Żydzi na lotnisku w Warszawie obostrzenia mieli w nosie. Włos im z głowy nie spadł [VIDEO]

Żydzi na lotnisku Chopina.
Żydzi na lotnisku Chopina w dobie ogłoszonych restrykcji, nakazów i zakazów. (Fot. screen z filmu)
Prenumerata NCZ! z prezentem

Spora grupa Żydów na warszawskim lotnisku Chopina tańczyła i śpiewała, nie przestrzegając zasad reżimu sanitarnego. Żadnych nieprzyjemności w związku z tym nie mieli. I fajnie, ale czy tak samo służby nie mogłyby traktować Polaków?

Polacy od miesięcy gnębieni są przez służby, jeśli nie przestrzegają nakazów i zakazów wprowadzonych na drodze rozporządzenia w imię walki z koronawirusem.

Policja chętnie wpisuje mandaty za brak maseczki, wraz z sanepidem kontroluje otwarte lokale, a nawet czatuje przed wejściem i legitymuje obywateli jeszcze przed odwiedzeniem knajpy czy siłowni. Przy demonstracjach rozgania manifestujących, często używając gazu łzawiącego, środków przymusu bezpośredniego, itd.

Tymczasem na lotnisku Chopina w Warszawie grupa około setki Żydów za nic miała utrzymywanie dystansu czy zakrywanie nosa i ust. I tutaj już służb zabrakło.

Nagranie pochodzi z 19 kwietnia 2021 roku. „Nagrał go (film – red.) pracownik lotniska, który pragnie pozostać anonimowy” – napisał Jakub Mikołajek, który jako pierwszy w mediach społecznościowych udostępnił nagranie.

„Będę pisał do władz lotniska w celu wyjaśnienia, dlaczego ci ludzie nie muszą przestrzegać restrykcji sanitarnych, które akurat na lotniskach są bardzo rygorystycznie pilnowane przez ochronę. Naród wybrany, co nie? Wyobrażacie sobie tłum Polaków ze śpiewami na ustach, na przykład kibiców, w takiej samej sytuacji w takim miejscu?! Bez masek i dystansów i tak dalej” – skomentował Mikołajek.

W rozmowie z polsatnews.pl rzecznik lotniska Chopina Piotr Rudzki potwierdził, że nagranie pochodzi z 19 kwietnia br. Jak twierdzi, grupa Żydów podróżowała przez Warszawę tranzytem, więc na miasto nie wyszła.

Będziemy podejmować działania, żeby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości – zapewnił.

Oczywiście nie oczekujemy do polskich służb, by w takich sytuacjach brutalnie interweniowała i np. używała gazu, ale apelujemy, aby tak samo traktowała Polaków!

64 KOMENTARZE

 1. Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie. Szlachta się bawi i korzysta a goje-ludziozwierzęta mają siedzieć z kagańcami na mordach.

  • Dokładnie, szlachta jerozolimska przyjechała na „swoje” i po „swoje”, więc nasz nieszczęśliwy naród niech już oszczędza na wypłaty dla nich za holocaust zaplanowany i wykonany z niemiecką precyzją przez Niemców.

  • Niech sobie wojewodują u siebie. Szlachta? Czyja, jaka i czym objawia się to szlachectwo? Wzrok myli i pierwszym momencie myślałam, że to jakiś zlot nietoperzy ale po przyjrzeniu się, jednak to dziwni ludzie nie mający z Europą a tym bardziej z nami nic wspólnego. Niech wracają do siebie. Ciekawe czy Polacy mogą swoje ludowe tańce czy inne obyczaje tak swobodnie wykonywać w Izraelu?

  • Nie chodzi o ich zachowanie, tylko o zachowanie służb, które nie pozwalają nam zachowywać się swobodnie i walą mandaty za bzdurne maski albo traktują gazem i pałami gromad, acych się ludzi.

 2. O rozpędzonym przez wolnosciowcow(koalicjanta) meetingu z Bosakiem w roli głównej cos napiszcie. Braun jak zwykle, szuka a pod nosem mu plaskoziemcy grasują.

  • Nie mam zadnej watpliwosci, ze reprezentujesz skrajna lewice i dlatego wsciekle ujadasz na prawdziwych a nie malo wanych patriotow Jak Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun.
   A te ksiazke Brauna przeczytaja ludzie rozumni, do ktorych ty nie nalezysz.

   • rozumni ksiazke kucharska appelbaun tez przeczytali? Nie stac na promocje za swoje pieniadze tylko przy wykorzstaniu YVP? Jak to zydy,za gojowe,co nie?

 3. z całym szacunkiem ale gojuś jest obywatelem drugiej kategorii w piosence …..”niech ma, niech ma polski biały murzyn , niech wie, niech wie nikt mu tu nie życzy źle..” to powinien być hymn

 4. No, przeciez sa u siebie, w Polin. Sam pan prezydent Duda o tym mowil. Wiec co? Pospiewac sobie nie moga? Restrykcje covidowe sa dla glupich gojow.

 5. Są u siebie w Polin ! O co chodzi ? Pinokio sprowadził braci do drugiej ziemi obiecanej już nie długo i będziemy ich niewolnikami !

 6. Jak to mówił słynny rabin Józef Owaida są żydzi i bydło które ma im służyć. Nadludzie przyjechali do siebie do Polin

 7. PISożydy swoim przecież nic nie zrobią. Pomijając, że PIS leży niczym pies na grzbiecie i macha łapami w wiernopoddańczym geście wobec nacji żydowskiej, to czyż ta ortodoksyjna zabawowa grupa lekceważąc polityczną hucpę kowidową i reżimy, nie wali Morawieckiemu prosto w pysk? Nie nam, ale politykom przecież. Tak powinniśmy na to spojrzeć. Tu jest Polska, a jak myślisz jeden z drugim że to Polin, to żeś pies.

 8. No I bardzo dobrze, niech wiedza ze w Polsce mogą sie czuć bezpiecznie. Tylko Polacy tez powinni miec do tego prawo przede wszystkim..

Comments are closed.