Kiedy Niedzielski poda się do dymisji za 100 tys. zgonów? Minister oburzony pytaniem [VIDEO]

Adam Niedzielski, nowy minister zdrowia.
Adam Niedzielski, minister zdrowia. (Fot. Horenst1, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons)

Adamowi Niedzielskiemu nie można zadawać niewygodnych pytań.

Minister zdrowia gościł w Radiu ZET. Pod koniec wywiadu prowadząca Beata Lubecka zadała Niedzielskiemu pytanie w imieniu słuchacza:

Kiedy pan się poda do dymisji za ograniczenie do służby zdrowia, która skutkuje śmiercią ponad 100 tysięcy ludzi? – padło pytanie.

Chodzi o nadmiarowe zgony względem średniej z ostatnich pięciu lat w Polsce, których jest znacznie więcej niż zgonów z powodu koronawirusa lub koronawirusa i chorób współistniejących.

Bez komentarza takie pytania zostawiam. I bardzo mi przykro, że pani redaktor takie pytania wyciąga przed nawias i zadaje – uciekł od odpowiedzi oburzony Niedzielski.

Korwin-Mikke w TVP o Niedzielskim. „Człowiek, który zabił 100 tys. ludzi do spółki z Szumowskim” [VIDEO]

14 KOMENTARZE

  1. Psychopata niedzielski będący na pasku koncernów farmaceutycznych i big farmy odpowiada za jakieś 30 tysięcy. Resztę trzeba przydzielić Szumowskiemu i Morawieckiemu. Razem na pewno przekroczą liczebnością Zbrodnię Wołyńską, a jest ich jedynie trzech. Być może przyjmą taktykę zbrodniarzy niemieckich broniących się słowami – ja tylko wykonywałem rozkazy, to Balbina nam kazała.

  2. Padło pytanie a cyborg syntezator odpalił odpowiedni program wyszukał w bazie odpowiedź i jednocześnie wysłał (poprzez 5G) raport do Klałsa Szfaba że go „tu bijo”

  3. nasi przodkowie mieli lepszy i sprawdzony sposob na takie kreatury.pieknie zastrugany palik i kazdy nastepny DOBRZE sie zastanowi co robi

  4. Coś zaczyna się dziać że w takich „mediach” padają takie pytania. Czyżby wyszczepienie (wymordowanie) większości ludzi na planecie się nie uda? Świadomość rośnie a kłamstw plandemicznych już nie da się tak łatwo wciskać.

  5. „Kiedy pan się poda do dymisji za ograniczenie do służby zdrowia, która skutkuje śmiercią ponad 100 tysięcy ludzi?”

    Odpowiem, co sobie ten typ pomyślał:
    „Jakich ludzi? Gojów. A za tylu gojów należy się awans”

Comments are closed.