każdy.

„Namawiam do szczepienia się, ponieważ czytam o skutkach covidu i muszę powiedzieć, że one są straszne, bo nie tylko osłabiają ludzi, ale niszczą organy wewnętrzne, nie znamy jeszcze wszystkich skutków covidu. Po co narażać się na walkę z tą chorobą przez lata, skoro można się zaszczepić?” – dodała Ochojska.

Oczywiście każdy powinien mieć prawo zaszczepić czym chce. O ile w ogóle chce.

Tymczasem wprowadzane od miesięcy zasady reżimu sanitarnego sprawiają, że szczepienia robią się pośrednio obowiązkowe. W instytucjach państwowych, na przykład w wojsku, osobom niezaszczepionym wstrzymuje się możliwość awansu.

Unia Europejska z kolei chce wprowadzić tzw. paszporty covidowe. Bez zaszczepienia się bądź negatywnego wyniku testu na koronawirusa nie będzie można np. podróżować.

Ochojska idzie o krok dalej i apeluje, aby szczepienia przeciwko COVID-19 były po prostu obowiązkowe. Czy to szaleństwo kiedyś się zakończy?

46 KOMENTARZE

  • Przykład Ochojskiej pokazuje jak euro-dokoptowana przeszła pranie mózgu, że nie zastanawia się nad tym co jest, ale dużo czyta. UE rozmyła mózg Ochojskiej na cząsteczki i nie ma w jej wypowiedzi własnych refleksji. Kiedyś była to przyzwoita kobieta, dziś na oparach umysłu przekazuje idiotyzm Polakom. Ktoś jej zapłacił, bo nie wskazała konkretnego preparatu.

 1. Humanitarnie nas do gułagu by wtracila bo kowidek ma powikłania o których amerykańscy naukowcy donoszą dniem i nocą, ale nie zauważa że o powikłaniach wyszczepionek cicho sza, ale kto chce to doczyta i wie jaki to syf…No ale jest argument „bo polio” …polecam doczytać ilu ludziom szczepionki na polio zafundowały ciężkie polio

  • Jest paragraf z NORYMBERGI. Proszę wejść na procesy lekarzy niemieckich. 23 lekarzy zadyndało szubienicy. W przyszłości będzie Nowa Norymberga oraz MTK w HADZE.
   Europosłowie/posłanki mają duże pieniądze żeby… nam szkodzić!
   Wpłacamy do kasy UE/PE więcej niż rząd w Polsce otrzymuje. Piszę rząd bo zwykły robotnik ma z tego „chałę i dwa całe”.

 2. Obowiązkowo to niech szczepi swoją rodzinę jeżeli takową posiada.Chętnie odstąpie Ochojskiej moja szczepionkę i mojej rodziny.Idiotka do entej potęgi.

 3. Nuremberg code. Czy ta pani od „praw człowieka” nie zdaje sobie sprawy ze eksperymenty medyczne na ludziach bez ich zgody to przestępstwo?

 4. Te słowa to kolejny przykład manipulacji „Namawiam do szczepienia się, ponieważ skutki covidu są straszne, a nie znamy jeszcze wszystkich”. Nie znamy również wszystkich skutków kuracji genetycznej dla niepoznaki zwanej szczepionką, a wszystkie stosowane na rynku preparaty są na etapie III fazy badań klinicznych. Nikt nic nie wie ale szczepić się trzeba. Tak przy okazji wydaje mi się, że szczepienia mają zupełnie inny cel niż nam się go usiłuje pokazać.

 5. Nie..Kulawa nie oszalała. Kulawej zapłacili, żeby wypuściła tzw balon próbny, żeby „waadza” mogła się dowiedzieć czy uda się przemocą zmusić ludzi do wyszczepu. Sytuacja powoli wymyka się z pod kontroli bo wyszczepialnie powoli zaczynają swiecić pustkami.

Comments are closed.