Cejrowski do „zwolenników PO, SLD i innej Lewicy”: „Możemy się nie zgadzać w wielu sprawach, ale w TEJ?” [VIDEO]

Wojciech Cejrowski ostro o Viki Gabor i Roksanie Węgiel. Foto: print screen z YouTube/Tumski Wrocław
Wojciech Cejrowski Foto: print screen z YouTube/Tumski Wrocław

Znany podróżnik z Kociewia, Wojciech Cejrowski, zwrócił się w swoich mediach społecznościowych do zwolenników partii, które on określa jako lewicowe.

Wojciech Cejrowski udostępnił na swoim profil facebookowym nagranie z Hamburga w Niemczech. Widać na nim protesty przeciwko obostrzeniom, które przetoczyły się przez to hanzeatyckie miasto, oraz ostrą reakcję policji.

Przemoc funkcjonariuszy wobec protestujących Niemców, armatki wodne… Wojciech Cejrowski nie może uwierzyć, że to do tego Zachodu chcieliby równać zwolennicy partii tzw. „totalnej opozycji”.

Na swoim FB podróżnik zamieścił wpis, który zatytułował: „WC DO ZWOLENNIKÓW PO, SLD I INNEJ LEWICY”.

– Takiej wolności chcieliście głosując za przystąpieniem do UE? Nie sądzę. Więc? Możemy się nie zgadzać w wielu sprawach, ale w tej? – pyta słynny Kociewiak.

Podróżnik może nie dowierzać, ale niestety wiele wskazuje na to, że polska opozycja (wyjątkiem jest tu prawica spod znaku Konfederacji) rzeczywiście jest zapatrzona w taki obraz Zachodu. Oto, jak szef PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz, definiuje „zachętę” do szczepień:

Czym się różni przymus szczepień od zachęty? Kuriozalne tłumaczenie Kosiniaka-Kamysza [VIDEO]

2 KOMENTARZE

  1. Jest super !!! TO WY POLITYCY SPRZEDALIŚCIE POLSKĘ ZA SREBRNIKI , BAWILIŚCIE SIĘ I LICZYLIŚCIE KASĘ ? TO MACIE !!! NA TACZKACH WAS WYP….Y DO ISRAELA !!!!

  2. sam towarzysz cejrowski streczyl bolszewickie swinie z pis przed wyborami,ktore niczym nie roznia sie od psl,sld,po i wlasnie raz,m z zydo-komuna towarzyszy zandberga i czarzastego sprzedali polin eurokolchozowi wbrew prawu

Comments are closed.