W pedofilskim programie duńskiej telewizji ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi. Zrzut z ekranu. Źródło: Ultra smidet tojer
W pedofilskim programie duńskiej telewizji ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi. Zrzut z ekranu. Źródło: Ultra smidet tojer
REKLAMA

Uczestnik wstrętnego, perwersyjnego programu duńskiej telewizji publicznej DR, w którym dorośli rozbierają się przed dziećmi, został skazany na dziewięć miesięcy więzienia za pedofilię.

Zboczeniec pedofili i ekshibicjonista, który zgłosił się do programu „Ultra smider tojet” (Ultra zrzuca ubrania”), by obnażać się przed dziećmi został skazany za molestowanie dziecka i posiadanie 3 tysięcy zdjęć i filmów z nieletnimi. Sąd w Glostrup pod Kopenhagą skazał 41-letniego dewianta na 9 miesięcy więzienia.

Pytany o pedofilski skandal szef kanału dla dzieci telewizji DR Morten Skov Hansen oświadczył, że traktuje ją „bardzo poważnie”. W przesłanym e-mailu napisał, że „uczestnik nie został skazany w związku z udziałem w programie”, a „podczas nagrania dorośli byli oddzieleni od dzieci”. Telewizja usunęła z Internetu odcinek z udziałem pedofila.

REKLAMA

O obrzydliwym programie duńskiej telewizji pisaliśmy pół roku temu w tekście: „Uwaga, pedofile w natarciu! Ekshibicjoniści obnażają się przed dziećmi w programie duńskiej telewizji [VIDEO]”. Program przeznaczony jest dla dzieci i one też w nim biorą udział. Polega na tym, że dorośli – kobiety i mężczyźni rozbierają się przed nimi, a one mają oceniać ich ciała. Chodzi o dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Nie ma wątpliwości, że program przyciąga dewiantów. Jest kolejnym dowodem na to, że pedofile realizują poprzez media swą strategię seksualizowania dzieci i oswajania z najbardziej obrzydliwymi zboczeniami w tym pedofilią.

REKLAMA