Polski pastor znowu przegonił policję. „Zachowujecie się dokładnie tak, jak dawne gestapo” [VIDEO]

Polski pastor odsyła policję z kwitkiem.
Polski pastor odsyła policję z kwitkiem. (Fot. YouTube/Artur Pawłowski TV)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Polski pastor Artur Pawłowski w kanadyjskim mieście Calgary uniemożliwił policjantom koronawirusową kontrolę. To druga taka sytuacja w kwietniu.

Do pierwszej doszło w czasie świĄt Wielkiej Nocy. Kanadyjskie służby zakłóciły zgromadzenie wiernych. Kapłan nazwał gorliwych funkcjonariuszy koronareżimu gestapowcami i nazistowskimi komunistami.

Policjanci byli wyraźnie zaskoczeni twardą postawą duchownego i z wahaniem zaczęli wycofywać się.

Nie chcę słyszeć ani słowa. Wynocha! Wynocha! Wynoście się z tego miejsca i nie wracajcie, póki nie będziecie mieli nakazu – mówił pastor i oświadczył, że „gestapo nie jest tu mile widziane”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wspaniała postawa polskiego pastora w Kanadzie. Zobaczcie, jak duchowny wyrzuca z kościoła policjantów. „Nie potrzeba nam tu gestapo” [WIDEO]

Teraz policja i służby sanitarne wróciły z nakazem, ale znowu odbiły się od ściany. Funkcjonariusze twierdzili, że muszą sprawdzić to i owo.

Pastor rzucił okiem na pismo i odpowiedział: – Naprawdę nie interesuje mnie, co musicie. Jesteście w mojej przestrzeni. Macie tu błąd (w piśmie – red.), odróbcie pracę domową i wtedy wróćcie.

Pastor Pawłowski wyrzuca policję

Następnie dodał, że nie chce z nimi rozmawiać i polecił, by kontaktowali się w jego prawnikiem, a ewentualną wizytę wcześniej zapowiedzieli.

Nie chcę słuchać już żadnego waszego słowa. Nie współpracuję z gestapo, nie rozmawiam z nazistami. Rozmawiajcie z moim prawnikiem, nie zamierzam współpracować – mówił.

Służby nie odpuszczały jednak, więc pastor stał się bardziej stanowczy, w pewnym momencie zaczął krzyczeć. Funkcjonariusze odpuścili i odeszli.

Zachowujecie się dokładnie tak, jak dawne gestapo – rzucił na odchodne polski pastor.

Polski pastor komentuje „nową normalność”

Później skierował kamerę na siebie i udzielił komentarza do całej sytuacji.

Jeśli Kanadyjczycy nie obudzą się, jeśli nie opamiętają się, póki jeszcze czas, jeśli takie bezprawne interwencje będą policji uchodzić na sucho, będą to robić nadal – mówił.

Wskazywał, że policja po raz kolejny przerwała nabożeństwo. – Naprawdę, mogliby przyjść każdego dnia. Wystarczyłoby wcześniej zadzwonić i powiedzieć, że chcą sprawdzić obiekt. Ale nie, oni muszą to robić podczas nabożeństwa – kontynuował.

Wypowiedział się także o trwającym od ponad roku koronawirusowym szaleństwie.

Dążą do rewolucji, do zmian w ludzkim zachowaniu. To jest najbardziej przerażająca część. Nie zatrzymują się, nie zwalniają, niszczą wszystko – wbrew konstytucji, wbrew wolności. Wygląda na to, że uchodzi im to na sucho – mówił pastor Pawłowski.

32 KOMENTARZE

 1. Wspanialy pastor!potrzebujemy takich ludzi tutaj do walki z czerwonym rezimem!dlaczego najlepsi z tego glupiego narodu musza zawsze wyjezdzac?!

  Gdzie sa nasi tchorze z kosciolow?ktos sobie wyobraza tchorzy z episkopatu goniacych milicje z kosciola?!

  Jestem katolikiem,ale chetnie bym sie przeniosl do kosciola pastora Pawłowskiego.
  Szczesc Boze pastorze!

 2. Bando antykatolickich opluwaczy. Pastor tej sekty jest w zupełnie innej sytuacji niż katolicki ksiądz w Polsce, a przede wszystkim ma on inną sytuację prawną. W niej on może działać tak jak działa, szczególnie że nie był on w budynku będącym kościołem, czyli miejscem publicznym, tylko jest to prywatna posesja (private property). Oprócz tego jest on sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem bo stanowi on sam całą swą sektę i może sobie postępować jak chce.

  • Pieprzenie. Nasi księża mają jeszcze lepiej bo najlepsi prawnicy pracują dla episkopatu. Dlaczego więc policja w kościołach robi to co robi? I to jest właśnie pytanie które warto sobie zadać.

   • Niech sobie „janneck” zadaje pytania jakie chce, ma do tego prawo. Ma prawo także do nie posiadania zdolności rozumienia różnic między sytuacją najścia prywatnej posesji z nakazem zawierającym błąd prawny w praworządnym kraju, a bezprawiem w Polsce, w kraju w którym przemoc państwa znajduje z jednej strony poparcie znacznej części społeczności, a z drugiej ma tchórzliwą bądź podporządkowaną przez „kompromaty” wyższą hierarchię duchowną.

    • Także „janneck” ma prawo do robienia z siebie durnia przez nazywanie „pieprzeniem” opartego na faktach i logicznych wnioskach wywodu.

    • Nie próbuj czarować że taki pastor więcej może od KK. Po prostu w KK jest kupa fałszywych pasterzy ale też co niektórzy boją się przeciwstawić przecież w KRK jest taki nieomylny guru z władzą absolutną jak w sekcie bluźnierczo nazywany ojciec święty który też oręduje obostrzoniom i szczepieniom.
     Jak nie znasz Artura Pawłowskiego, tego co robi i czego doświadczył w życiu to nie powinieneś się za bardzo udzielać.

     • Skoro ma to być jakiś spór pomiędzy protestanckimi sekciarzami, a katolikami, o to kto jest gorszy a kto lepszy to proszę mnie w to nie włączać. Ja odnosiłem się jedynie do sytuacji prawnej w jakiej jest ten pastor i dlaczego on mógł wygonić policję z prywatnej posesji podczas gdy księża w Polsce tak nie mogliby postąpić w swych kościołach. O niczym innym z fanatykami nie będę gadał.

  • Nie próbuj czarować że taki pastor więcej może od KK. Po prostu w KK jest kupa fałszywych pasterzy ale też co niektórzy boją się przeciwstawić przecież w KRK jest taki nieomylny guru z władzą absolutną jak w sekcie bluźnierczo nazywany ojciec święty który też oręduje obostrzoniom i szczepieniom.

  • Jak nie znasz Artura Pawłowskiego, tego co robi i czego doświadczył w życiu to nie powinieneś się za bardzo udzielać na jego temat.
   Na początek polecam ci obejrzeć jego świadectwo: „Człowiek, który ujrzał Mękę Pańska”.

  • Jak nie znasz Artura Pawłowskiego, tego co robi i czego doświadczył w życiu to nie powinieneś się za bardzo udzielać.
   Na początek polecam ci obejrzeć jego świadectwo: „Człowiek, który ujrzał Mękę Pańską”.

   • Nie znam Artura Pawłowskiego i nie jestem zainteresowany poznawaniem protestanckich sekciarzy, ani poznawaniem historii ich życia. Wypowiadałem się jedynie na temat tych dwóch zdarzeń, kiedy pogonił policję, która bezprawnie, raz bez nakazu, a drugi raz z nakazem nieprawidłowo wypełnionym, naszła prywatną posesję, gdzie on wyprawia swe heretyckie gusła.

    • Czyli napisałeś że nie będziesz się wypowiadał na ten temat… ale później piszesz o jakichś heretyckich gusłach czyli nazywasz tych ludzi heretykami. Nie masz wiedzy i znajomości w temacie a osądzasz.
     Co z tego że twierdzisz że ksiądz tak nie może a jak wytłumaczysz papieża, eminencje ekscelencje ich świątobliwości z KRK którzy biorą udział w plandemii.

     • Nadinterpretacje. Oczywiście, że jako katolik uważam, że owe protestanckie „nabożeństwa” to gusła, ale przecież nie o tym zasadniczo pisałem, tylko o fakcie, że skądinąd słuszna reakcja pastora na bezprawną zgodnie z tamtejszymi regulacjami prawnymi inwazję policji na prywatną posesję nie da się po prostu przenieść na to co się dzieje w innym kraju, z innymi prawami i z inną utrwaloną praktyką co do praworządności.

     • Co do tego co się dzieje w znacznie bardziej zhierarchizowanym Kościele Rzymsko-Katolickim się nie wypowiadałem i nie mam zamiaru o tym dyskutować z heretykami. Z tym katolicy muszą radzić sobie sami, a uwagi odszczepieńców nawet jeśli się je wpuszcza jednym uchem należy wypuścić drugim.

    • No tak religia katolicka – tylko my nikt inny, musisz wierzyć w to czego cię nauczamy jak będziesz dobrowolnie wątpił to grzech ( i to chyba ciężki z którego trzeba się wyspowiadać), jak nie zgadzasz się z czymś z czym nie możesz się nie zgodzić to jesteś wyłączony czy przeklęty czyli nie wolno używać rozumu (czyżby znamiona sekty).

     •  No i np. trochę dodatków które weszły na przestrzeni wieków do religii katolickiej: nauczanie zmienionej wersji
      X Przykazań Bożych, kult obrazów, posągów- modlenie się przy tym czy do tego, obnoszenie, okadzanie, koronowanie, kult zmarłych ich krwi, kości, chyba włosów, przedmiotów, czczenie trupów, wyciąganie trupów pobieranie z nich kości ćwiartkowanie do podziału żeby ludzie się przy tym modlili.

 3. Gdyby hierarchowie Polskiego kościoła zaczęli grzmieć z ambon że to koronościema, ludzie by się obudzili i zaczęliby myśleć i coś z tym robić i pisiory by się poddały

 4. Nie próbuj czarować że taki pastor więcej może od KK. Po prostu w KK jest kupa fałszywych pasterzy ale też co niektórzy boją się przeciwstawić przecież w KRK jest taki nieomylny guru z władzą absolutną jak w sekcie bluźnierczo nazywany ojcem świętym który też oręduje obostrzoniom i szczepieniom.

 5. Co ty pleciesz człowieku. Nie próbuj czarować że taki pastor więcej może od KK. Po prostu w KK jest kupa fałszywych pasterzy ale też co niektórzy boją się przeciwstawić przecież w KRK jest taki nieomylny guru z władzą absolutną jak w sekcie bluźnierczo nazywany ojciec święty który też oręduje obostrzoniom i szczepieniom.

Comments are closed.