Żydzi na lotnisku w Warszawie obostrzenia mieli w nosie. Włos im z głowy nie spadł [VIDEO]

Żydzi na lotnisku Chopina.
Żydzi na lotnisku Chopina w dobie ogłoszonych restrykcji, nakazów i zakazów. (Fot. screen z filmu)

Spora grupa Żydów na warszawskim lotnisku Chopina tańczyła i śpiewała, nie przestrzegając zasad reżimu sanitarnego. Żadnych nieprzyjemności w związku z tym nie mieli. I fajnie, ale czy tak samo służby nie mogłyby traktować Polaków?

Polacy od miesięcy gnębieni są przez służby, jeśli nie przestrzegają nakazów i zakazów wprowadzonych na drodze rozporządzenia w imię walki z koronawirusem.

Policja chętnie wpisuje mandaty za brak maseczki, wraz z sanepidem kontroluje otwarte lokale, a nawet czatuje przed wejściem i legitymuje obywateli jeszcze przed odwiedzeniem knajpy czy siłowni. Przy demonstracjach rozgania manifestujących, często używając gazu łzawiącego, środków przymusu bezpośredniego, itd.

Tymczasem na lotnisku Chopina w Warszawie grupa około setki Żydów za nic miała utrzymywanie dystansu czy zakrywanie nosa i ust. I tutaj już służb zabrakło.

Nagranie pochodzi z 19 kwietnia 2021 roku. „Nagrał go (film – red.) pracownik lotniska, który pragnie pozostać anonimowy” – napisał Jakub Mikołajek, który jako pierwszy w mediach społecznościowych udostępnił nagranie.

„Będę pisał do władz lotniska w celu wyjaśnienia, dlaczego ci ludzie nie muszą przestrzegać restrykcji sanitarnych, które akurat na lotniskach są bardzo rygorystycznie pilnowane przez ochronę. Naród wybrany, co nie? Wyobrażacie sobie tłum Polaków ze śpiewami na ustach, na przykład kibiców, w takiej samej sytuacji w takim miejscu?! Bez masek i dystansów i tak dalej” – skomentował Mikołajek.

W rozmowie z polsatnews.pl rzecznik lotniska Chopina Piotr Rudzki potwierdził, że nagranie pochodzi z 19 kwietnia br. Jak twierdzi, grupa Żydów podróżowała przez Warszawę tranzytem, więc na miasto nie wyszła.

Będziemy podejmować działania, żeby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości – zapewnił.

Oczywiście nie oczekujemy do polskich służb, by w takich sytuacjach brutalnie interweniowała i np. używała gazu, ale apelujemy, aby tak samo traktowała Polaków!

64 KOMENTARZE

 1. W powietrzu krążą amerykańskie samoloty z eskadry 447, na ziemi tańczą hordy zydów, dla Polaków pozostało podziemie…

  • @pozdr
   u mnie nie ma gdzie takich gadzetow kupić,wszystko zakluczone.Dobrze że laskawiec firdaj zezwolił golibrodom otwarcie.Choć i tak każdy ,kto chciał,to wiedzial gdzie się ostrzyc.☺

  • @Jack_Holborn ???!!!
   Czlowieku,ty prowokator jesteś? Czy dureń? Jeśli prowokator,to bardzo nieudolny,a jeśli dureń -to nie wiem co powiedzieć.
   Ale wiem jedno,ten poprzedni ,,Jack_Holborn „,miał klasę.

   • No to żeś doszlusował „ależ,……” do rzeszy tych którzy twierdzą iż się wypowiedzą, chociaż chvj wiedzą.

 2. „Frakcja Armageddonu” ma ogromne możliwości decyzyjne i nieodpartą chęć realizacji scenariuszy zagłady świata, opisanych w starożytnych, świętych księgach. Dla ludzi z tej frakcji najważniejsze jest wybicie co najmniej 90% ludzkości i przygotowanie gruntu pod nadejście „Mesjasza”, który na gruzach dawnego świata, wybuduje nowy…

 3. Duda i Kaczyńskscy bęłkoczą/jeden bełkotał już nic nie bęłkocze do nich, żeby się czuli jak u siebie więc się czują. Podziękujmy najgłupszemu sortowi urzędniczemu.

Comments are closed.