Koniec miłości. Bill Gates się rozwodzi!

Bill Gates. Foto: PAP/EPA/ID2020
Bill Gates. Foto: PAP/EPA

Melinda i Bill Gatesowie poinformowali, że zamierzają się rozwieść. Para będzie dalej współpracować w ramach swojej fundacji. W oświadczeniu prosi o uszanowanie prywatności ich rodziny.

„Po głębokim namyśle oraz pracy nad naszym związkiem zadecydowaliśmy zakończyć nasze małżeństwo” – przekazano w oświadczeniu pary w mediach społecznościowych.

Melinda i Bill zaznaczyli w nim, że ciągu 27 lat małżeństwa wychowali „trójkę wspaniałych dzieci” oraz stworzyli fundację, „która działa na całym świecie, by umożliwiać wszystkim ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia” – brzmi oficjalne motto fundacji.

Państwo Gates zapewnili, że dalej zamierzają współpracować w ramach fundacji. Jednocześnie „nie wierzą już, że mogą nadal wspólnie wzrastać jako para w kolejnych etapach naszego życia”.

Pod koniec oświadczenia Gatesowie zaapelowali o uszanowanie prywatności ich rodziny.

Bill i Melinda pracowali razem w Microsofcie. Poznali się na imprezie integracyjnej dla pracowników w 1987 roku, a związek małżeński zawarli w 1994 roku na Hawajach.

66-letni Gates to według najnowszej listy „Forbes’a” czwarty najbogatszy człowiek świata. Jego fortuna przekracza 124 mld dolarów. W przeszłości Amerykanin wielokrotnie znajdował się na czele tej listy. Przedsiębiorca do swojego majątku doszedł jako współzałożyciel i twórca oprogramowania Microsoftu. Amerykańskie media podkreślają, że na razie nie jest jasne, jak para podzieli się majątkiem.

Na początku tego roku Gates ostrzegł, że świat musi być przygotowany na kolejne pandemie, które mogą być znacznie groźniejsze od obecnej. Mówił też, że jest zszokowany „szalonymi” i „nikczemnymi” teoriami spiskowymi, wymierzonymi w niego w ostatnich miesiącach.

Kiedy koniec pandemii? Bill Gates podał przypuszczalną datę

25 KOMENTARZE

 1. A to czy os sam nie mówił że populację można „zredukować” za pomocą szczepionek ? i jeszcze jego wzór odnośnie ocieplenia klimatu Czy to nie on go pisał ?

 2. Ale się modli do Jahwe ! Coś mu śmierdzi ? Może dostaje pogróżki , że sezon na polowania się zaczął . Podział majątku , może ?

 3. Ci kryminalisci maja 3 dzieci, to straszne ze takie mendy sie rozmnazaja. A tak poza tym to oni chca zmniejszyc populacje a sami splodzili 3 dzieci.

 4. Melinda zostanie teraz najbogatszą kobieta świata spychając z podium Bezosową. I myk, łatwiej będzie w socjalistycznych Stanach Zjednoczonych( do czego się doprowadziło), rozdysponować majątek teraz. Aj, waj, jakie te Gejtsy roztropne!

 5. Nie ma miłości bez zazdrości … Tak to jest jak kocha się tylko pieniądze , które szczęścia nie dają ale w życiu pomagają ale nie takie duże i ocipiał niestety !

 6. A kogo obchodzi, co ten ludobójca robi ze swoim życiem prywatnym ?
  Dla mojej przyjemności, to może sobie zaaplikować ze dwie szpryce swojego produktu i niech zdycha !

 7. Dlaczego wyłączacie możliwość komentowania pod innymi tematami? Np. pod artykułem Pana Tomasza Cukiernika nt. 17 lat w Unii?

 8. przed ewentualnym zajęciem przez sądy. W tej chwili cały jest dostępny i aż się prosi, żeby pod byle pozorem nieco go uszczknąć.

 9. Tak mówił. Widziałem filmik jak to gada. Powiedział: jeśli wykonamy dobrą robotę ze szczepionkami…

Comments are closed.